بهترین فیلترشکن 2023 برای کاربران ایرانی (رایگان و بدون قطعی) + لینک دانلود

بارگذاری تصویر...
بهترین فیلترشکن 2023 برای کاربران ایرانی (رایگان و بدون قطعی) + لینک دانلود

بهترین فیلترشکن رایگان کدام است؟ در این مقاله از تاینی وی پی ان قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی بدین بحث پرداخته و آن را به صورت کاملا حرفه ای مورد بررسی قرار دهیم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر همراه تیم تخصصی ما باشید تا بتوایند برای خرید  وارد شوید.

علاوه بر بهترین فیلترشکن رایگان خیلی از کاربر ها برای دسترسی بهتر و قوی تر اقدام به خرید فیلترشکن می کنند که توضیحات لازمی در این مورد برای شما در دسترس قرار داده ایم.

علت استفاده از فیلترشکن در ایران چیست؟

علت استفاده از فیلترشکن در ایران چیست؟

در ابتدا قصد بر این داریم تا به صورت کاملا حرفه ای راجب این بحث صحبت کنیم و بدانیم که علت استفاده از فیلترشکن در ایران چیست؟ یکی از علت ها این است که بهترین فیلترشکن ها می توانند به نوعی امنیت اطلاعات را برای کاربران تامین کنند و به بیان دیگر هدف از ساخت بهترین فیلترشکن ها حفظ امنیت فضای اینترنت و اطلاعات و داده های کاربران بوده است. همچنین توسط بهترين فیلترشکن ها می توانید به سایت ها یا اپلیکیشن هایی که فیلتر شده اند دسترسی پیدا کنید.

همچنین این فیلترشکن ها ip شما را تغییر می دهند که بدین وسیله هویت شما در فضای مجازی دارای امنيت بیشتری می شود. به عنوان مثال‌ می توان گفت که برخی از صرافی های ارز دیجیتال کاربران ایرانی را تحریم کرده اند و لذا توسط آی پی ایرانی نمی توانید به این سایت های صرافی متصل شوید پس برای انجام این کار باید از فیلترشکن استفاده کنید تا بدین وسیله آی پی شما تغییر کرده تا بتوانید به این سایت ها متصل شوید.

در ادامه باید گفت که این محدودیت ها تنها برای سایت های صرافی ارز دیجیتال نبوده و سایت های مختلفی را شامل می شود که به عنوان مثالی دیگر می توان به سایت های خرید و فروش ان اف تی، سایت های خدمات برنامه نویسی، سایت های خدمات گرافیکی و … اشاره کرد که می توان با تغییر ip توسط فیلترشکن به این سایت ها دسترسی پیدا کرد و از خدمات آنان استفاده نمود.

احساس شدید به خرید vpn در ایران و خطرات موجود در مورد آن ها

حال به بررسی این بحث می پردازیم که چرا باید در ایران از فیلترشکن استفاده کرد که در همین راستا می توان گفت دلایل زیادی برای این کار وجود دارد که در بالا به آنان اشاره شد و حال می خواهیم تا به صورت دقیق تر بدین بحث بپردازيم که در همین راستا می توان گفت متاسفانه برخی از سایت ها و اپلیکیشن های مطرح دنیا ایران را تحریم کرده اند که می توان به سایت های صرافی ارز دیجیتال مانند صرافی ارز دیجیتال بایننس اشاره کرد که کاربران ایرانی نمی توانند با آی پی ایران به این صرافی متصل شوند و باید برای این کار از فیلترشکن استفاده کرده تا توسط تغییر آی پی بتوانند به این سایت دسترسی پیدا کنند و از خدمات آن بهره ببرند.

اگر توسط آی پی ایران به این سایت متصل شوید خطری در کمین شماست و آن نیز این است که ممکن است حساب و تمام سرمایه شما مسدود شده و از دسترس شما خارج شود پس در نتیجه متوجه می شوید که باید از بهترین vpn موجود برای این کار استفاده کنید.

مانند سایت های صرافی نیز بهترین سایت های خدمات خرید و فروش ان اف تی و برنامه نویسی و خدمات طراحی سایت و … کاربران ایرانی را تحریم کرده اند که توسط فیلترشکن می توانید از خدمات آنان نهایت بهره را ببرید.

در ادامه بهتر است تا در مورد برخی خطرات صحبت کنیم که می توان در همین راستا گفت به طور کلی در استفاده از فیلترشکن خطری وجود ندارد اما اگر سرور نامعتبر باشد قطعا خطر احساس خواهد شد و اگر فیلترشکن نیز هک شود احتمال وجود خطر بیشتر احساس خواهد شد.

ممکن است در ادامه این بحث این مسئله برایتان مطرح شود که منظور دقیقا از سرور نامعتبر چیست؟ در جواب باید گفت که منظور از این سرور این است که صرفا استفاده شما در تونل ارتباطی میان سایت و شما نبوده و به گونه ای گسترده در دسترس تعداد زیادی از کاربران قرار داشته باشد. حتی ممکن است که سرور به داده و اطلاعات محرمانه و خصوصی شما دسترسی پیدا کند و حتی این زمینه را فراهم کند تا بدافزار ها به سیستم شما وارد شوند و به پسورد های بانکی شما دسترسی پیدا کنند. اگر به تمام این موارد گفته شده حساس هستید باید از بهترین فیلترشکن های موجود استفاده کنید تا امنیت شما برقرار شود.

نحوه انتخاب بهترین فیلترشکن قوی و فعال برای گوشی اندروید و آیفون

حال اگر دارای سیستم عامل های نام برده شده هستید این سوال برایتان مطرح می شود که بهترین فیلترشکن را برای آنان چگونه پیدا و سپس گزینش کنیم که در ادامه بدین بحث خواهیم پرداخت. برای انتخاب بهترین فیلترشکن باید به افراد فعال و قابل اطمینان در این حوزه مراجعه کرده و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید و حتی می توانید از تجربه افراد در این زمینه استفاده کرده و بهترین vpn را برای خودتان انتخاب کنید.

برای کشف بهترین فیلترشکن ها می توانید از منابع معتبر در این زمینه نیز کمک دریافت کنید که به عنوان مثال می توان به پیج های اینستاگرامی و سایت های اینترنتی و حتی افراد متخصص در این زمینه اشاره کرد و در قالب یک پیشنهاد می توان گفت که می توانید از مشاوره سایت ما نیز در این زمینه برخوردار شوید. در حالت کلی می توان گفت که روش های زیادی وجود دارد تا بتوان بهترین فیلترشکن ها را پیدا کرد و نیازی نیست تا نگران این مسئله باشید.

۵۰ مورد از بهترین فیلترشکن ها برای دور زدن اینترنت ملی

در نهایت می رسیم به قسمت جذاب ماجرا و قصد بر این داریم تا بهترین فیلترشکن های جهان برای دور زدن اینترنت ملی را به شما معرفی کنیم که می توان گفت ۵۰ مورد از بهترین آنان را شما معرفی خواهد شد تا با اطمینانی کامل و با خیالی راحت آنان را نصب کرده و از آنان نهایت استفاده را ببرید.

متاسفانه به دلیل وجود محدودیت های اینترنتی ایران بسیاری از کابران به دنبال این هستند که به طریقی به اینترنت جهانی متصل شوند که بهترین راه نیز برای این کار استفاده از بهترین فیلترشکن های دنیا است.

۵۰ مورد از بهترین vpn های دنیا برای دور زدن اینترنت ملی عبارتند از:

فیلتر شکن Ad Guard (ادگارد vpn)

از بهترین فیلترشکن های موجود در ایران می توان به این فیلترشکن اشاره کرد که در ایران به راحتی قابل دسترس و نصب بوده و می توان به راحتی آن را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید. در ادامه می توان گفت که سرور های این فیلترشکن بسیار امن و پر سرعت بوده و می توان با اطمینان کامل از آن استفاده کرد.

برای چشیدن لذت اتصال ایمن و بسیار پر سرعت به این فیلترشکن قدرتمند متصل شوید.

لینک دانلود از گوگل پلی

دانلود فیلترشکن orbot (اوربات vpn)

این فیلترشکن نیز از بهترین vpn های موجود بوده و می توان آن را برای سیستم عامل مورد نظر دانلود و نصب کرد. این فیلترشکن برای سیستم عامل اندروید در دسترس بوده و می توانید آن را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید. تنها کافیست تا نام آن را سرچ کنید تا فایل مورد نظر برای شما در دسترس قرار بگیرد.

برای دسترسی به بهترین اتصال ممکن در دنیای vpn ها می توانید از این فیلترشکن استفاده کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن Free browser

در ادامه می رسیم به این فیلترشکن که می توان در مورد آن گفت یک برنامه مرورگر رایگان بوده و برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است و از پروژه ضد سانسور Great Fire است. توسط این مرورگر می توانید بدون استفاده از فیلترشکن سایت های فیلتر شده را باز نمایید.

برای استفاده هم زمان از مرورگر و فیلترشکن به صورت هم زمان به صورت رایگان از این مورد استفاده کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن کلش Clash

این vpn یک فیلترشکن اپن سورس بوده و هیچ سروری را برای اتصال ارائه نداده است و سرور ها باید به صورت جداگانه و بوسیله کاربر به این فیلترشکن وارد بشوند. این vpn از پروتکل های VMess و Shadowsocks و Trojan پشتیبانی کرده و به جهت کاهش دادن حملات آلودگی ,DNS سرور دارای dns داخلی است که از DoH/DoT پشتیبانی کرده است. این فیلترشکن برای سیستم‌ عامل اندروید ارائه شده است و از گوگل پلی قابل دانلود است.

برای داشتن اتصالی ایمن به صورت اپن سورس می توانید از این vpn برای کاهش حملات آلودگی استفاده کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن Bitdefender Vpn

از بهترین vpn های موجود می توان به این فیلترشکن اشاره کرد که توسط یک شرکت بزرگ ارائه شده است که می توان اشاره کرد که در دنیا نیز دارای نامی درخشان است و برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است و به راحتی از گوگل پلی قابل دانلود است.

خوشنام بودن یک فیلترشکن محبوب را می توانید توسط این فیلترشکن معتبر درک و حس کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

اکسپرس vpn یا همان اکسپرس وی پی ان از بهترین فیلترشکن ها

می توان این ادعا را کرد که این وی پی ان از بهترین و قدرتمند ترین فیلترشکن های دنیا بوده و از بهترین های دنیاست. این فیلترشکن دارای قدرتی بالا بوده و دارای پروتکل های ویژه ای است که بسیار آسان می تواند فیلترینگ را دور بزند و تحت هر شرایطی به فعالیت خود ادامه می دهد. این فیلترشکن برای سیستم عامل اندروید در دسترس است و می توان آن را به راحتی از گوگل پلی دانلود و نصب کرد.

قدرتمند بودن تنها vpn قدرتمند دنیا را توسط این فیلترشکن حس کنید و با آن بر دنیای مجازی سلطنت کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن windscribe vpn یا همان ویندسکرایب vpn

خب در ادامه می رسیم به این فیلترشکن که در دسته بهترین فیلترشکن های موجود قرار داشته و می توان از آن استفاده کرد. این فیلترشکن برای سیستم‌ عامل اندروید در دسترس بوده و برای دانلود آن می توانید به گوگل پلی مراجعه کنید و پس از دانلود از آن استفاده کنید.

برای اتصال به یک فیلترشکن نیاز دارید تا سرور برای شما لود شود.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن سایفون (سایفون vpn)

این فیلترشکن را حتما می شناسید زیرا در بین تمام مردم ایران شناخته شده است و تاکنون هیچ کاربری را ناامید نکرده است و در بین بهترین فیلترشکن ها نیز قرار دارد. این فیلترشکن دارای روشی متفاوت برای اتصال است و به گونه ای است که مسیر های مختلفی را طی می کند تا متصل شود. طی کردن این مسیر اندکی زمان بر است و ممکن است که چند دقیقه زمان ببرد ولی در نهایت متصل خواهد شد. این فیلترشکن برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است و توسط گوگل پلی قابل دانلود و نصب است.

این فیلترشکن توسط کاربران ایرانی تست شده است و امتحان خود را پس داده است.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلتر شکن Proton Vpn (پورتون vpn)

در رابطه با این فیلترشکن باید گفت که دارای اعتبار بالایی بوده و دارای سرور های قدرتمندی است و همیشه در دسترس کاربران است. در ادامه باید گفت بعد از این که اکانت رایگان خودتان را در این فیلترشکن ساختید می توانید به تمام سایت های فیلتر شده وارد شوید. این وی پی ان نیز برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است که می توانید به راحتی آن را از گوگل پلی دانلود کنید.

برای دارا بودن از امکانات رایگان، دارا بودن اعتبار و سرور های قدرمند از این vpn استفاده کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن Lantern

این فیلترشکن در دسته فیلترشکن های رایگان قرار داشته و اپن سورس است و جالب است بدانید که در زمانی به صورت پیش‌ فرض فعال می شود که تشخیص دهد شما در حال بازدید از یک وبسایت مسدود شده هستید. این اتفاق نیز هنگامی که رخ می دهد مانند یک سرور پروکسی رفتار کرده و اتصال اینترنت کاربر را توسط سرور های خود یا سرور های داوطلبان مسیریابی می نماید. این فیلترشکن نیز برای سیستم‌ عامل اندروید ارائه شده است و می توان آن را از پلتفرم گوگل پلی دانلود کرد.

اگر به دنبال یک اتصال پر قدرت رایگان هستید می توانید از لینک زیر دانلود را انجام دهید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن cloud vpn

در ادامه می رسیم به این فیلترشکن که می توان از آن به عنوان بهترین فیلترشکن دنیا نیز یاد کرد اما متاسفانه دارای یک عیب بزرگ است و آن هم این است که بخاطر قطعی های زیاد اینترنت ایران دیگر کار نمی کند پس پیشنهاد می کنیم تا از یک فیلترشکن دیگر برای اتصال استفاده کنید. این فیلترشکن برای اندروید ارائه شده و توسط گوگل پلی قابل دانلود است.

اگر فیلترشکن برای دسترسی به گالری شما درخواست داد می توانید توسط گزینه “خیر” آن را کنسل کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن secure vpn

از این فیلترشکن نیز می توان به عنوان بهترین فیلترشکن دنیا یاد کرد که برای سیستم عامل اندروید ارائه شده و تاکنون بیشتر از ۱۰۰ هزار بار از پلتفرم گوگل پلی دانلود شده است اما متاسفانه در ایران کار نمی کند و بهتر است تا از سایر فیلترشکن ها برای اتصال استفاده کنید.

برای در دسترس داشتن بهترین و پرطرفدار ترین vpn دنیا از لینک زیر استفاده کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن خرگوش Turbo Vpn

این فیلترشکن نیز از بهترین فیلترشکن های موجود است که در ایران آن را با نام فیلترشکن خرگوش می شناسند که از بهترین vpn های موجود در ایران است ولی متاسفانه این فیلترشکن در ایران دچار مشکل شده است و دیگر در ایران کار نمی کند. این فیلترشکن برای سیستم‌ عامل اندروید ساخته شده است که توسط گوگل پلی قابل دانلود است.

این فیلترشکن توسط ایرانیان تست شده است و گزینه ای مناسب به شمار می آید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن usa vpn

در ادامه می رسیم به این فیلترشکن که می توان در مورد آن گفت در دسته بهترین فیلترشکن ها قرار داشته ولی متاسفانه در ایران دچار مشکل شده است و دیگر نمی توان توسط آن به اینترنت متصل شد. این وی پی ان برای سیستم عامل اندروید طراحی و ساخته شده است و تاکنون بیشتر از پنج ميليون بار از گوگل پلی دانلود شده است.

پنج ميليون بار دانلود از گوگل پلی نشان دهنده اعتبار بالای این فیلترشکن است.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن cyberghost vpn

در مورد این فیلترشکن می توان گفت که برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است و تاکنون بیشتر از ۱۰ میلیون بار از گوگل پلی دانلود و نصب شده است و می توان گفت که به نوعی از معروف‌ ترین و بهترین فیلترشکن های دنیا است. توسط این فیلترشکن می توانید به بیشتر از صد سرور دسترسی پیدا کنید.

دسترسی به بیش از 100 سرور را با این فیلترشکن محبوب امتحان کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن hola vpn

از بهترین فیلترشکن های فعال در ایران می توان به این فیلترشکن اشاره کرد که خوشبختانه هنوز در ایران فعال است و شما بوسیله استفاده از این فیلترشکن می توانید به بیشتر از ۳۰ سرور دنیا دسترس داشته باشید. این فیلترشکن برای سیستم عامل اندروید طراحی و ساخته شده است ولی متاسفانه در حال‌ حاضر در گوگل پلی موجود نیست و برای دانلود آن باید از گلکسی استور سامسونگ و فروشگاه هواوی استفاده کنید.

دسترسی به 30 سرور برتر دنیا را توسط این vpn فعال در ایران امتحان کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن NordVPN یا همان نورد vpn

فیلترشکن NordVPN از بهترین فیلترشکن های سیستم عامل آیفون بوده است و اگر می خواهید تا از بهترین vpn استفاده کنید پیشنهاد می کنیم تا از این فیلترشکن استفاده کنید. توسط این فیلترشکن می توانید به سرعت و امنیت بالا متصل شوید و به راحتی سایت ها و اپلیکیشن های فیلتر شده را باز کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن ۱.۱.۱.۱

در ادامه می رسیم به این فیلترشکن که می توان در مورد آن گفت از بهترین فیلترشکن ها برای آیفون بوده و دارای شهرت بالایی در این زمینه است. این فیلترشکن امن و رایگان بوده و دارای سرعت بالایی است. استفاده از این فیلترشکن بسیار آسان بوده و در صورت تمایل می توانید پس از نصب از آن استفاده کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن Surfshark 

Surfshark  را همه در داخل ایران می‌ شناسند زیرا دارای طرفداران بسیاری است و خوشبختانه این فیلترشکن برای سیستم عامل آیفون نیز طراحی و ساخته شده است که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. می توان گفت که این فیلترشکن در دسته بهترین vpn های آیفون قرار داشته و با گذشت چند دقیقه به راحتی متصل خواهد شد.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن Private Internet Access VPN

در ادامه می رسیم به این فیلترشکن که می توان در مورد آن گفت برای سیستم عامل های زیادی طراحی و ساخته شده است که یکی از این سیستم عامل ها برای آیفون بوده و می توان از آن استفاده کرد. این فیلترشکن نیز در دسته بهترین فیلترشکن های آیفون قرار داشته و می توانید بسیار ایمن از آن استفاده کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن IPVanish

این فیلترشکن نیز در دسته بهترین فیلترشکن های جهان برای آیفون قرار داشته و رایگان است و لذا می توان در حالت ایمن نیز از آن استفاده کرد. این فیلترشکن دارای ویژگی های بسیاری است که آن را در دسته بهترین vpn ها قرار داده است که می توانید از آن استفاده کنید.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن atlas

در مورد این فیلترشکن می توان گفت که توسط یکی از معتبرترین شرکت های فعال در این حوزه طراحی و ساخته شده است و لذا دارای امنیت بالایی است و می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. در ادامه می توان گفت که این فیلترشکن برای سیستم عامل آیفون ساخته شده است و می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید زیرا در دسته بهترین فیلترشکن های آیفون قرار دارد.

لینک دانلود از گوگل پلی

در نهایت می رسیم به فیلترشکن های سیستم عامل ویندوز که می توان گفت دارای کاربرد زیادی در بین کاربران است و بسیاری از این سیستم عامل برای انجام کار های خودشان استفاده می کنند که در ادامه قصد داریم تا بهترین فیلترشکن های سیستم عامل را برایتان شرح دهیم که عبارتند از:

وی پی ان tunnelbear

در مورد این فیلترشکن بسیار در بالا صحبت شد که برای تکمیل تر شدن مطالب می توان گفت برای سیستم‌ عامل ویندوز نیز ارائه شده است و شما می توانید پس از راه اندازی این فیلترشکن از آن استفاده کنید. ممکن است که اتصال اول چند دقیقه زمان بر باشد ولی در نهایت این فیلترشکن به راحتی متصل خواهد شد.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن turbo vpn lite

در مورد این فیلترشکن نیز بسیار در بالا صحبت شد که می توان افزود برای سیستم عامل ویندوز ارائه شده است و کاربران دسکتاپ می توانند از آن به راحتی استفاده کنند و تنها کافیست که نام آن را سرچ کرده و پس از نصب از آن استفاده کنند. از این وی پی ان نیز می توان به عنوان بهترين vpn برای ویندوز یاد کرد.

لینک دانلود از گوگل پلی

وی پی ان hide me

خب و اما در ادامه می رسیم به این فیلترشکن که می توان در مورد آن این طور گفت که در دسته بهترین فیلترشکن های دنیا قرار داشته و شما می توانید تنها با یک سرچ ساده در اینترنت به فایل نصبی آن دسترسی پیدا کنید و پس از نصب آن بر روی سیستم عامل ویندوز خودتان به راحتی به سایت های فیلتر شده وارد شوید.

لینک دانلود از گوگل پلی

وی پی ان wire guard

این فیلترشکن نیز در دسته بهترین فیلترشکن های موجود برای سیستم عامل ویندوز قرار داشته و در صورت تمایل می توانید آن را دانلود و سپس نصب کنید. در مورد خصوصیات آن به صورت کامل در مقاله صحبت شد و بهتر است تا به سایر فیلترشکن ها بپردازيم.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن hotspot shield

در نهایت می رسیم به معرفی این فیلترشکن که می توان در مورد آن گفت برای سیستم عامل ویندوز طراحی و ساخته شده است و با یک سرچ ساده به راحتی می توانید به آن دست پیدا کنید. در مورد این فیلترشکن در بالاتر به صورت کامل صحبت شد و در نهایت می توان گفت که در دسته بهترین vpn های ویندوز قرار دارد.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن Switchry VPN

این فیلترشکن از بهترین افزونه های فیلترشکن در دنیا بوده و در دسته فیلترشکن های رایگان و ایمن قرار دارد و شما می توانید آن را بر روی مرورگر خودتان نصب و سپس استفاده کنید. در ادامه می توان افزود که این افزونه بر روی بسیاری از مرورگر های موجود قابل نصب و اجرا است.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن tor browser

در ادامه می رسیم به این فیلترشکن که می توان در مورد آن گفت در دسته بهترین vpn های افزونه قرار داشته و با یک سرچ ساده در اینترنت می توان به راحتی به آن دست پیدا کرد و در نهایت می توان گفت که این فیلترشکن بر روی بسیاری از مرورگر های شناخته شده قابل نصب و اجرا است.

لینک دانلود از گوگل پلی

Cyberghost VPN از بهترین فیلترشکن ها

در مورد این فیلترشکن بسیار در بالا صحبت شد که می توان در مورد آن گفت نسخه افزونه آن نیز موجود بوده و به راحتی می توانید آن را بر روی مرورگر خودتان نصب و استفاده کنید. این فیلترشکن بر روی بسیاری از مرورگر ها قابل نصب و استفاده است و با یک سرچ ساده می توان به آن دست پیدا کرد.

لینک دانلود از گوگل پلی

فیلترشکن HMA VPN

حال بهتر است تا وارد بحث این vpn شویم‌ که می توان در مورد آن گفت این وی پی ان نیز در دسته بهترین vpn های افزونه قرار داشته و اگر نام آن را سرچ کنید با نتایج بیشماری از آن رو به رو خواهید شد. این فیلترشکن نیز بر روی بسیاری از مرورگر های موجود قابل نصب و اجرا است.

لینک دانلود از گوگل پلی

VeePN

این وی پی ان نیز از بهترین های vpn های موجود برای افزونه کروم بوده و می توانید از آن برای اتصال ایمن خودتان استفاده کنید و تنها با یک سرچ ساده می توانید به آن دست پیدا کنید. اگر به دنبال یک فیلترشکن مناسب هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از این vpn است.

لینک دانلود از گوگل پلی

دانلود بهترین فیلترشکن برای سیستم عامل‌ های مختلف

همان طور که می دانید فیلترشکن های زیادی برای سیستم عامل‌ های مختلف ارائه شده اند و شما می توانید آنان را از سایت های مختلف و پلتفرم های مرتبط مرتبط به راحتی دانلود و نصب و سپس استفاده کنید. در ادامه وارد جزئیات بیشتری خواهیم شد.

دانلود بهترین فیلترشکن برای اندروید

سیستم عامل اندروید از بهترین سیستم عامل های موجود است و فیلترشکن های زیادی برای آن طراحی و ساخته شده است که می توانید توسط پلتفرم های موجود مانند گوگل پلی به دانلود و نصب آنان بپردازید.

دانلود بهترین فیلترشکن برای ios

در ادامه می رسیم به این فیلترشکن که می توان در مورد آن گفت دارای طرفداران خاص خود بوده و دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران خود است و فیلترشکن های بی نظیری نیز برای آن ساخته شده است و توسط پلتفرم های موجود می توان آنان را دانلود کرد.

دانلود بهترین فیلترشکن برای ویندوز

سیستم عامل ویندوز نیز دارای طرفداران خاص خود است و کاربرد گسترده ای در دنیای دیجیتالی دارد. بهترین فیلترشکن های موجود نیز برای سیستم عامل ویندوز طراحی و ساخته شده اند و به راحتی می توانید آنان را دانلود کرده و سپس استفاده کنید.

در نهایت باید گفت که روش های زیادی برای دانلود فیلترشکن های معتبر وجود دارد که در ادامه به تعدادی از آنان اشاره می کنیم که عبارتند از:

  1. روش اول: می توانید به پشتیبانی سایت ما پیام دهید تا درخواست شما برای دریافت بهترین فیلترشکن ثبت شود.
  2. روش دو: به کانال تلگرامی ما مراجعه کرده و از آنجا فیلترشکن های معتبر را دانلود کنید.
  3. روش سه: به اپ استور های معتبر مراجعه کرده و فیلترشکن معتبر را از آنجا دانلود کنید.

انواع فیلترشکن که در نت ملی هم کار می کنند

خب در ادامه بهتر است تا در مورد فیلترشکن رایگان، پولی و اشتراکی صحبت کنیم که در همین راستا می توان گفت فیلترشکن رایگان همان طور که از نامش پیداست به صورت رایگان قابل دسترس بوده و نیازی نیست تا برای آن هزینه ای پرداخت کنید. فیلترشکن پولی گزینه بهتری بوده و لذا برای بهره مند شدن از امکانات آن باید هزینه ای پرداخت کنید. در نهایت باید گفت که فیلترشکن اشتراکی مقرون به صرفه تر است ولی باید آدرس آی پی را با سایرین به اشتراک بگذارید.

آیا بهترین فیلترشکن رایگان در دسترس است؟

بله خوشبختانه فیلترشکن های رایگان زیادی وجود دارد که می توانید از آنان استفاده کنید که در اندکی بالا تر بسیار در مورد آنان صحبت شد و معرفی شدند که می توانید در صورت تمایل آنان را دانلود کنید و پس از نصب به راحتی اینترنت متصل شوید. پس در جواب می توان گفت که بله بهترین فیلترشکن نیز به صورت رایگان در دسترس است.

بهترین فیلترشکن پولی کدام است؟

صد در صد فیلترشکن پولی دارای سرعت و امنیت بیشتری بوده و در صورت توان پیشنهاد می شود تا از فیلترشکن پولی استفاده کنید. اتصال به اینترنت توسط فیلترشکن های پولی بدون محدودیت بوده و امکانات خوبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند پس در صورت تمایل استفاده از فیلترشکن پولی توصیه می شود.

بهترین فیلترشکن جهان برای شبکه های مجازی

امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از شبکه های مجازی در ایران فیلتر شده اند و برای دسترسي به آنان باید از فیلترشکن استفاده کرد که در ادامه به صورت کامل راجب آن صحبت خواهد شد.

دانلود بهترین فیلترشکن برای تلگرام

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که در ایران فیلتر شده است و شما برای استفاده از این شبکه اجتماعی باید از بهترین فیلترشکن های موجود استفاده کنید. در اندکی بالاتر در مورد تمام آنان صحبت شد که می توانید از آنان استفاده کنید.

دانلود بهترین فیلترشکن برای واتساپ

حتما از واتساپ استفاده کرده اید و این اواخر متوجه شده اید که فیلتر شده و از دسترس خارج شده است و لذا برای استفاده از واتساپ باید از بهترین vpn های موجود استفاده کنید که در بالا راجب بهترین ها صحبت شد و می توانید آنان را نصب و استفاده کنید.

دانلود بهترین فیلترشکن برای اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پلتفرم هایی است که بسیار برای ایرانیان جذاب و کاربردی بوده و حتی در آن کسب و کار خودشان را راه اندازی کرده اند ولی متاسفانه در ایران فیلتر و از دسترس خارج شده است که برای اتصال به آن می توانید از بهترین فیلترشکن های معرفی شده در این مقاله استفاده کنید.

معرفی بهترین فیلترشکن برای بازی های آنلاین

در ادامه می رسیم به این بحث که باید راجب آن گفت امروزه بازی های آنلاین طرفداران زیادی پیدا کرده اند و بسیاری مشغول انجام این بازی ها هستند که متاسفانه برخی از آنان از دسترس کاربران ایرانی خارج شده اند و برای استفاده از آنان باید از فیلترشکن استفاده کرد که بیشتر در ادامه راجب آنان صحبت می شود.

بهترین فیلترشکن برای پابجی

این بازی از محبوب ترین بازی های آنلاین بوده که بسیاری از کاربران ایرانی مشغول انجام این بازی هستند که بهتر است تا برای این بازی از فیلترشکن پولی استفاده کنید زیرا دارای سرعت بیشتر بوده و در زمان انجام این بازی با مشکل مواجه نخواهید شد.

بهترین فیلترشکن برای بازی crazy denese

در ادامه می رسیم به این بازی که می توان گفت بهتر است تا از یک فیلترشکن قدرتمند برای آن استفاده کنیم تا دارای سرعت کافی برای انجام بازی باشد که بهترین فیلترشکن ها در مقاله معرفی شدند و در صورت تمایل می توانید یکی را گزینش و استفاده کنید.

فیلترشکن برای بازی فری فایر

برای بازی فری فایر نیز توصیه می شود تا از فیلترشکن پر قدرت و پولی استفاده کنید تا بتوانید لذت سرعت بالا را حس کنید. به انتخاب خودتان می توانید يكي از فیلترشکن های معرفی شده را دانلود کرده و از آن برای انجام این بازی نهایت استفاده را ببرید.

فیلترشکن برای کالاف دیوتی

این بازی از محبوب ترین بازی های دنیا است که طرفداران بسیاری دارد و پیشنهاد ویژه می شود تا حتما از فیلترشکن های پر قدرت برای آن استفاده کنید که خوشبختانه در مقاله به صورت کامل راجب آنان صحبت شد و با آنان آشنایی پیدا کردید.

قیمت بهترین vpn چقدر است؟

به طور کلی نمی توان یک قیمت واحد برای فیلترشکن بیان کرد زیرا قیمت هر فیلترشکن با توجه به معیار های مختلف مشخص می گردد و هر فیلترشکن نیز دارای قیمت مختص خود است که با توجه به این معیار را تعیین می گردد. در صورت تمایل برای دانستن قیمت و خرید فیلترشکن مورد نظر می توانید از پشتیبانی سایت ما کمک دریافت کنید.

بررسی راه های پرداخت هزینه بهترین vpn

حال در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر روش های پرداخت هزینه بهترین فیلترشکن و آن را به صورت کامل برایتان شرح دهیم که عبارتند از:

خرید فیلترشکن با درگاه بانکی

با این شیوه همه آشنایی دارند و حتما از این روش برای پرداخت های گوناگون استفاده کرده اید و می توان گفت که شیوه ای متداول و محبوب است و ما در این سایت امن ترین درگاه بانکی را برایتان قرار داده ایم تا خرید خودتان را به ساده ترین روش انجام دهید.

خرید فیلترشکن با بیت کوین

بیت کوین از محبوب ترین ارزهای دیجیتال دنیا است که می توانید پرداخت ها را توسط آن انجام دهید و در صورت تمایل امکان پرداخت توسط بیت کوین فراهم شده است که می توانید این کار را انجام دهید.

خرید فیلترشکن با تتر

در نهایت می توان به تتر اشاره کرد که می توانید پرداخت خودتان را توسط آن انجام دهید و این امکان نیز برای این کار فراهم شده است و می توان گفت که یکی از بهترین روش ها برای انجام این کار است.

راهنمای خرید بهترین فیلترشکن

برای خرید فیلترشکن باید به سایت مورد نظر مراجعه کرده و سپس از بین فیلترشکن های موجود، مورد دلخواهتان را انتخاب کرده و سپس هزینه آن را پرداخت کنید و در نهایت نیز بعد از گذشت مدتی یوزر و پسورد اکانت فیلترشکن شما برايتان ارسال خواهد شد و می توانید از آن استفاده کنید.

 


بهترین فیلترشکن در سال 2023:تاینی وی پی ان، اکسپرس، نورد، سایفون، windscribe
بتهرین فیلترشکن برای بازی:TINYVPN، اکسپرس، تور، نورد
قیمت بهترین vpn:بنا به خدماتی که دارند متفاوت هستند
روش های خرید بهترین فیلتر شکن:درگاه بانکی، درگاه ارز دیحیتال

در مقاله به صورت کامل راجب آنان صحبت شد که می توانید مطالعه کنید.

بله می توان پرداخت را توسط ارزهای دیجیتال نیز انجام داد.

دارای قیمت واحد نبوده و قیمت آن با توجه به امکانات فیلترشکن مشخص می گردد.

بله می توانید استفاده کنید.

تعداد 2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

احسان برزگر در 1401/12/10 گفته:

می تونم بگم بهترین v2ray که استفاده کردم رو از این سایت تهیه کردم. مرسی از خدماتی که ارائه می کنید. فیلترشکن هاتون بی نظیرین.

tiny بت در 1401/12/10 گفته:

درود بر شما. موفق و پایدار باشید.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب