فیلترشکن clash vpn با لینک مستقیم و راهنمای استفاده از تونل های رایگان

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن clash vpn با لینک مستقیم و راهنمای استفاده از تونل های رایگان

فیلترشکن clash vpn برنامه ای است که کاربران اینترنتی از طریق آن می توانند از فیلترینگ محتوا که برای سانسور اینترنت توسط دولت‌ ها استفاده می‌ شوند، به راحتی عبور کنند. خیلی ها معتقد هستند که در آینده ای نزدیک این وی پی ان می توان لقب بهترین فیلترشکن در سال 2023 را از آن خود کند. پس بهتر است که کمی بیشتر با آن آشنا شویم. همراه ما باشید.

اما در مهم ترین اقدام لازم است که ابتدا نسبت به دانلود فیلترشکن clash vpn از گوگل پلی اقدام کنید.

آشنایی با فیلترشکن clash vpn

آشنایی با فیلترشکن clash vpn

در حال حاضر استفاده از اینترنت در بین مردم دنیا بسیار رایج شده است که این موضوع شامل مردم ایران نیز می‌ باشد. البته ناگفته نماند که اگر ساکن ایران هستید و از اینترنت استفاده می‌ کنید، به احتمال زیاد با برنامه‌ هایی همچون فیلترشکن آشنایی دارید، چرا که این روز ها با توجه به سرعت پایین اینترنت و هم چنین مسدود شدن خیلی از برنامه ها و سایت های پربازدید، اکثر کاربران اینترنتی به نرم افزار هایی همچون فیلترشکن (وی پی ان) برای دور زدن فیلترینگ روی آورده اند. به همین دلیل در حال حاضر فیلترشکن های متعددی با کارایی های مختلف مشاهده می شوند که یکی از این وی پی ان ها، وی پی ان clash vpn می باشد.

وی پی ان clash vpn یکی از وی پی ان های قوی می باشد که در حال حاضر طرفداران خاص خود را دارد. حال کاربران با استفاده از این وی پی ان می توانند به تمام برنامه های خارجی همچون اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و غیره دسترسی داشته باشند. این وی پی ان از پروتکل های VMess و Shadowsocks و Trojan پشتیبانی می‌ کند و برای کاهش حملات آلودگی ,DNS، سرور دی‌ ان آس داخلی دارد که از DoH/DoT هم پشتیبانی می‌ کند.

فیلترشکن clash vpn از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

در حال حاضر clash vpn به یکی از وی پی ان های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است. جالب است بدانید این وی پی ان علاوه بر ایران در برخی از کشور های دیگر نیز برای دور زدن فیلترینگ استفاده می شود. هم چنین ناگفته نماند که این وی پی ان از سرعت بالایی هم برخوردار می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود که وی پی ان ها به دو دسته تقسیم می شوند، وی پی ان هایی که برای استفاده نیازی به وارد کردن سرور ندارند و در مقابل وی پی ان هایی که نیاز به وارد کردن سرور دارند. حال بهتر است بدانید که این برنامه هیچ سروری برای اتصال ارائه نمی‌ دهد و سرور برای clash vpn باید جداگانه توسط کاربر به وی‌ پی‌ ان وارد شود.

حال لازم به ذکر است برای استفاده از سرور هایی که به این وی پی ان متصل می‌ کنید، در ابتدا لازم است از امنیت سرور اطمینان حاصل نمایید، چرا که صاحبان سرور می‌ توانند فعالیت‌ های شما را رصد کند. کاربران با استفاده سرور های پشتیبانی شده HTTP/HTTPS/SOCKS در این فیلترشکن می‌ توانند اتصال برقرار کنند.

سرعت فیلترشکن clash vpn چقدر است؟

با توجه به این که در کشورمان علاوه بر این که اکثر برنامه ها و سایت‌ ها و حتی برخی از بازی های آنلاین مسدود شده اند، سرعت اینترنت ایران نیز به‌ شدت ضعیف است. به همین دلیل خیلی از کاربران اینترنتی در زمان انتخاب یک وی پی ان به سرعت آن توجه می کنند. حال یکی از دلایلی که این روز ها دانلود فیلتر شکن Clash افزایش یافته است و خیلی از کاربران از آن راضی هستند به دلیل سرعت این وی پی ان می باشد که از سرعت بالا و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و بدون اختلال کار می کند.

با این که در کشور ایران فیلترینگ خیلی شدید و گسترده شده است، اما این وی پی ان عملکرد خوبی دارد، به شکلی که سرعت و کیفیت بالایی را برای کاربران ایجاد می کند و به این گونه آن ها می توانند به راحتی به سایت ها و برنامه های مختلف دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

در حال حاضر فیلتر شکن Clash VPN به یکی از فیلتر شکن های محبوب تبدیل شده است که مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است، چرا که از امنیت و سرعت بسیار خوبی برخوردار می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود که این وی پی ان بر روی تمام خطوط از جمله همراه اول، ایرانسل و حتی مودم عملکرد خوبی دارد و به همین دلیل کاربران با استفاده از هر کدام از این خطوط می توانند به راحتی به دانلود Clash VPN بپردازند و با استفاده از این برنامه تجربه یک سرعت خوب را داشته باشند و به برنامه‌ ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

این وی پی ان رایگان است؟

با توجه به این که در حال حاضر استفاده از وی پی ان در ایران بسیار رایج شده است، به همین دلیل کاربران اینترنتی برای این که بتواند هزینه‌ های استفاده از اینترنت را کم کنند می خواهند تا به دانلود و استفاده از وی پی ان های رایگان بپردازند. از این رو در حال حاضر وی پی ان های متعددی با کارایی های مختلف به صورت کاملاً رایگان ارائه شده اند. حال یکی از دلایلی که Clash vpn از محبوبیت زیادی برخوردار است رایگان بودن این برنامه می باشد. این فیلتر شکن کاملا رایگان است و کاربران برای استفاده از آن تنها با دانلود clash VPN اندروید، دانلود vpn clash فارسروید، Clash vpn GitHub، Clash VPN دانلود مستقیم و بدون هیچگونه هزینه ای می‌ توانند به صورت کاملاً رایگان از این فیلتر شکن برای دور زدن فیلترینگ استفاده کنند.

فیلترشکن clash vpn امن و مطمئن است؟

معمولا زمانی که یک کاربر اینترنتی می خواهد یک فیلتر شکن را انتخاب کند یکی از نکاتی که در هنگام انتخاب وی پی ان به آن توجه می‌ کند معتبر بودن آن می باشد، چرا که یکی از اصول مطمئن برای هر فیلترشکن معتبر بودن آن می باشد. حال یکی از مهم ترین دلایلی که این روز ها فیلتر شکن Clash از محبوبیت زیادی برخوردار شده است، معتبر بودن آن می باشد. کاربران با استفاده از فیلتر شکن Clash با سرعت بالا و ایمنی کامل و اجازه غیرمجاز و دسترسی غیرمجاز برنامه های کاربر می توانند به تمام برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

حال ناگفته نماند که اگر می خواهید از یک وی پی ان معتبر و مطمئن استفاده کنید که خیالتان آسوده باشد با استفاده از آن وی پی ان اطلاعات دیتای شما به سرقت نمی‌ رود، پیشنهاد می کنیم تا از فیلتر شکن Clash نمایید، چرا که این وی پی ان کاملاً رمزگذاری شده است و از هک شدن دستگاه شما جلوگیری می کند.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

بهتر است بدانید با توجه به این که تقاضای استفاده از این وی پی ان بسیار زیاد شده است، به همین دلیل در حال حاضر نرم افزار این وی پی ان برای ویندوز هم ارائه شده است. حال کاربران تنها با دانلود فیلتر شکن Clash برای ویندوز می‌ توانند پس از نصب آن بر روی ویندوز خود و با استفاده از این وی پی ان به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به تمام برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

فیلترشکن clash vpn اشتراک پریموم هم دارد؟

بهتر است بدانید در حال حاضر خیلی از وی پی ان ها اشتراک پریموم دارند که این موضوع شامل clash vpn نیز می باشد. برای استفاده از اشتراک پرمیوم حتما لازم است که آن را خریداری کنید و از امکانات ویژه این بخش استفاده نمایید. حال اگر تمایل دارید تا اطلاعات کامل تری در رابطه با این موضوع بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا به سایت رسمی clash vpn مراجعه نمایید.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

در حال حاضر خیلی از کاربران اینترنتی تمایل دارند تا به دانلود این برنامه بپردازند و با استفاده از آن فیلترینگ را دور بزنند. حال یکی از سوالاتی که برای خیلی از آن ها به وجود می آید، این است که آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟ در این باره بهتر است بدانید که اکانت clash vpn یکی از بهترین اکانت ها می باشد و کاربران نیازی به ساخت اکانت در این وی پی ان را ندارند.

برای استفاده از clash vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

لازم به ذکر است که این برنامه هیچ سروری برای اتصال ارائه نمی‌ دهد و سرور ها باید جداگانه توسط کاربر به وی‌ پی‌ ان وارد شود. به همین دلیل می توان این گونه بیان کرد که این وی پی ان نیاز به وارد کردن سرور دارد.clash vpn برنامه ای است که کاربران از طریق آن می توانند از فیلترینگ محتوا که برای سانسور اینترنت توسط دولت‌ ها استفاده می‌ شوند عبور کنند.

این وی پی ان هیچ سروری برای اتصال ارائه نمی‌ دهد و سرور ها باید جداگانه توسط کاربر به وی‌ پی‌ ان وارد شود، به همین دلیل نیاز به وارد کردن سرور می باشد.

بهتر است بدانید یکی از دلایل محبوبیت این وی پی ان در میان کاربران سرعت آن می باشد، چرا که از سرعت و کیفیت بالایی برخوردار است.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب