10 فیلترشکن برای آیفون رایگان و بدون قطعی + لینک دانلود 🍏

بارگذاری تصویر...
10 فیلترشکن برای آیفون رایگان و بدون قطعی + لینک دانلود 🍏

بهترین فیلترشکن برای آیفون کدام است؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت کامل در مورد بهترین فیلتر شکن ها برای آیفون صحبت کرده و تمام جزئیات مربوط به آن را برایتان تحت پوشش قرار دهیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر همراه سایت تخصصی تاینی وی پی ان باشید.

بهترین فیلترشکن برای آیفون کدامند؟

بهترین فیلترشکن برای آیفون کدامند؟

بهترین فیلترشکن برای آیفون کدامند؟

در دنیای فیلترشکن ها بسیاری از آنان نیز برای سیستم عامل آیفون طراحی شده اند که نیاز کاربران را برطرف کرده و دارای امکانات ویژه این سیستم عامل برای کاربران خود هستند. حال در ادامه می خواهیم نگاهی داشته باشیم بر بهترین فیلتر شکن ها برای آیفون و آنان را با جزئیاتی کامل برای شما طرح دهیم پس در نتیجه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید. بهترین فیلتر شکن آیفون عبارتند از:

اکسپرس وی پی ان برای آیفون

اکسپرس vpn دارای شهرت فراوان بوده و از بهترین فیلترشکن ها برای آیفون به شمار می آید که دارای سرعت بالایی بوده و بسیاری این فیلترشکن را به خاطر سرعت بالای آن می شناسند. این فیلترشکن رضایت کاربران زیادی را به همراه داشته است و دارای یک رابط کاربری بسیار کاربر پسند است. شما کاربران عزیز می توانید تنها با یک ضربه متصل شده و به صورت یک پارچه از سرور های گوناگون استفاده کنید و حتی آنان را نیز تغییر دهید. این فیلترشکن آیفون دارای امنیت بالایی است و از دستگاه کاربران در برابر ردیاب ها و برنامه ها و سایت ها و بد افزار ها حفاظت می نماید. این فیلتر شکن آیفون امنیت بالایی را برای اتصال فراهم کرده و داده های ترافیک و آی پی های اتصال یا همان سابقه جستجو کاربر را ثبت نخواهد کرد.

فیلترشکن surfshark

از بهترین فیلترشکن های آیفون نیز می توان به این فیلترشکن اشاره کرد که دارای قدرت بالایی بوده و حتی می توان از آن به عنوان ارزان ترین و بهترین ارائه دهنده وی پی ان نیز یاد کرد. این فیلترشکن دارای ویژگی های زیادی است که به عنوان مثال می توان به اتصالات نامحدود و قیمت بسیار پایین اشاره کرد. این فیلترشکن دارای رابط کاربری ساده بوده و در سیستم عامل آیفون مشابه نسخه دسکتاپ است. همچنین باید گفت که این فیلترشکن نیز دارای امنیت بالایی بوده و همچنین مجهز به رمزنگاری است و شما را در برابر ردیابی محافظت خواهد کرد. پس در نتیجه می توانید از این فیلترشکن نیز با اطمینانی کامل استفاده کنید حتی از سایت هایی که به آنان اعتماد ندارید.

فیلترشکن cyberghost

این فیلترشکن نیز در دسته بهترین فیلترشکن ها برای آیفون قرار داشته و حتی می تواند تا از اتصال 7 عدد دستگاه به صورت همزمان نیز پشتیبانی کند. این فیلترشکن دارای 9 هزار سرور در بیشتر از 110 مکان در 91 کشور بوده و دارای سرعت خوبی نسبت به سایر وی پی ان ها است. این فیلترشکن اتصالات پایدار را در سرور های گوناگون ارائه خواهد داد.

فیلترشکن private internet access

حال نوبت به معرفی این فیلترشکن می رسد که می توان در مورد آن گفت یکی از بهترین گزینه ها برای آیفون بوده و بسیار مقرون به صرفه است و حتی موفق شده است تا امتیاز 4.6 از 5 را در اپ استور کسب کند پس می توان نتیجه گرفت که در بین کاربران آیفون دارای محبوبیت بالایی است. حتی جالب است که بدانید این فیلترشکن بالاترین نمره را از بین فیلترشکن های آیفون کسب کرده است. در این فیلترشکن برای امنیت بیشتر داده و اطلاعات کاربران رمزگذاری می شوند و کسی نمی تواند به آنان دسترسی پیدا کند.

فیلترشکن proton vpn

نوبت به معرفی فیلترشکن porton vpn می رسد که حتما نام آن را زیاد شنیده اید زیرا این فیلترشکن در دسته بهترین فیلترشکن برای آیفون قرار داشته و حتی نسخه هایی از آن برای سیستم عامل اندروید و ویندوز طراحی و ساخته شده اند. استفاده از این فیلترشکن بسیار آسان است و برای سیستم عامل اندروید عملکرد خوبی داشته است. در ادامه می توان افزود که این فیلترشکن دارای امنیت بالایی بوده است و به قوی ترین صورت ممکن عمل رمزگذاری را انجام می دهد و دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران است. در نهایت بهتر است که بدانید این فیلترشکن نیز یک نسخه رایگان را برای کاربران ارائه داده است تا کاربران بتوانند به صورت محدود از آن استفاده کنند.

آیا فیلتر شکن برای آیفون برای ایرانیان در دسترس است؟

آیا فیلتر شکن برای آیفون برای ایرانیان در دسترس است؟

خوشبختانه فیلترشکن برای آیفون برای ایرانیان در دسترس بوده و شما به عنوان یک کاربر ایرانی می توانید از این گونه فیلترشکن ها استفاده کنید. همانطور که اشاره شد شما ایرانیان توسط روش های گوناگونی می توانید برای دانلود و خرید فیلترشکن های آیفون اقدام کنید و سپس اکانت این فیلترشکن ها را خریداری کرده و سپس بعد از فعال سازی از آنان استفاده نمایید. اگر در این زمینه تخصص ندارید به شما پیشنهاد می کنیم تا از افراد مختصص در این حوزه کمک دریافت کنید و خرید فیلترشکن برای آیفون را بر عهده افراد مختصص بگذارید. برای این کار نیز می توانید بر روی تیم ما حساب باز کنید و خریدتان را با اطمینانی کامل توسط ما انجام دهید.

قیمت فیلترشکن آیفون چقدر است؟

باید نگاهی داشته باشیم بر این مسئله تا بدانیم که قیمت فیلترشکن های آیفون را از کجا و چگونه بیابیم و حتی بدانیم که قیمت این گونه فیلترشکن ها چقدر است که در جواب باید گفت به طور کلی فیلترشکن های آیفون دارای یک قیمت ثابت و واحد نیستند زیرا هر فیلتر شکن آیفون دارای اکانت ها و ویژگی های خاص خود بوده و حتی اکانت ها نیز دارای شرایط خاص خود هستند که یک تفاوت قیمت نیز در این قسمت لحاظ می شود. به طور کلی قیمت های مختلفی برای فیلترشکن های آیفون وجود دارد که برای دانستن این قیمت ها می توانید به سایت رسمی فيلترشکن مورد نظر مراجعه کنید تا قیمت را بدانید و حتی می توانید به نمایندگان فروش وی پی ان در ایران مراجعه کنید تا از قیمت فیلترشکن برای آیفون آگاهی یابید.

متداول ترین روش ها برای خرید فیلتر شکن برای آیفون

حال شاید مشتاق شده باشید تا یک فیلترشکن آیفون را برای خودتان خریداری کنید که در همین راستا باید گفت دو روش مرسوم و متداول برای این کار در ایران وجود دارد که می توان این ادعا را کرد حتی تنها راه ها برای خرید فيلترشکن در ایران است و لذا تنها باید از این دو روش استفاده کنید که عبارتند از:

خرید مستقیم از سایت رسمی فيلترشکن آیفون: شما کاربران عزیز می توانید به سایت رسمی فيلترشکن های آیفون مراجعه کنید و خرید را خودتان به صورت کاملا مستقیم انجام دهید که یک روش عالی بوده و به شما پیشنهاد می کنیم تا در صورت توان خرید خودتان را بدین صورت انجام دهید. در این روش برای پرداخت می توانید از روش های زیادی استفاده کنید که در ادامه به شما معرفي خواهند شد.

خرید از نمایندگان فروش وی پی ان: جالب است که بدانید شما می توانید خرید خودتان را به صورت کاملا مستقیم توسط نمایندگان فروش وی پی ان انجام دهید و برای این کار باید بهترین و معتبر ترین نمایندگان را پیدا کرده و به آنان مراجعه کنید و سپس بعد از انتخاب کردن فيلترشکن مورد نظر مبلغ خرید آن را پرداخت کنید تا پس از پرداخت، اطلاعات لازم برای اتصال در اختیار شما قرار گیرد تا فيلترشکن آیفون خودتان را فعال سازی کنید و سپس از آن استفاده کنید. روش های زیادی برای پرداخت مبلغ خرید فیلترشکن وجود دارد که در ادامه به صورت کامل به شما معرفی خواهند شد.

روش های پرداخت مبلغ خرید فیلترشکن برای آیفون

روش های پرداخت مبلغ خرید فیلترشکن برای آیفون

روش های پرداخت دارای اهمیت فراوانی است زیرا در نهایت شما باید پرداخت را انجام دهید که ۴ روش متداول برای این کار وجود دارد که به صورت تخصصی به شما معرفی خواهند شد. روش های پرداخت مبلغ خرید برای فیلترشکن های آیفون عبارتند از:

درگاه بانکی: درگاه بانکی از بهترین روش های پرداخت بوده و شما می توانید توسط این روش پرداخت خودتان را در سریع ترین و امن ترین حالت ممکن انجام دهید. این روش دارای محبوبیت بالایی است زیرا کاربران تنها با دارا بودن اطلاعات کارت خود و رمز عبور می توانند مانند آب خوردن پرداخت خودشان را انجام دهند.

کارت به کارت: این روش نیز مانند روش درگاه بانکی بسیار آسان و راحت بوده و برای پرداخت تنها باید شماره کارت مقصد را داشته باشید و سپس مبلغ را پرداخت کرده و رسید را برای فروشنده بفرستید. بعد از این کار فروشنده اطلاعات لازم برای اتصال را برای شما ارسال می کند تا بتوانید توسط آن فیلترشکن را فعال سازی و متصل کنید. از ویژگی های این روش پرداخت این است که بسیار راحت و آسان بوده و به سرعت قابل انجام است.

ارزهای دیجیتال: امروزه بسیار از ارزهای دیجیتال برای پرداخت استفاده می شود و شما نیز می توانید توسط آماده سازی پیش نیاز های آن، از این روش برای خرید فیلترشکن استفاده کنید. از پیش نیاز های لازم برای این کار می توان به صرافی ارز دیجیتال و کیف پول ارز دیجیتال اشاره کرد. ایرانیان با توجه به تحریم های موجود از این روش پرداخت بسیار استفاده می کنند پس در نتیجه در زمان پرداخت هیچ مشکلی وجود نداشته و به راحتی می توانید خرید خودتان را توسط ارزهای دیجیتال انجام دهید. بهتر است برای این کار از معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال و کیف پول ارز دیجیتال استفاده کنید تا پرداخت شما به صورت ایمن انجام شود.

حساب بین المللی: حساب بین المللی نیز یکی از روش های محبوب پرداخت بوده و ایرانیان بخاطر تحریم های موجود از این روش بسیار برای پرداخت استفاده می کنند. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که یک حساب بین المللی را انتخاب کرده و در آن یک حساب ایجاد کنید. سپس بعد از آماده سازی موارد لازم می توانید خرید خودتان را به راحتی از فروشندگان یا سایت رسمی فيلترشکن برای اندروید انجام دهید. این روش نیز بسیار راحت بوده و می توانيد به سادگی آن را انجام دهید و اگر در این زمینه تخصصی ندارید می توانید از سایت تخصصی ما مشاوره های لازم را دریافت کنید.

چگونه می توان فیلترشکن برای آیفون را دانلود کرد؟

چگونه می توان فیلترشکن برای آیفون را دانلود کرد؟

روش های دانلود بسیاری برای این فیلترشکن وجود دارد که شما می توانید از آنان استفاده کنید که نگاهی خواهیم داشت بر آنان. یکی از روش های دانلود این است که به سایت رسمی فیلترشکن مورد نظر مراجعه کنید و سپس برای دانلود فیلترشکن توسط لینک های موجود اقدام کرده و سپس بعد از دانلود اکانت مورد نظر را خریداری کنید و سپس فیلترشکن را فعال سازی کنید. در روش دیگر می توانید به سایت های ارائه دهنده وی پی ان مراجعه کنید و سپس فیلترشکن مورد نظر خودتان را دانلود کنید. در روش آخر نیز می توانید به پلتفرم های دانلود نرم افزار مانند اپ استور مراجعه کنید و فیلترشکن مورد نظرتان را دانلود و نصب کنید.


ویدئو راهنمای فیلترشکن برای آیفون

شما می توانید ویدئو را از زیر تماشا کنید.


شما می توانید توسط خرید مستقیم از سایت رسمی فیلترشکن و یا نمایندگان فروش وی پی ان خرید خودتان را انجام دهید.

شما می توانید توسط ارزهای دیجیتال، درگاه بانکی، روش کارت به کارت و حساب بین المللی پرداخت را انجام دهید.

بله می توانند استفاده کنند و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

به طور کلی استفاده از فیلترشکن پولی بهتر است و بهتر است تا از نسخه پولی آن استفاده کنید.

فیلترشکن های آیفون دارای قیمت های مختلف هستند و نمی توان یک قیمت واحد برای آنان بیان کرد.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب