فیلترشکن biubiu رایگان (بیو بیو) به همراه سرور های اختصاصی

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن biubiu رایگان (بیو بیو) به همراه سرور های اختصاصی

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی دیگر از فیلترشکن های پراستفاده و محبوب در بین کاربران ایرانی یعنی فیلترشکن biubiu یا همان بیو بیو وی پی ان صحبت کرده و به بررسی مزایای استفاده از آن، راهنمای خرید این فیلترشکن و راهنمای دانلود فیلترشکن بیو بیو به صورت کامل بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید فیلترشکن معرفی شده با تیم پشتیبان ما همراه باشید.

معرفی کامل فیلترشکن biubiu

معرفی کامل فیلترشکن biubiu

در ابتدا لازم است به معرفی فیلترشکن biubiu بپردازیم و با جزئیات آن بیشتر آشنا شویم. بیو بیو وی پی ان دارای بیش از 2000 سرور از 60 نقطه مختلف مانند فرانسه، آمریکا، انگلیس، هلند، آلمان و … می باشد. این وی پی ان از پروتکل های مختلفی پشتیبانی می کند و دارای رابط کاربری جذاب و ساده ای می باشد که کار را برای کاربران آن آسان می کند. همین مورد آن را امروزه به یکی از بهترین فیلترشکن در سال 2023 تبدیل کرده است.

بیو بیو وی پی ان ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده ارسال می کند، بنابراین رمزهای عبور و داده های محرمانه شما حتی بر روی اتصالات اینترنتی عمومی یا غیرقابل اعتماد ایمن می مانند. یکی از بهترین ویژگی های این ابزار این است که پهنای باند نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد.  این فیلترشکن سوئیسی که در جولای 2022 عرضه شده است فعالیت کاربران را ثبت نکرده و اطلاعات و داده ها آن را در اختیار اشخاص قرار نخواهد داد. در نتیجه می توان بدون نگرانی در فضای مجازی فعالیت نمود. BiubiuVPN موانع سانسور اینترنت را می شکند و به شما اجازه می دهد به هر وب سایت یا محتوایی دسترسی داشته باشید.

این فیلترشکن  منحصر به فرد تاکنون برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس عرضه شده است. همچنین با کاهش دادن پینگ برای پابجی و کالاف دیوتی و سایر بازی های آنلاین مناسب می باشد و استفاده از این وی پی ان پیشنهاد می شود. بیو بیو وی پی ان در حال حاضر بیش از 1 میلیون دانلود در گوگل پلی داشته و با توجه به زمان کمی که از عرضه آن می گذرد آمار قابل توجهی دارد. همچنین میانگین امتیاز آن در گوگل پلی 4.5 از 5 می باشد. در آخرین نسخه ای که از این وی ان ارائه شده است شاهد اضافه شدن زبان فارسی به آن می باشیم. در نتیجه به کاربران ایرانی توصیه می شود از این فیلترشکن استفاده نمایند. در ادامه به بررسی ویژگی ها و نحوه دانلود و خرید اکانت فیلترشکن biubiu خواهیم پرداخت.

چرا باید از فیلترشکن biubiu استفاده کرد؟

حال در این قسمت باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا باید از بیو بیو وی پی ان استفاده نمود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت BiubiuVPN به شما امنیت کامل آنلاین دور زدن محدودیت های جغرافیایی و دسترسی به محتوای جهانی از هر جایی تنها با یک کلیک را می دهد. دارای بیش از 2000 سرور رایگان از 60 نقطه مختلف مانند فرانسه، آمریکا، انگلیس، هلند، آلمان و … می باشد. این وی پی ان از پروتکل های مختلفی پشتیبانی می کند و دارای رابط کاربری جذاب و ساده ای می باشد که کار را برای کاربران آن آسان می کند بیو بیو وی پی ان ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده ارسال می کند، بنابراین رمزهای عبور و داده های محرمانه شما حتی بر روی اتصالات اینترنتی عمومی یا غیرقابل اعتماد ایمن می مانند. یکی از بهترین ویژگی های این ابزار این است که پهنای باند نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد. در آخرین نسخه ای که از این وی ان ارائه شده است شاهد اضافه شدن زبان فارسی به آن می باشیم. در نتیجه به کاربران ایرانی توصیه می شود از این فیلترشکن استفاده نمایند. موارد گفته شده برخی از دلایل مهم در مورد استفاده از بیو بیو وی پی ان می باشند.

مهم ترین مزایای فیلترشکن biubiu

حال در این بخش از مقاله به بررسی مهم ترین مزایای فیلترشکن biubiu پرداخته و لازم است تا با بررسی این مزایا دلیل پیشنهاد به استفاده از آن را متوجه شد. برخی از این ویژگی و امکانات عبارت هستند از:

  • حالت هوشمند: هنگامی که روشن می شود، برنامه ها یا وب سایت های محلی که در وضعیت اتصال VPN اصلی قابل دسترسی نیستند را باز می کند، در حالی که دسترسی به برنامه ها و وب سایت های خارجی تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. شما می توانید به طور معمول برای مرور هر یک از برنامه ها یا وب سایت های خود بدون هیچ وقفه ای استفاده کنید.
  • سرورهای رایگان با سرعت بالا و بدون قطعی: دارای بیش از 2000 سرور با سرعت مناسب از 60 نقطه مختلف مانند فرانسه، آمریکا، انگلیس، هلند، آلمان و … می باشد.
  • امنیت بالا: بیو بیو وی پی ان ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده ارسال می کند، بنابراین رمزهای عبور و داده های محرمانه شما حتی بر روی اتصالات اینترنتی عمومی یا غیرقابل اعتماد ایمن می مانند. فعالیت کاربران را ثبت نکرده و اطلاعات و داده ها آن را در اختیار اشخاص قرار نخواهد داد.  BiubiuVPN موانع سانسور و تحریم های اینترنت را دور می زند و به شما اجازه می دهد به هر وب سایت یا محتوایی دسترسی داشته باشید.
  • رابط کاربری جذاب: دارای رابط کاربری جذاب و ساده ای می باشد که کار را برای کاربران آن آسان می کند.
  • دانلود و نصب آسان : برای دانلود این وی پی ان می توانید به وب سایت مرجع یا دیگر وب سایت ها و یا پلتفرم گوگل پلی و اپ استور مراجعه کرده و دانلود و نصب آن بسیار راحت است.
  • حجم کم: بیو بیو وی پی ان دارای حجم کمی بوده و فضای کمی را در دستگاه شما اشغال می کند.
  • پشتیبانی قوی: این وی پی ان دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد.

محل سرورهای ارائه شده توسط فیلترشکن biubiu

در ادامه مطالب این بخش به بررسی محل سرورهای ارائه شده توسط فیلترشکن biubiu  می پردازیم. این فیلترشکن دارای بیش از 2000 سرور از 60 نقطه مختلف مانند فرانسه، آمریکا، انگلیس، هلند، آلمان و … می باشد. کافی است مکان مورد نظر را انتخاب کنید تا عملکرد بهینه ای داشته باشید.

آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟

در پاسخ به این سوال که آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟ باید گفت همان طور که در بخش های قبلی نیز گقتیم بیو بیو وی پی ان یک فیلترشکن مناسب برای کاربران ایرانی است و به کمک آن می توانند به شبکه های اجتماعی مختلف مانند تلگرام، اینستاگرام، توییتر و … دسترسی داشته باشند. در آخرین نسخه ای که از این وی ان ارائه شده است شاهد اضافه شدن زبان فارسی به آن می باشیم. در نتیجه به کاربران ایرانی توصیه می شود از این فیلترشکن استفاده نمایند. بیو بیو وی پی ان موانع سانسور و تحریم های اینترنت را دور می زند و به شما اجازه می دهد به هر وب سایت یا محتوایی دسترسی داشته باشید.

فیلترشکن بیو بیو رایگان در دسترس است؟

در پاسخ به این سوال که بیو بیو وی پی ان به صورت رایگان در دسترس است؟ باید گفت این وی پی ان دارای سرورهای رایگان زیادی می باشد که نیازی به ثبت نام ندارند. این سرورها از نقاط مختلف دنیا می باشد. کافی است مکان مورد نظر را انتخاب کنید تا عملکرد بهینه ای داشته باشید و به محتوای بدون سانسور اینترنت دسترسی پیدا کنید.

راهنمای خرید بیو بیو  vpn

حال نوبت به بررسی راهنمای خرید بیو بیو وی پی ان می رسد.  بیو بیو  vpnعلاوه بر نسخه رایگان خود دارای یک نسخه پرمیوم نیز می باشد و برای خرید آن می توان از روش های مختلفی مانند کارت به کارت، پرداخت به کمک ارزهای دیجیتال، حساب های بین المللی و … استفاده کرد. این وی پی ان دارای پلن های یک ماهه، شش ماهه و یک ساله است و قیمت آن ها به ترتیب 3 دلار، 10 دلار و 14 دلار هستند. برای خرید هر یک از این وی پی ان ها می توانید از وب سایت تاینی وی پی ان استفاده نمایید.

 

دانلود فیلترشکن biubiu برای سیستم عامل های مختلف

حال در این بخش به بررسی  دانلود فیلترشکن biubiu وی پی ان برای سیستم عامل های مختلف خواهیم پرداخت. همان طور که گفته شد این فیلترشکن تاکنون برای سیستم عامل های اندروید و ای او اس در جولای سال 2022 میلادی عرضه شده است. برای دانلود این وی پی ان می توانید به وب سایت مرجع یا دیگر وب سایت ها و یا پلتفرم گوگل پلی و اپ استور مراجعه کنید. نسخه ویندوز این فیلترشکن به زودی عرضه خواهد شد.

بررسی محبوبیت این فیلترشکن در ببین کاربران

در پاسخ به این سوال که محبوبیت فیلترشکن biubiu وی پی ان چقدر است باید گفت فیلترشکن biubiu با داشتن قابلیت های مختلفی مانند سرورهای رایگان متعدد، سرعت بسیار مناسب و امنیت بالا که در بخش های قبلی نیز به آن اشاره شد در مدت زمان کمی به محبوبیت بالایی رسیده است و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند.

آیا فیلترشکن بیو بیو برای انجام بازی های آنلاین مناسب است؟

در پایان در پاسخ به این سوال که آیا بیو بیو وی پی ان برای انجام بازی های آنلاین مناسب است؟ باید گفت این وی پی ان با کاهش پینگ و داشتن سرعت مناسب برای انجام بازی های آنلاین مناسب است. برای تجربه بهتر و سرعت بالاتر توصیه می شود از نسخه پرمیوم این فیلترشکن استفاده کنید.بیو بیو یک فیلترشکن مناسب برای کاربران ایرانی است.

بله این فیلترشکن برای بازی های آنلاین مناسب می باشد.

بله این وی پی ان دارای سرورهای رایگان زیادی می باشد.

تعداد 1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

Mahsa در 1401/12/02 گفته:

آیا کسی پیشنهاد از وی پی ان بیوبیو داشته مبنی بر استفاده از اکانتش برای معرفی بیوبیو به کاربران؟؟؟؟؟مشکل قانونی نداره برای من؟کسی تجربه اش رو داشته؟؟؟؟


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب