فیلترشکن Windscribe رایگان (ویندسکرایب) + لینک دانلود و خرید اکانت قانونی

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن Windscribe رایگان (ویندسکرایب) + لینک دانلود و خرید اکانت قانونی

اگر به دنبال بهترین فیلترشکن هستید ما به شما فیلترشکن Windscribe یا همان فیلترشکن ویندسکرایب را پشنهاد می کنیم. در این مقاله با ما همراه باشید تا یک برررسی دقیق تر و حرفه ای تر را کنار هم تجربه کنیم.

  • علاوه بر بررسی اعتبار و شرایط اتصال شما می توایند در صورت نیاز برای خرید فیلترشکن به سایت ما پیام بدهید.

فیلترشکن Windscribe چیست؟

فیلترشکن Windscribe چیست؟

حال در ابتدا بهتر است تا به معرفی این فیلترشکن بپردازیم و آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در همین راستا باید گفت فیلترشکن ویندسکرایب یکی از بهترین فیلترشکن های موجود بوده و کاربران ایرانی می توانند از این فیلترشکن به راحتی استفاده کنند.

می توان افزود که این فیلترشکن برای سیستم عامل های زیادی طراحی و ساخته شده است و یک ابزار بسیار امن برای عبور کردن از فیلترینگ است. شما توسط این فیلترشکن می توانید به صورت کاملا ایمن به منابع فیلتر شده دسترسی پیدا کنید و از دو نسخه آن هم به صورت رایگان و هم به صورت تجاری با توجه به تمایل خودتان استفاده کنید.

چرا باید از فیلترشکن Windscribe استفاده کرد؟

در این رابطه می توان گفت که این فیلترشکن خدمات خوبی را به کاربران خود ارائه داده است و در دو نسخه رایگان و پولی منتشر شده است و اطلاعات شما را به صورت کاملا ایمن نگهداری می کند. همچنین فیلترشکن ویندسکرایب برای سیستم عامل های زیادی طراحی و ساخته شده است که می توانید به راحتی آن را توسط روش های گوناگون دانلود و نصب کنید.

مهم ترین قابلیت های فیلترشکن Windscribe

خب در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این موضوع و قابلیت های فیلترشکن وینسکرایب را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که عبارتند از:

  • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف: فیلترشکن ویندسکرایب از سیستم عامل های زیادی پیشتیبانی کرده است که عبارتند از ویندوز، لینوکس، مک و آی او اس
  • امنیت بالا: فیلترشکن ویندسکرایب دارای امنیت بالایی است و تمام ترافیک مصرفی شما را رمزنگاری کرده و آدرس آی پی شما را نیز مخفی می کند.
  • دسترسی به دنیای آزاد: توسط فیلترشکن ویندسکرایب قادر هستید تا به تمام نرم افزار ها و سایت های فیلترشده دسترسی پیدا کنید.
  • سرور: این فیلترشکن دارای سرور های زیادی است و در بیشتر از 25 کشور و 100 شهر دنیا دارای سرور است.

در نهایت برای تکمیل تر شدن مطالب این بحث می توان گفت که این فیلترشکن به خوبی از حریم خصوصی شما محافظت کرده و کاربران قادر هستند تا به کمک آن با امنیت کامل در دنیای اینترنت به گشت و گذار بپردازند و حتی جالب است که بدانید این فیلترشکن امنیت وایرلس شما را به خوبی بالا می برد.

در ادامه شرکت سازنده این فیلترشکن ادعا کرده است که logs کاربران را نگهداری نکرده و به هیچ وجه اطلاعات کاربران را به حکومت ها و دولت ها نمی دهد. حال برای استفاده کردن از این فیلترشکن باید دارای یک حساب کاربری باشید و برای ساخت حساب کاربری تنها کافیست تا به صفحه آن مراجعه کرده و سپس اطلاعات شخصی خودتان را وارد نمایید تا بدین وسیله حساب کاربری شما ساخته شود.

حال بعد از این که به سایت رسمی فیلترشکن ویندسکرایب مراجعه کردید و حساب کاربری خودتان را ساختید باید نسخه مورد نظرتان را با توجه به سیستم عامل دستگاه خودتان دانلود و نصب کنید و در ادامه بعد از این که برنامه اجرا شد آن هم توسط نوشتن مشخصات کاربری خودتان، وارد سایت شوید. کاربران قادر هستند تا توسط لیست سرور ها، سرور موردنظر خودشان را گزینش کرده و سپس بر روی گزینه ON برای اتصال کلیک کنند.

در ادامه باید افزود که میزان ترافیک مصرفی شما در نرم افزار این فیلترشکن قابل مشاهده است و حتی می توانید آن را نیز کنترل کنید. برای اطمینان حاصل پیدا کردن از این که تنظیمات شما به صورت صحیح انجام شده است می توانید به تنظیمات برنامه مراجعه کرده و آن را چک و بررسی کنید.

آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟

در ادامه ممکن است برایتان این سوال مطرح می شود که آیا فیلترشکن ویندسکرایب در ایران کار می کند یا نه که در جواب می توان گفت بله این فیلترشکن در ایران کار کرده و شما می توانید از آن استفاده کنید. اگر شما کاربر ایرانی هستید و می خواهید از این فیلترشکن استفاده کنید می توانید به راحتی آن را سرچ زده و پس از دانلود و نصب از آن نهایت استفاده را ببرید.

آیا این فیلترشکن به صورت رایگان در دسترس است؟

حال این سوال مطرح می شود که آیا این فیلترشکن به صورت رایگان در دسترس است یا نه که در جواب باید گفت بله نسخه ای از این فیلترشکن به صورت رایگان در دسترس است که در مورد آن می توان گفت دارای محدودیت ترافیک 10 گیگابایت در یک ماه بوده و کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

قیمت فیلترشکن ویندسکرایب چقدر است؟

حال بد نیست تا بدین بحث بپردازیم و بدانیم که قیمت اکانت فیلترشکن ویندسکرایب چقدر است که در همین راستا می توان گفت قیمت این فیلترشکن را به صورت دقیق تر می توانید از نرم افزار آن و حتی سایت رسمی آن جویا شوید و حتی می توانید از نمایندگان فروش وی پی ان در ایران قیمت این فیلترشکن محبوب را بپرسید. به صورت کلی روش های زیادی برای این کار وجود دارد که می توانید به مقدار قیمت دسترسی پیدا کنید.

راهنمای خرید اکانت فیلترشکن Windscribe

حال وارد این بحث می شویم تا بدانیم که خرید اکانت این فیلترشکن چگونه انجام می شود که در همین راستا می توان گفت روش های زیادی برای این کار وجود دارد. شما می توانید به صورت مستقیم به سایت رسمی این فیلترشکن مراجعه کرده و سپس خرید خودتان را به طور کاملا مستقیم انجام دهید.

در روش دیگر می توانید به نمایندگان فروش وی پی ان در ایران مراجعه کرده و مبلغ خرید را به آنان پرداخت کنید و سپس بعد از این کار اطلاعات لازم را برای اتصال دریافت کرده و فیلترشکن خودتان را فعال کنید و بعد از اتصال به دنیای پهناور اینترنت متصل شوید. حال روش های زیادی برای پرداخت مبلغ خرید وجود دارد که می توان به درگاه بانکی، کارت به کارت، ارزهای دیجیتال، حساب های بین المللی و … اشاره کرد.

آیا خرید فیلترشکن ویندسکرایب قانونی است؟

در ادامه این بحث به میان می آید که آیا خرید فیلترشکن ویندسکرایب قانونی است یا نه که در یک جواب کلی می توان گفت که در قوانین کشور ایران استفاده از فیلترشکن ممنوع بوده و حتی فروش فیلترشکن نیز جرم محسوب می شود که در ادامه جالب است که بدانید با وجود این قوانین بسیاری از کاربران ایرانی از فیلترشکن همواره استفاده می کنند و توسط روش های گوناگون نیز برای سیستم عامل های مختلف قابل دانلود و نصب است.

برای خرید اکانت این فیلترشکن از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟

حال در ادامه این بحث مطرح می شود که برای خرید اکانت این فیلترشکن از چه روش هایی می توان استفاده کرد که در همین راستا می توان گفت روش های زیادی برای این کار وجود دارد که می توانید توسط آن خرید خودتان را انجام دهید که به عنوان مثال استفاده از حساب های بین المللی یکی از روش هایی است که در ایران بسیار کاربرد دارد و شما می توانید توسط آن خرید خودتان را انجام دهید.

ارزهای دیجیتال نیز دارای طرفداران خاص خود در ایران است که بسیاری ترجیح می دهند تا خرید خود را توسط این روش انجام دهند. روش کارت به کارت نیز یکی از رایج ترین روش ها است و ممکن است که شما برای خرید به یک سایت یا نماینده مراجعه کنید و در ادامه یک شماره کارت در اختیار شما قرار داده شود تا پرداخت خودتان را توسط آن انجام دهید.

درگاه بانکی نیز یکی از روش های برتر پرداخت است و بسیاری از این روش در سایت های خود برای  ارائه خدمات پرداخت استفاده می کنند که می توان گفت در دسته امن ترین روش های پرداخت نیز قرار دارد.

دانلود فیلترشکن Windscribe برای سیستم عامل های مختلف

حال در ادامه بهتر است تا بدین بحث بپردازیم و بدانیم که سیستم دانلود برای این فیلترشکن چگونه ارائه شده است که در همین ابتدا باید گفت خوشبختانه شما می توانید از این فیلترشکن یعنی فیلترشکن Windscribe برای انواع سیستم عامل های خود استفاده کنید زیرا برای انواع سیستم عامل ها طراحی و ساخته شده است. حال در ادامه به جزئیات بیشتری در مورد این موضوع خواهیم پرداخت که عبارتند از:

دانلود فیلترشکن ویندسکرایب برای اندروید

خوشبختانه فیلترشکن ویندسکرایب برای این سیستم عامل در دسترس است و شما می توانید توسط سایت رسمی و سایت های ارائه دهنده فیلترشکن و حتی پلتفرم های دانلود نرم افزار آن را دانلود و سپس نصب و استفاده  کنید.

دانلود فیلترشکن ویندسکرایب برای آیفون

آی او اس نیز دارای کاربرد و طرفداران خاص خود است و می توان گفت که از بهترین سیستم عامل ها نیز به شمار می آید و شما می توانید فیلترشکن Windscribe را نیز برای این سیستم عامل دانلود و استفاده کنید. دانلود فیلترشکن ویندسکرایب برای سیستم عامل آی او اس توسط سایت رسمی این فیلترشکن و سایت های مربوطه و پلتفرم های دانلود نرم افزار به راحتی ممکن است.

دانلود فیلترشکن ویندسکرایب برای ویندوز

در نهایت می رسیم به این سیستم عامل که می توان این ادعا را کرد که دارای کاربرد بالایی بوده و در همه جا استفاده می شود و بدون شک فیلترشکن های بسیاری برای این سیستم عامل طراحی و ساخته شده اند که یکی از این فیلترشکن ها ویندسکرایب بوده و می توانید آن را به راحتی توسط یک سرچ ساده از سایت رسمی و سایر سایت ها دانلود و نصب و سپس استفاده کنید.

محبوبیت این فیلترشکن چقدر است؟

حال در ادامه بهتر است تا محبوبیت این فیلترشکن را نیز بررسی کنیم که در همین راستا می توان گفت این فلیترشکن دارای محبوبیت بالایی است زیرا خدمات خوبی را به کابران خود ارائه داده است و لذا اگر به دنبال یک فیلترشکن مناسب هستید ما این فیلترشکن را به شما پیشنهاد می کنیم.

همان طور که گفته شد این فیلترشکن برای سیستم عامل های گوناگونی ارائه شده است و شما می توانید با توجه به سیستم عامل خودتان نسخه ای از آن  را دانلود و سپس استفاده کنید و اگر در این زمینه سوالاتی دارید می توانید با تیم پشتیبانی سایت ما ارتباط برقرار کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده شود.

آیا فیلترشکن Windscribe برای بازی های آنلاین مناسب است؟

در نهایت و در آخر مقاله این بحث مطرح می شود که آیا این فیلترشکن برای بازی های آنلاین مناسب است یا نه که در جواب باید گفت همان طور که می دانید برای انجام بازی های آنلاین شما به یک فیلترشکن قوی و پر سرعت نیاز دارید که سریع متصل شود. بنابراین برای انجام بازی های آنلاین خیلی بهتر است تا از نسخه پولی این فیلترشکن استفاده کنید زیرا محدودیت نداشته و امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهد داد.


امتیاز فیلترشکن Windscribe در گوگل پلی4.8
تعداد دانلود فیلترشکن Windscribeبیش از 20 میلیون بار دانلود
روش های خرید تونل ویندسکرایببا درگاه بانکی و درگاه ارز دیجیتال
نسخه های موجود از این فیلتر شکناندروید، ios، ویندوز و مک

برای انجام بازی های آنلاین توسط این فیلترشکن بهتر است تا از نسخه پولی آن استفاده کنید.

برای دریافت اطلاعات قیمت باید به سایت رسمی آن مراجعه کنید و یا با پشتیبانی سایت ما ارتباط برقرار کنید.

بله نسخه ای از این فیلترشکن به صورت  رایگان منتشر شده است ولی متاسفانه دارای محدودیت ترافیک مصرفی است که در مقاله به صورت کامل در مورد آن صحبت شد.

این فیلترشکن برای سیستم عامل های ویندوز، آی او اس و اندروید و مک و ... منتشر شده است.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب