خرید اکانت فیلترشکن 1.1.1.1 قانونی به همراه لیست تونل های رایگان

بارگذاری تصویر...
خرید اکانت فیلترشکن 1.1.1.1 قانونی به همراه لیست تونل های رایگان

اگر به دنبال بهترین فیلترشکن هستید ما به شما فیلترشکن 1.1.1.1 را پشنهاد می کنیم. در این مقاله با ما همراه باشید تا یک برررسی دقیق تر و حرفه ای تر را کنار هم تجربه کنیم.

  • علاوه بر بررسی اعتبار و شرایط اتصال شما می توایند در صورت نیاز برای خرید فیلترشکن به سایت ما پیام بدهید.

معرفی کامل فیلترشکن 1.1.1.1

معرفی کامل فیلترشکن 1.1.1.1

در ابتدا بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این مسئله و فیلترشکن 1.1.1.1 را به صورت کامل به شما معرفی کنیم که در همین راستا می توان گفت این فیلترشکن دارای سرعت خوبی بوده و برای گوشی های تلفن همراه ارائه داده شده است و همچنین توسط رمز نگاری حریم خصوصی و اطلاعات شما را به صورت کاملا ایمن نگه می دارد.

در ادامه می توان افزود که فیلترشکن 1.1.1.1 از استاندارد های رمزنگاری شده dns و https و tls پشتیبانی کرده و با استفاده از پروتکل یک تونل رمزنگاری شده شبیه فیلترشکن ایجاد می کند و اتصال را برقرار می سازد. در ادامه برای سریع تر شدن این کار، ترافیک همیشه در نزدیک ترین سرور به کاربر وارد کلودفر شده و در نقاط نزدیک به محل میزبانی سایت از شبکه خارج می شود.

در ادامه بهتر است تا اندکی در مورد اعتماد به این فیلترشکن صحبت کنیم که در همین راستا می توان گفت یک نرم افزار مخرب به صورت کامل به دستگاه شما دسترسی دارد. حال این سوال مطرح می شود که آیا فیلترشکن 1.1.1.1 نیز مخرب است یا نه؟ که در جواب باید گفت فیلترشکن 1.1.1.1 مخرب و بدافزار نبوده و دلیل آن نیز این است که کاربر تنها قادر است تا این فیلترشکن را برای دستگاه های آیپد و آیفون در اپ استور و اندروید در گوگل پلی دانلود و نصب کند و به همین دلیل است که این فیلترشکن قابل اطمینان است زیرا هر دو تای این پلتفرم ها دارای ویژگی های شناسایی و پیشگیری از بدافزار داخلی هستند.

برای نمونه می توان گفت که در اپ استور قابلیت نقد و بررسی برنامه قرار داده شده است که این قابلیت باعث می شود تا پیش از پذیرش و انتشار در پلتفرم اپ استور به صورت کامل هر برنامه را نقد و بررسی کنید. در مورد پلتفرم گوگل پلی جالب است که بدانید ویژگی پیشگیری از بدافزار را داشته که تنها برای اندروید ساخته شده است و روزانه تا حداکثر 50 میلیارد برنامه را اسکن می نماید و یک قابلیت جالب دیگر در مورد این ویژگی این است که قادر هستید تا اسکن های درخواستی خودتان را نیز انجام دهید.

حال در ادامه بهتر است تا اندکی در مورد اجرای فیلترشکن 1.1.1.1 بر روی دستگاه شما صحبت کنیم که در همین راستا باید گفت پس از این که تمام مراحل اولیه را انجام دادید قادر هستید تا فیلترشکن 1.1.1.1 را دانلود و نصب کرده و حال وقتی برای اولین بار این فیلترشکن را اجرا می کنید با صفحه تبریک و دکمه آغاز یا همان شروع مواجه می شوید.

در ادامه باید بر روی این دکمه کلیک کنید. سپس تنها دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید و سپس با کلیک کردن بر روی دکمه پذیرش با شرایط خدمات و خط مشی رازداری موافقت کنید و حال زمانی که زمانش فرا رسید در گوشه سمت راست پایین بر روی دکمه فعال کردن کلیک کنید.

چرا باید از فیلترشکن 1.1.1.1 استفاده کرد؟

در ادامه این سوال مطرح می شود که چرا باید از فیلترشکن 1.1.1.1 استفاده کرد که در جواب باید گفت این فیلترشکن برای سیستم عامل های شناخته شده ای ارائه شده است که می توانید آن را برای خودتان دانلود و نصب کنید و همچنین می توان گفت که این فیلترشکن دارای امنیت و سرعت خوبی است که می تواند به راحتی نیاز های شما را برطرف سازد. به طور کلی اگر زمان زیادی را در فضای گسترده اینترنت سپری می کنید بهتر است تا برای حفظ هویت خودتان از فیلترشکن استفاده کنید.

برترین مزایای فیلترشکن 1.1.1.1

به طور کلی فیلترشکن های موجود در حال حاضر هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند و لذا برخی از این ویژگی ها بین تمام آنان مشترک است که به عنوان مثال می توان گفت دارای سرعت و امنیت خوبی هستند و برای تمام سیستم عامل های موجود در دسترس قرار گرفته اند. حفظ اطلاعات کاربران نیز یکی از مهم ترین ویژگی های فیلترشکن 1.1.1.1 است که خوشبختانه این فیلترشکن دارای آن می باشد.

آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟

حال شاید برایتان این سوال مطرح شود که آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند یا نه که در جواب می توان گفت بله کار می کند و شما می توانید به راحتی پس از دانلود این فیلترشکن در ایران از آن استفاده کنید. خوشبختانه روش های زیادی وجود دارد تا بتوانید دانلود خودتان را انجام دهید و پس از نصب از این فیلترشکن به راحتی استفاده کنید.

فیلترشکن 1.1.1.1 به صورت رایگان در دسترس است؟

حال در ادامه بهتر است تا وارد این بحث شویم که در همین رابطه می توان گفت به طور کلی از سمت سازندگان فیلترشکن معمولا نسخه های  رایگان در اختیار کاربران گذاشته می شود تا برای مدتی از آن استفاده کرده و آن را تست کنند. شما تنها با یک  سرچ ساده در اینترنت می توانید به راحتی به نسخه های رایگان فیلترشکن ها دسترسی پیدا کنید.

قیمت فیلترشکن 1.1.1.1 چقدر است؟

حال در ادامه این سوال مطرح می شود که قیمت فیلترشکن 1.1.1.1 چقدر است که در همین رابطه باید گفت برای کسب دقیق قیمت بهتر است تا به سایت رسمی این فیلترشکن مراجعه کنید تا در جریان دقیق قیمت ها قرار بگیرید و لذا می توانید تا به نمایندگان فروش وی پی ان نیز مراجعه کرده و قیمت را جویا شوید که به عنوان مثال برای این کار می توانید بر روی تیم سایت ما حساب باز کنید زیرا ما بهترین وی پی ان های دنیا را برای شما عزیزان ارائه داده ایم.

راهنمای خرید فیلترشکن 1.1.1.1

در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر این بحث تا بدانیم که خرید فیلترشکن 1.1.1.1 چگونه ممکن است و چگونه می توان آن را خریداری کرد که در همین راستا می توان گفت به دو روش می توان خرید فیلترشکن 1.1.1.1 را انجام داد که  برای مثال باید گفت در روش اول می توانید به صورت مستقیم خرید خودتان را از سایت رسمی این فیلترشکن انجام دهید و در روش دوم نیز می توانید به نمایندگان فروش وی پی ان مراجعه کرده و سپس خرید خودتان را توسط آنان انجام دهید و لذا باید در ابتدا مبلغ را به آنان پرداخت کنید و سپس بعد از پرداخت مبلغ اطلاعات لازم برای فعال سازی در اختیار شما گذاشته خواهد شد.

آیا خرید فیلترشکن 1.1.1.1 قانونی است؟

حال در ادامه این سوال مطرح می شود که خرید و استفاده از فیلترشکن 1.1.1.1 قانونی است؟ که در جواب باید گفت به طور کلی استفاده از فیلترشکن در ایران قانونی نبوده ولی شاهد این هستیم که امروزه تقریبا تمام افراد از فیلترشکن استفاده می کنند و دانلود فیلترشکن ها نیز به صورت روش های مختلف قابل انجام است.

برای خرید فیلترشکن 1.1.1.1 چه روش هایی برای پرداخت وجود دارند؟

حال در ادامه وارد این بحث می شویم تا بدانیم که توسط چه روش هایی می توان پرداخت را انجام داد که در همین راستا باید گفت درگاه بانکی یکی از روش هایی است که در اختیار شما گذاشته می شود تا توسط آن بتوانید پرداخت خودتان را انجام دهید. گاهی نیز پرداخت به شیوه کارت به کارت ممکن است و در اختیار شما شماره کارت گذاشته می شود تا بدین شیوه پرداخت خودتان را انجام دهید.

جالب است که بدانید می توانید پرداخت خودتان را نیز توسط حساب های بین المللی نیز انجام دهید که روشی محبوب در بین ایرانیان به شمار می آید و حتی پرداخت نیز توسط ارزهای دیجیتال ممکن است و شما می توانید با دارا بودن کیف پول ارز دیجیتال و صرافی ارز دیجیتال پرداخت خودتان را انجام دهید.

دانلود وی پی ان 1.1.1.1 برای سیستم عامل های مختلف

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر این مسئله تا بدانیم که فیلترشکن 1.1.1.1 برای کدام سیستم عامل ها طراحی و ساخته شده است که در همین رابطه می توان گفت این فیلترشکن برای سیستم عامل های زیادی طراحی و ساخته شده است که می توانید توسط روش های مختلف آن را دانلود و سپس بعد از نصب استفاده کنید که در ادامه به صورت کامل در مورد آنان صحبت خواهد شد.

دانلود فیلترشکن 1.1.1.1 برای ویندوز

سیستم عامل ویندوز از بهترین سیستم عامل های موجود بوده که دارای کاربرد و طرفداران بسیاری است و شما می توانید فیلترشکن 1.1.1.1 را برای این سیستم عامل دانلود و سپس استفاده کنید. تنها کافیست تا نام این فیلترشکن را سرچ کرده و سپس توسط نتایج نمایش داده شده فیلترشکن خودتان را گزینش کنید. می توان گفت که در هر جای دنیا سیستم عامل ویندوز کاربرد فراوان داشته و می توانید دریایی از وی پی ان ها را برای آن دانلود و سپس استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن 1.1.1.1 برای آیفون

خب در رابطه با این سیستم عامل می توان گفت که در اصل یک سیستم عامل موبایلی بوده و دارای کاربران خاص خود است و فیلترشکن های زیادی برای این سیستم عامل طراحی و ساخته شده است که یکی از این فیلترشکن ها، 1.1.1.1 بوده که توسط روش های مختلف مانند سایت های مرتبط و اپ استور قابل دانلود و استفاده است. تنها کافیست تا نام این فیلترشکن را سرچ کرده تا با اقیانوسی از نتایج برای دانلود رو به رو شید.

دانلود فیلترشکن 1.1.1.1. برای اندروید

خب در نهایت می رسیم به سیستم عامل اندروید که می توان در مورد آن گفت از بهترین و پرطرفدار ترین سیستم عامل های موجود بوده و می توانید این فیلترشکن را برای این سیستم عامل دانلود و سپس استفاده کنید و دانلود این فیلترشکن توسط سایت های مربوطه و گوگل پلی ممکن بوده و تنها کافیست تا نام آن را سرچ بزنید تا با دریایی از لینک ها رو به رو شوید.

محبوبیت این فیلترشکن چقدر است؟

به طور کلی فیلترشکن ها امروزه دارای محبوبیت بالایی هستند زیرا اتصال را برای کاربران ایرانی راحت و ممکن کرده اند و می توان با سرعت خوبی به سایت ها و اپ های فیلتر شده متصل شد. اگر به نظرات کاربران در صفحات دانلود این فیلترشکن نگاهی بیندازید متوجه محبوبیت آن خواهید شد.

آیا این فیلترشکن برای بازی های آنلاین مناسب است؟

حال در ادامه این بحث مطرح می شود که آیا این فیلترشکن برای بازی های آنلاین مناسب است یا نه که در جواب باید گفت بله مناسب است و شما می توانید از این فیلترشکن برای بازی های خودتان به خوبی استفاده کنید. به طور کلی فیلترشکن های زیادی وجود دارد که بتوان از آن برای بازی های آنلاین استفاده کرد که در مقاله بهترین vpn ها به صورت کامل به آن پرداخته ایم.


امتیاز فیلترشکن 1.1.1.1در گوگل پلی4.5
تعداد دانلود فیلترشکن 1.1.1.1بیش از 15 میلیون بار دانلود
روش های خرید تونل 1.1.1.1با درگاه بانکی و درگاه ارز دیجیتال
نسخه های موجود از این فیلتر شکناندروید، ios، ویندوز و مک

برای انجام بازی های آنلاین توسط این فیلترشکن بهتر است تا از نسخه پولی آن استفاده کنید.

برای دریافت اطلاعات قیمت باید به سایت رسمی آن مراجعه کنید و یا با پشتیبانی سایت ما ارتباط برقرار کنید.

بله نسخه ای از این فیلترشکن به صورت رایگان منتشر شده است ولی متاسفانه دارای محدودیت ترافیک مصرفی است که در مقاله به صورت کامل در مورد آن صحبت شد.

این فیلترشکن برای سیستم عامل های ویندوز، آی او اس و اندروید و مک و ... منتشر شده است.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب