5 فیلترشکن برای بازی زوبا با سرعت بالا و سرورهای بدون قطعی

بارگذاری تصویر...
5 فیلترشکن برای بازی زوبا با سرعت بالا و سرورهای بدون قطعی

بازی زوبا یک بازی مهیج مبارزه ای است که کاراکترهای بازی، حیوانات مختلفی هستند که در باغ وحش حضور دارند. در این بازی می توانید با سایر بازیکنان در دیگر نقاط دنیا بازی کنید، پیشرفت کنید و حیوانات خود را ارتقا دهید و در نهایت قهرمان بازی شوید. این بازی به دلیل گرافیک زیبا و حیوانات بامزه جنگجو، طرفداران زیادی در سراسر دنیا و همچنین در ایران دارد. اما متاسفانه این بازی هم از جمله بازی هایی است که فیلتر شده است و کاربران ایرانی برای بازی کردن باید از یک فیلترشکن مناسب استفاده کنند. با توجه به این موضوع و درخواست کاربران قصد داریم این مقاله را به معرفی فیلترشکن برای زوبا موبایل اختصاص دهیم، پس با ما همراه باشید.

بازی زوبا موبایل فیلتر است؟

بازی زوبا موبایل فیلتر است؟

این بازی هم از جمله بازی های ویدئویی موبایلی است که متاسفانه اخیرا فیلتر شده است. به همین دلیل و با توجه به محبوبیت این بازی کاربران زیادی به دنبال راه حلی برای رد شدن از این فیلترینگ هستند. احتمالا شما هم در جریان بازی به مراحل جدید بازی دسترسی ندارید و با صفحه ای سیاه مواجه می شوید. این مشکل به دلیل فیلتر شدن بازی است و رفع این مشکل تنها با نصب یک فیلترشکن برای بازی زوبا امکانپذیر است.

معرفی 5 فیلترشکن برای زوبا موبایل

همانطور که گفته شد برای عبور از فیلترینگ بازی زوبا باید به دنبال نصب یک فیلترشکن برای زوبا موبایل باشید. اما تنوع موجود در فیلترشکن و وی پی ان کار انتخاب بهترین گزینه را برای کاربران بسیار سخت کرده است. ما در این بخش با معرفی چند مورد از بهترین فیلترشکن برای پینگ زوبا، کار را برای شما کمی آسان و لذت بازی Zooba Mobile را برای شما بیشتر می کنیم.

تاینی vpn

بهترین فیلترشکن برای زوبا با پینگ پائین و سرعت بالا به طور قطع تاینی وی پی ان است. پینگ پائین این وی پی ان احتمال قطع شدن اتصال در زمان بازی را کاهش داده و موجب می شود تا جریان بازی برای شما کند نشود. اما برای استفاده از تاینی وی پی ان برای زوبا کافی است از طریق مشاوره رایگان با ما این وی پی ان را خریداری کنید. با خرید فیلترشکن تاینی وی پی ان می توانید به صورت رایگان از پشتیبانی در هر ساعت از شبانه روز و در هفت روز هفته برخوردار شوید.

نبولا vpn

مورد دیگر برای دانلود فیلترشکن برای زوبا موبایل، نبولا وی پی ان است. این وی پی ان نیز از امنیت و سرعت بالایی برخودار است که برای انجام بازی های موبایل اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که از حریم خصوصی شما در زمان اتصال محافظت می شود و از بازی مهیج و مبارزه ای زوبا لذت ببرید.

شیر وی پی ان

گزینه دیگری که می توان به عنوان فیلترشکن برای بازی Zooba در نظر گرفت، شیر وی پی ان است. این وی پی ان به دلیل امن بودن و اهمیت دادن به حریم خصوصی کاربران بسیار محبوب شده است. سرعت بالای آن نیز موجب محبوب شدن آن در بین گیمرها و علاقه مندان به بازی های موبایلی است. این وی پی ان در مواردی که به دانلود اطلاعات با حجم بالا نیاز باشد بسیار ایده آل خواهد بود. این وی پی ان را می توانید با مراجعه به سایت اصلی آن دانلود کنید.

اکسپرس vpn

سرعت و امنیت بالا و قطع نشدن اتصال در زمان استفاده از اکسپرس vpn از جمله نکات قوت این وی پی ان شناخته شده است. این وی پی ان برای کسانی که نیاز به تغییر آی پی و یا ورود به سایت های مسدود شده دارند بسیار مناسب است. این مورد می تواند نیاز شما را برای عبور از فیلترینگ بازی زوبا تا حدودی برطرف کند، اما قطعا بهترین انتخاب نخواهد بود. برای اینکه بتوانید مشکلات خود در زمان اتصال را به راحتی و به صورت آنلاین برطرف کنید تاینی وی پی ان و نبولا انتخاب بهتری خواهند بود.

نورد وی پی ان

VPN دیگری که در این بخش معرفی خواهیم کرد، نورد وی پی ان است که دارای قابلیت کیل سوئیچ و تعداد بالای سرور است. کیل سوئیچ این امکان را فراهم می کند تا در صورت قطعی وی پی ان اطلاعات کاربر همچنان محافظت شود. اگر چه این وی پی ان بسیار محبوب است اما در مقایسه با نبولا و تاینی وی پی ان دارای سرعت اتصال کمتری است. برای داشتن تجربه بهتر از بازی زوبا پیشنهاد ما به شما برای انتخاب بهترین فیلترشکن برای Zooba، تاینی VPN و نبولا VPN است.

بهترین فیلترشکن برای پینگ پایین در بازی زوبا موبایل

از بین گزینه های معرفی شده در این مقاله نبولا، تاینی و شیر وی پی ان به دلیل پینگ پائین و سرعت بالایی که دارند بهترین تجربه بازی زوبا را برای شما به ارمغان خواهند آورد. با اتصال به یکی از این سه وی پی ان می توانید مطمئن باشید تا در زمان بازی با کندی و قطع اتصال مواجه نخواهید شد.

دانلود فیلترشکن برای زوبا موبایل

اگر به دنبال دانلود راحت هستید بهتر است تاینی وی پی ان را انتخاب کنید، زیرا می توانید آن را به طور مستقیم از ما دریافت کنید. برای دانلود دو وی پی ان دیگر یعنی نبولا و شیر وی پی ان که می توانند انتخاب های بعدی شما باشند، باید به سایت های رسمی آن ها مراجعه کنید.

راهنمای نصب فیلترشکن برای زوبا موبایل

قبل از اقدام برای نصب فیلترشکن برای زوبا باید از بین سه گزینه اول یکی را انتخاب کنید. اگر برای شما پشتیبانی و امکان گرفتن مشاوره رایگان قبل از خرید و در زمان استفاده از وی پی ان مهم است، بهتر است انتخاب خود را از بین تاینی وی پی ان و نبولا انجام دهید. شما می توانید با مراجعه مستقیم به وبسایت تاینی وی پی ان به راحتی آن را خریداری کنید و با چند کلیک به راحتی تاینی را نصب کنید و به آن متصل شوید.

 تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب