فیلترشکن vpnify رایگان و بدون قطعی + لینک دانلود اپلیکیشن

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن vpnify رایگان و بدون قطعی + لینک دانلود اپلیکیشن

در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از بهترین فیلترشکن ها یعنی فیلترشکن vpnify مطالبی را بیان کرده و به بررسی کامل آن بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این وی پی ان تا پایان با وب سایت تاینی vpn همراه باشید.

معرفی کامل فیلترشکن vpnify

معرفی کامل فیلترشکن vpnify

در ابتدا لازم است به معرفی وی پی ان vpnify بپردازیم و به صورت کامل با آن آشنا شویم. فیلترشکن vpnify یکی از محبوب ترین برنامه های وی پی ان در بین کاربران می باشد و بسیار نام آشنا است. این فیلتر شکن یکی از ارائه دهندگان سرویس شبکه خصوصی می باشد و برای سیستم عامل های مختلف ارائه شده است. این وی پی ان به دلیل برخورداری از امکان استفاده رایگان یکی از پر دانلود ترین فیلتر شکن ها در بین کاربران ایرانی است و به کمک آن قادر خواهند بود تا مشکل فیلترینگ در برنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلف را برطرف نمایند. در ادامه باید سارنده این فیلترشکن کمپانی VPNIFI می باشد و بیش از 10 میلیون دانلود را در گوگل پلی و اپ استور داشته است.

چرا باید از فیلترشکن vpnify استفاده نمود؟

در ادامه باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا باید از فیلترشکن vpnify استفاده نمود؟ در جواب به این سوال باید گفت همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم به دلیل برخورداری از امکان استفاده رایگان یکی از پر دانلود ترین فیلتر شکن ها در بین کاربران ایرانی است و دارای مزایا و ویژگی های مختلفی می باشد که در ادامه این مقاله به آن ها اشاره خواهیم نمود. همچنین گفته شد که این فیتر شکن برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده و در دسته فیلترشکن هایی است که به ندرت دچار قطعی در اتصال می شود. برای استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام که اخیرا در ایران فیلتر شده و برای کاربران ایرانی قابلیت دسترسی ندارد فیلترشکن vpnify گزینه مناسبی می باشد. این فیلتر شکن از سرعت و امنیت بالایی برخوردار است و یکی از وی پی ان هایی می باشد که استفاده از ان توصیه می شود. در ادامه به بررسی مزایا و دیگر ویژگی های این فیلترشکن خواهیم پرداخت.

مهم ترین مزایای وی پی ان vpnify

حال به بررسی مهم ترین مزایای وی پی ان vpnify پرداخته و با شناخته شده ترین ویژگی های این فیلتر شکن آشنا خواهیم شد. در بررسی این عنوان باید گفت این فیتر شکن دارای مزایای خاص و مهمی برای کاربران ایرانی است که در ادامه به آن ها پرداخته شده است این موارد عبارت هستند از:

 • رایگان بودن: به دلیل هزینه های بالا برای خرید وی پی ان در چند وقت گذشته و این که استفاده از یک فیلترشکن با کیفیت از نیازهای اصلی کاربران ایرانی به حساب می آید می توان از vpnify به عنوان یک گزینه مناسب و رایگان استفاده نمود. این وی پی ان برای سیستم عامل های مختلف رایگان است و همه سرور های آن قابلیت استفاده بدون پرداخت هزینه را دارند که جزو مهم ترین مزایای فیلتر شکن vpnify به حساب می آید.
 • دانلود راحت: برای دانلود رایگان وی پی ان vpnify می توانید از وب سایت های مختلف و یا گوگل پلی و اپ استور استفاده کرده و دانلود و استفاده از آن بسیار راحت و بدون دردسر می باشد. با سرچ در گوگل سایت های مختلفی برای دانلود  فیلترشکن vpnify نمایش داده می شود که می توان از آن ها استفاده کرد.
 • امنیت بالا: این فیلتر شکن یکی از امن ترین برنامه ها برای استفاده می باشد و بدون نگرانی می توانید برای کارهای روزمره خود از ان استفاده کنید.
 • سرعت قابل قبول: در بین وی پی ان هایی که کاربران ایرانی استفاده می کنند فیلترشکن vpnify یکی از پرسرعت ترین آن ها است و امتیاز خوبی را از این نظر دارا می باشد. لازم به ذکر است برای استفاده از اینستاگرام این وی پی ان را می توان در اولویت ها قرار داد.
 • سرور های متعدد و قوی: این وی پی ان دارای سرورهای مختلف از کشور های متعدد است که بسیار قدرتمند بوده و قطعی آن به ندرت اتفاق خواهد افتاد.
 • رابط کاربری جذاب: استفاده از یک رابط کاربری مناسب باعث می شود تا بسیاری از کاربران به سمت آن جذب شده و آن را دانلود و نصب نمایند.
 • ارائه برای سیستم عامل های مختلف: همان طور که در بخش های قبلی نیز گفتیم این فیلتر شکن برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده و همه کاربران ویندوز، اندروید و ای او اس می توانند از آن استفاده کنند.
 • اتصال راحت: اتصال به سرورهای مختلف در این فیلتر شکن راحت بوده و در عرض چند دقیقه به بسیاری از آن ها می توان متصل شد.

محل سرورهای ارائه شده توسط فیلترشکن vpnify

در این بخش به بررسی محل سرورهای ارائه شده توسط فیلترشکن vpnify می پردازیم و باید گفت همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم و مورد بررسی قرار گرفت این وی پی ان دارای سرورهای مختلف از کشور های متعدد است که بسیار قدرتمند بوده و قطعی آن به ندرت اتفاق خواهد افتاد. در ادامه نام محل سرورهای ارائه شده توسط وی پی ان vpnify آورده شده اند و عبارت هستند از:

 • – بریتانیا (لندن و منچستر)
 • هلند
 • آلمان
 • سنگاپور
 • اسپانیا
 • هند
 • کانادا
 • ژاپن
 •  فرانسه
 • ایتالیا
 • اتریش
 • استرالیا
 •  سوئیس
 • بلژیک
 • رومانی
 • مجارستان

آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟

در پاسخ به این سوال که آیا فیلترشکن vpnify در ایران کار می کند؟ باید گفت همان طور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم به دلیل برخورداری از امکان استفاده رایگان یکی از پر دانلود ترین فیلتر شکن ها در بین کاربران ایرانی است. در ابران اتصال به سرورهای مختلف در این فیلترشکن راحت بوده و در عرض چند دقیقه به بسیاری از آن ها می توان متصل شد.

فیلترشکن vpnify به صورت رایگان در دسترس است؟

در بخش های قبلی نیز اشاره شد این وی پی ان برای سیستم عامل های مختلف رایگان است و همه سرور های آن قابلیت استفاده بدون پرداخت هزینه را دارند که جزو مهم ترین مزایای فیلترشکن vpnify به حساب می آید.

راهنمای خرید وی پی ان vpnify

استفاده از این وی پی ان رایگان بوده و برای اتصال به سرورهای آن نیاز به ساخت اکانت و پرداخت هزینه نخواهید داشت. کافی است آن را دانلود کرده و نصب نمایید. البته برخی از سرور ها اختصاصی بوده و برای استفاده از آن باید اشتراک بخرید. اگر می خواهید تجربه جدیدی از این vpn داشته باشید حتما برای خرید فیلترشکن اقدام کنید. تاینی وی پی ان یکی از معتبرترین مراجع برای خرید فیلترشکن vpnify می باشد.

 

دانلود فیلترشکن vpnify برای سیستم عامل های مختلف

حال نوبت به بررسی دانلود فیلترشکن vpnify برای سیستم عامل های مختلف می رسد و همان طور که گفتیم این فیلترشکن برای سیستم عامل مختلف ارائه شده و کاربران با توجه به نیاز خود می توانند سیستم عامل مورد نظر را انتخاب و فیلترشکن vpnify را دانلود کنند. در ادامه روش دانلود برای سیستم عامل های مختلف شرح داده شده است.

دانلود فیلترشکن vpnify برای ویندوز

با سرچ در گوگل سایت های مختلفی جهت دانلود فیلترشکن vpnify برای دانلود نمایش داده می شود که می توان از آن ها استفاده کرد. یکی از این وب سایت ها وب سایت رسمی این فیلتر شکن است.

دانلود فیلترشکن vpnify برای اندروید

باید گفت بیشترین دانلود این وی پی ان مربوط به اندورید بوده و برای دانلود آن می توان از وب سایت های مختلف و یا گوگل پلی استفاده نمود. لازم به ذکر است فیلترشکن vpnify بیش از 10 میلیون دانلود را در گوگل پلی داشته است.

دانلود فیلترشکن vpnify برای آیفون

جهت دانلود  فیلترشکن vpnify برای آیفون آن می توان از وب سایت های مختلف و یا اپ استور استفاده نمود.

محبوبیت این فیلترشکن چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت فیلترشکن vpnify یکی از محبوب ترین برنامه های وی پی ان در بین کاربران می باشد و به دلیل برخورداری از امکان استفاده رایگان یکی از پر دانلود ترین فیلتر شکن ها در بین کاربران ایرانی است و به کمک آن قادر خواهند بود تا مشکل فیلترینگ در برنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلف را برطرف نمایند.

آیا فیلترشکن vpnify برای بازی های آنلاین مناسب است؟

در پایان در پاسخ به این سوال که آیا فیلترشکن vpnify برای بازی های آنلاین مناسب است؟ باید گفت به دلیل سرعت مناسب این فیلترشکن یکی از گزینه های مناسب برای استفاده در بازی های آنلاین به شمار می رود. با این حال گزینه های بهتری نسبت به این وی پی ان جهت بازی های آنلاین وجود خواهد داشت و باید از وی پی ان های پولی و اکانتی استفاده کرد.


امتیاز فیلترشکن vpnify در گوگل پلی3.8
تعداد دانلود فیلترشکن vpnify1 میلیون
روش های خرید تونل vpnifyبا درگاه بانکی و درگاه ارز دیجیتال
نسخه های موجود از این فیلتر شکناندروید، ios، ویندوز و مک

فیلترشکن vpnify یکی از محبوب ترین برنامه های وی پی ان در بین کاربران می باشد و به دلیل برخورداری از امکان استفاده رایگان یکی از پر دانلود ترین فیلتر شکن ها در بین کاربران ایرانی است.

بله ایرانی ها می توانند از این فیلترشکن استفاده کنند.

بهترین سایت برای این کار، سایت تاینی وی پی ان است.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب