فیلترشکن duckduckgo رایگان (داک داک گو) با سورهای قوی و پرسرعت

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن duckduckgo رایگان (داک داک گو) با سورهای قوی و پرسرعت

فیلترشکن duckduckgo vpn این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند بدون هیچگونه محدودیتی و به صورت محرمانه به سایت‌ ها و برنامه های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. باید این را بدانید که این فیلترشکن در لیست بهترین فیلترشکن ها قرار دارد.

برای ورود به سایت اصلی داک داک گو می توانید از این لینک کمک بگیرید.

معرفی فیلترشکن duckduckgo

آشنایی با فیلترشکن duckduckgo

در حال حاضر استفاده از اینترنت در میان مردم ایران بسیار رایج شده است. حال با توجه به این که مدتی قبل در کشورمان طرحی تصویب شد که باتوجه به این طرح اکثر برنامه های محبوب و سایت های پربازدید مسدود شدند، به همین دلیل خیلی از کاربران اینترنت به نرم افزار هایی مانند فیلترشکن روی آورند تا به این گونه بتوانند از طریق این نرم افزار ها فیلترینگ را دور بزنند. حال در میان فیلترشکن های مختلف این روز ها نام فیلترشکن duckduckgo بسیار شنیده می شود و به یکی از فیلترشکن های محبوب تبدیل شده است. بهتر است بدانید برنامه DuckDuckGo در حال حاضر جامع ترین محافظت از حریم خصوصی آنلاین را با فشار یک دکمه فراهم می کند. هم چنین این برنامه به حفاظت ردیابی ایمیل‌ هایی که دریافت می‌ کنید و برنامه‌ هایی که استفاده می‌ کنید هم می پردازد.

یکی از برجسته ترین فاکتور های این فیلترشکن داشتن افرونه کروم می باشد. اگر در لیست بهترین اکستنشن vpn برای کروم  نگاه کنید می توانید ببینید که از پیشگام های این عرصه همین فیلترشکن داک داک گو می باشد. یک فیلترشکن قوی با شرایطی ایده آل و فوق العاده که کروم شما را برای همیشه به اینترنت آزاد وصل می کند.

فیلترشکن duckduckgo از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

بهتر است که بدانید برنامه DuckDuckGo بسیار ساده و آسان است و امکانات جانبی کمی دارد که البته این موضوع برای ذخیره‌ نکردن و هم چنین حفاظت از داده‌ های کاربران می باشد. با این‌ حال این برنامه در رسیدن به هدفش، یعنی حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران، بسیار موفق عمل کرده است و از این رو بسیار محبوب و پرطرفدار شده است. جالب است که بدانید این مرورگر حتی تاریخچه‌ وب‌ سایت‌ های مشاهده‌ شده را هم ثبت نمی‌ کند و تنها اطلاعات ساده‌ ای همچون تب‌ ها و بوکمارک‌ ها را نگه می‌ دارد. لازم به ذکر است که در پایین همه‌ صفحه‌ ها، آیکون آتش وجود دارد که با لمس آن کاربر می‌ تواند صفحه‌ ها را ببندند و تمام اطلاعاتش، مانند کوکی‌ ها را پاک کند. موتور جست‌ و جوی این مرورگر به‌ طور پیش‌ فرض خود (DuckDuckGo) می باشد و امکان تغییر آن وجود ندارد.

هم چنین کاربر به هر وب‌ سایتی که برود، در کنار آدرس آن رتبه‌ حریم خصوصی آن هم نمایش داده می‌ شود و به این گونه می‌ تواند ببیند هر وب‌ سایت چه میزان به حفاظت از اطلاعاتش اهمیت می‌ دهد و یا این که به‌ دنبال استفاده از آن است. هم چنین ناگفته نماند که در این برنامه نیازی به وارد کردن سرور و یا انتخاب سرور نمی باشد. این برنامه به صورت خودکار به سرور های قوی که در آن تعبیه شده است، متصل می شود.

سرعت فیلترشکن duckduckgo چقدر است؟

اگر تمایل دارید تا از این برنامه استفاده کنید، بهتر است بدانید یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه سرعت بالای آن می باشد که به کاربران اجازه می‌ دهد تا با سرعت و کیفیت بالا به اینترنت و سایت های مسدود شده دسترسی داشته باشند و فیلترینگ را دور بزنند. هم چنین با توجه به این که این برنامه از سرور های قوی پشتیبانی می کند، به همین دلیل کاربران می‌ توانند بدون هیچ گونه نگرانی از بابت سرعت به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. حال این موضوع را هم باید افزود که این فیلترشکن به راحتی بر روی اکثر دستگاه‌ های موبایل و حتی کامپیوتر قابل استفاده است و از محدودیتی در این زمینه برخوردار نمی باشد.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای خیلی از افرادی که تا به اکنون از این وی پی ان استفاده نکرده اند، به وجود می آید، این است که این وی پی ان با استفاده از کدام خطوط اینترنتی بهتر عمل می کند؟ در این باره بهتر است بدانید این وی پی ان به گونه‌ ای طراحی و ارائه شده است که با استفاده از تمام خطوط همچون ایرانسل، همراه اول و … عملکرد بسیار خوبی خواهد شد و به همین دلیل در این زمینه کاربران هیچگونه مشکلی نخواهند داشت.

فیلترشکن duckduckgo رایگان است؟

در حال حاضر برخی از وی پی ان ها به صورت کاملا رایگان و برخی دیگر به صورت پولی ارائه شده اند. حال در رابطه با موتور جستجوی duckduckgo می توان این گونه بیان کرد که این وی پی ان به صورت کاملا رایگان ارائه شده است. حال اگر شما تمایل دارید تا به استفاده از یک وی پی ان رایگان بپردازید که از کیفیت و سرعت بالایی برخوردار است و از حریم شخصی شما حفاظت می‌ کند، پیشنهاد می‌ کنیم تا برنامه Duckduckgo دانلود نمایید، چرا که در حال حاضر این وی پی ان به صورت کاملاً رایگان ارائه شده است و با توجه به آپشن هایی که در اختیار کاربران خود قرار داده است، این روز ها به شدت محبوب شده است و مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

این فیلترشکن امن و مطمئن است؟

در حال حاضر زمانی که کاربران می خواهند به انتخاب یک وی پی ان برای دور زدن از فیلترینگ بپردازند، به یکی از نکاتی که توجه می‌ کنند معتبر بودن وی پی ان است. حال بهتر است بدانید یکی از دلایلی که این روز ها فیلترشکن duckduckgo به شدت محبوب و پرطرفدار شده، این است که بسیار معتبر و مطمئن می باشد، چرا که هدف اصلی آن حفاظت از حریم شخصی کاربران است. وی پی ان DuckDuckGo از ابتدای فعالیت، هدف واضحی داشته و آن احترام به حریم شخصی کاربرانش است. این برنامه در وب‌ سایتش هیچ اطلاعاتی از کاربر و موضوعات جست‌ و جو شده‌ اش را ذخیره نمی‌ کند. هم چنین ناگفته نماند که این برنامه با هدف اطلاع‌ رسانی در زمینه‌ آگاهی افراد از حریم خصوصی‌ شان و حفاظت از آن فعالیت می‌ کنند. به همین دلیل این برنامه معتبر و قابل اطمینان است.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

با توجه به این که در حال حاضر این برنامه از امکانات و سرعت و هم چنین امنیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل به شدت مورد استقبال کاربران اینترنتی قرار گرفته است و تقاضای استفاده از آن افزایش یافته است. حال این موضوع را هم باید افزود در حال حاضر این برنامه برای ویندوز هم موجود می باشد و کاربران با دانلود duck duck go برای ویندوز می توانند با استفاده از این برنامه به دور زدن از فیلترینگ بپردازند. برای شناحت با دیگر فیلترشکن ها برای این سیستم عامل می توانید به مقاله فیلترشکن برای ویندوز مراجعه کنید.

فیلترشکن duckduckgo اشتراک پریموم هم دارد؟

در حال حاضر خیلی از کاربرانی که تمایل دارند تا از این برنامه استفاده کنند، می خواهند بدانند که آیا این برنامه اشتراکی پرمیوم هم دارد؟ در این باره بهتر است بدانید که این برنامه دارای یک سایت رسمی می باشد که در این سایت اطلاعات کاملی در رابطه با امکانات و ویژگی های آن قرار داده شده است. حال اگر شما به سایت رسمی duckduckgo مراجعه نمایید، می توانید اطلاعات کاملی در مورد این برنامه و هم چنین در رابطه با این که آیا اشتراک پرمیوم هم دارد و یا خیر را به دست آورید.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

این روز ها وی پی ان های متعددی با کارایی ها و ویژگی های مختلف ارائه شده اند. حال بهتر است بدانید برخی از این وی پی ان ها برای استفاده نیاز به ساخت اکانت دارند. البته در رابطه با وی پی ان duckduckgo بهتر است که بدانید این وی پی ان از راه اندازی بسیار ساده و آسانی برخوردار است و برای استفاده نیاز به ثبت نام و یا حتی ساخت اکانت ندارد و کاربران می توانند به راحتی پس از نصب نرم افزار duckduckgo به اجرای این وی پی ان محبوب بپردازند.

برای استفاده از duckduckgo نیاز به وارد کردن سرور است؟

بهتر است بدانید در حال حاضر برای استفاده از اکثر وی پی ان ها نیازی به وارد کردن سرور نمی باشد که این موضوع شامل وی پی ان duckduckgo هم می باشد. همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم در این برنامه سرور های قوی تعبیه شده است که به صورت خودکار duckduckgo به یکی از آن ها متصل می شود و با استفاده از یکی از این سرور ها کاربران می‌ توانند با سرعت بالا به برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و به راحتی فیلترینگ را دور بزنند و بهترین تجربه را از استفاده از اینترنت داشته باشند.وی پی ان duckduckgo برنامه ای است که این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند بدون هیچگونه محدودیتی و با امنیت و سرعت بالا به اینترنت دسترسی داشته باشند.

بهتر است بدانید باتوجه به این که این وی پی ان از امکانات بسیار خوبی برخوردار است، به همین دلیل تقاضای استفاده از آن افزایش یافته است و در حال حاضر قابل استفاده برای سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز می باشد.

یکی از دلایلی که این روز ها وی پی ان duckduckgo به شدت محبوب شده، این است که بسیار معتبر و مطمئن می باشد، چرا که هدف اصلی آن حفاظت از حریم شخصی کاربران است.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب