فیلترشکن آویرا فانتوم رایگان (Avira Phantom) با لینک دانلود

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن آویرا فانتوم رایگان (Avira Phantom) با لینک دانلود

فیلترشکن آویرا فانتوم یک برنامه است که کاربران می توانند با استفاده از آن به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به تمام برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن به عنوان یکی از بهترین فیلترشکن ها شناخته می شود. پس در بررسی آن دقت نظر بیشتری داشته باشید.

نکته مهم : برای دانلود Avira Phantom از گوگل پلی کلیک کنید.

معرفی فیلترشکن آویرا فانتوم

معرفی فیلترشکن آویرا فانتوم

این روز ها استفاده از اینترنت در میان مردم ایران به یک امر عادی تبدیل شده است. البته متاسفانه در کشور ایران بنا به دلایلی مدتی است که برخی شبکه های اجتماعی محبوب و سایت های پربازدید و یا حتی بعضی از بازی های آنلاین فیلتر شده اند و علاوه بر آن سرعت اینترنت در ایران به شدت ضعیف است. به همین دلیل خیلی از کاربران اینترنتی برای این که بتوانند فیلترینگ را دور بزنند و با سرعت بالا به اینترنت متصل شوند از برنامه هایی مانند وی پی ان استفاده می کنند. حال یکی از وی پی ان هایی که مدتی است بسیار محبوب و پرطرفدار شده است فیلترشکن آویرا فانتوم می باشد که از امکانات و ویژگی‌ های متعددی برخوردار است. کاربران می توانند با استفاده از Avira phantom با خیال آسوده و با سرعت بالا به اینترنت متصل شوند به دور زدن فیلترینگ بپردازند و نگرانی بابت سرقت اطلاعات و یا هک کردن دستگاه شان را نداشته باشند، چرا که این برنامه ترافیک مصرفی کاربر را رمزگذاری می‌ کند و به شرکت‌ های تبلیغاتی اجازه دنبال کردن کاربر و دسترسی به اطلاعات او را نمی‌ دهد.

فیلترشکن آویرا فانتوم دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

این روز ها وی پی ان آویرا فانتوم به یکی از وی پی ان های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است، چرا که از کیفیت و سرعت بالایی برخوردار است. حال این موضوع را هم باید افزود که این وی پی ان همچون خیلی از وی پی ان های دیگر دارای سرور های متعددی از کشور های مختلف است. در این باره می‌ توان این گونه بیان کرد که در حال حاضر این وی پی ان دارای 20 سرور مختلف است که کاربران با انتخاب یکی از سرور های این وی پی ان می‌ توانند به اینترنت متصل شوند و تجربه یک اینترنت بین المللی با سرعت بالا را داشته باشند و به تمام سایت ها و برنامه های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

آیا فیلترشکن آویرا فانتوم معتبر و مطمئن است؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای کاربران به وجود می آید، این است که آیا فیلترشکن Phantom معتبر است؟ در این باره بهتر است که بدانید یکی از دلایلی که این روز ها این فیلترشکن به محبوبیت زیادی رسیده است و خیلی از کاربران به دانلود فیلترشکن Avira VPN می پردازند معتبر بودن آن می باشد، چرا که این فیلترشکن کاملاً رمزگذاری شده است و امکان هک دستگاه کاربر از طریق این برنامه وجود ندارد و از این رو کاربران می توانند با خیال آسوده به استفاده از آویرا فانتوم بپردازند و به تمام برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

این فیلترشکن را چگونه می توان دانلود کرد؟

در حال حاضر Phantom VPN به یکی از وی پی ان های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است که با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، خیلی از افراد تمایل دارند تا به Phantom VPN دانلود آن بپردازند و با استفاده از این وی پی ان فیلترینگ را دور بزنند. بهتر است که بدانید روش های متعددی برای جستجو و دانلود این وی پی ان وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود و یا حتی عباراتی همچون دانلود فیلترشکن اویرا برای اندروید، دانلود Avira Phantom VPN کرک شده، دانلود فیلترشکن اویرا برای ویندوز، دانلود فیلترشکن فانتوم برای اندروید، دانلود فیلترشکن Avira برای ویندوز 10 و … را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و سایت های متعددی برای شما نمایش خواهد یافت. حال با مراجعه به هر کدام از این سایت ها می توانید به دانلود این فیلترشکن بپردازید و بعد از نصب آن بر روی سیستم مورد خود نظر خود به دور زدن فیلترینگ بپردازید.

آیا برای استفاده از این فیلترشکن نیاز به ساخت اکانت است؟

اگر می خواهید به استفاده از این فیلترشکن بپردازید، بهتر است که بدانید این فیلترشکن یکی از بهترین فیلترشکن های حال حاضر به شمار می‌ رود که دارای امکانات متعددی است. حال ناگفته نماند که برای استفاده از Avira phantom در گام اول باید ثبت نام کنید و برای استفاده از آن باید حساب کاربری داشته باشید، همین دلیل می توان این گونه بیان کرد که این فیلترشکن نیاز ساخت اکانت دارد.

سرعت فیلترشکن آویرا فانتوم چگونه است؟

با توجه به این که در حال حاضر سرعت اینترنت ایران به شدت ضعیف است، به همین دلیل کاربران زمانی که می خواهند به استفاده از یک فیلترشکن بپردازند، فیلترشکنی را انتخاب می‌ کنند که از سرعت بسیار بالایی برخوردار باشد. حال بهتر است بدانید که یکی از دلایل محبوبیت فیلترشکن آویرا فانتوم سرعت بالای آن می باشد. شما با اتصال به هر کدام از سرور های این فیلترشکن می توانید به اینترنت متصل شوید و با سرعت بالا به برنامه‌ ها و سایت های مورد نظر خود که فیلتر شده اند دسترسی داشته باشید.

آیا برای استفاده از فیلترشکن آویرا فانتوم نیاز به وارد کردن سرور است؟

اگر تا به اکنون به استفاده از انواع وی پی ان ها پرداخته باشید، به احتمال زیاد می‌ دانید که وی پی ان آن ها به دو دسته تقسیم می‌ شوند. حال این موضوع را هم باید افزود که دسته ای از وی پی ان ها نیازی به وارد کردن سرور ندارند و در مقابل دسته ای دیگر از وی پی ان ها نیاز به وارد کردن سرور دارند. حال ناگفته نماند که وی پی ان Avira phantom از آن دسته از وی پی ان هایی است که برای استفاده نیاز به وارد کردن سرور ندارد و کاربر پس از نصب آن بر روی سیستم مورد نظر خود می تواند تنها با انتخاب یکی از سرور های وی پی ان به اینترنت متصل شود.

استفاده از این vpn رایگان است؟

اگر می خواهید به استفاده از فیلترشکن آویرا فانتوم بپردازید، بهتر است که بدانید در حال حاضر این وی پی ان دارای نسخه رایگان و پولی می باشد. حال نسخه رایگان آن ماهانه 500 مگابایت ترافیک مصرفی در اختیار شما قرار می‌ دهد. البته برای استفاده بیشتر می توانید نسخه نسخه پولی آن را خریداری نمایید.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن آویرا فانتوم چیست؟

بهتر است که بدانید در ابتدا این وی پی ان تنها برای سیستم‌ عامل اندروید طراحی و منتشر شده بود. اما پس از این که با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد، این وی پی ان برای سیستم‌ عامل‌ های دیگری همچون ویندوز، مک و ios هم طراحی شد. در حال حاضر کاربران می توانند با توجه به سیستم عامل مورد نظر خود به دانلود نرم افزار این وی پی ان بپردازند و با استفاده از آن به تمام برنامه ها و سایت های فیلتر شده دسترسی پیدا کنند.

آیا Avira phantom دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

در ابتدا بهتر است بدانید که اشتراک پریمیوم یعنی مبلغ اضافی پرداختی کاربران برای برخورداری از امکانات بیشتر و یا هزینه های قراردادی برای خرید و یا فروش اختیارات بیشتر، تقریبا اکثر برنامه ها این قابلیت را دارند که در یک بخش خصوصی امکانات خاص و گزینه های ویژه ای قرار داده این که با خرید این اشتراکات و ویژگی ها کاربران می توانند از آن ها استفاده کنند. حال ناگفته نماند که وی پی ان آویرا فانتوم همانند سایر وی پی ان ها دارای اشتراک پریمیوم می باشد.

نصب و راه اندازی فیلترشکن آویرا فانتوم چگونه است؟

این وی پی ان از نصب ساده و آسانی برخوردار است. حال این موضوع را هم باید افزود به طور معمول سایت هایی که لینک دانلود این وی پی ان را در صفحات خود قرار داده اند در کنار لینک دانلود، توضیحاتی را به صورت پی دی اف و یا تصویر در رابطه با چگونگی نصب این وی پی ان در صفحات خود قرار داده اند تا به این گونه کاربران بتوانند به راحتی به نصب آن بپردازند.

این فیلترشکن امکان آپدیت دارد؟

اگر به استفاده از فیلترشکن آویرا فانتوم می پردازید، بهتر است که بدانید این فیلترشکن امکان آپدیت دارد و با آپدیت کردن آن می توانید از امکانات بیشتر فیلترشکن آویرا فانتوم برخوردار شوید.این فیلترشکن از امنیت بالایی برخوردار است و کاملاً رمزگذاری شده است و امکان هک دستگاه کاربر از طریق این اپلیکیشن وجود ندارد.

این وی پی ان هم در نسخه رایگان و هم در نسخه پولی ارائه شده است.

یکی از دلایلی که این وی پی ان به شدت محبوب و پرطرفدار شده است سرعت آن می باشد، چرا که از سرعت بالا و عالی برخوردار است و تمام محدودیت‌ ها را با سرعت بالا از بین می برد.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب