فیلترشکن lite vpn (لایت وی پی ان) 🔓 با امنیت بالا و سرعت قابل قبول

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن lite vpn (لایت وی پی ان) 🔓 با امنیت بالا و سرعت قابل قبول

فیلترشکن lite vpn یک برنامه قدیمی است که طبق گفته های سازنده آن کاربران می توانند با چند کلیک ساده به اینترنت جهانی متصل می شوند. درواقع شما با انتخاب این برنامه یکی از بهترین فیلترشکن ها را در دسترس خود دارید.

معرفی فیلترشکن لایت وی پی ان

معرفی فیلترشکن لایت وی پی ان

بهتر است بدانید در حال حاضر در کشور ایران محدودیت‌ های بسیار زیادی برای استفاده از اینترنت وجود دارد. به عنوان مثال مدتی است که اکثر برنامه‌ های محبوب و سایت‌ های پر بازدید مسدود شده اند و اینترنت ایران از سرعت پایینی هم برخوردار است. به همین دلیل کاربران به نرم‌ افزار هایی همچون فیلترشکن روی آورده اند.

حال در میان فیلترشکن‌ های مختلف مدتی است که نام فیلترشکن لایت وی پی ان شنیده می شود. در رابطه با این فیلترشکن بهتر است بدانید که برای دور زدن فیلترینگ به صورت محرمانه و بدون هیچگونه محدودیتی و با سرعت بالا از اینترنت استفاده می شود. کاربران می توانند با استفاده از آن به تمام سایت ها و برنامه هایی که فیلتر شده است دسترسی داشته باشند.

فیلترشکن lite vpn از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

بهتر است بدانید که معمولاً وی‌ پی‌ ان‌ ها دارای سرور های بی‌ شماری هستند که کاربران با اتصال به هر کدام از این سرور ها می‌ توانند با سرعت بالا به اینترنت متصل شوند. حال فیلترشکن lite vpn نیز دارای سرور های متعددی است که هر کدام از این سرور ها در کشور های مختلف قرار دارد.

ناگفته نماند که یکی از دلایل سرعت بالای این فیلترشکن نیز سرور های قوی آن می‌ باشد. این موضوع را هم باید افزود که این سرور ها در کشور هایی همچون آمریکا، استرالیا، انگلیس، کانادا، ژاپن، هند، هنگ کنگ، آلمان، فرانسه، سنگاپور و بسیاری دیگر در سراسر دنیا قرار دارند.

دسترسی به سایت ها و برنامه های مسدود شده

بهتر است بدانید با توجه به این که سرور های این وی پی ان در کشور های مختلفی قرار دارند، از این رو کاربران می‌ توانند با اتصال به یکی از آن ها به راحتی به سایت‌ ها و برنامه های مسدود شده، دسترسی پیدا کنند.  

سرعت فیلترشکن lite vpn چقدر است؟

همان طور که بیان کردیم در حال حاضر سرعت اینترنت ایران بسیار ضعیف است، به همین دلیل زمانی که یک کاربر می‌ خواهد فیلترشکن انتخاب کند سرعت آن را نیز در نظر می‌ گیرد. سرعت بالای وی پی ان به کاربران اجازه می‌ دهد تا بهتر به اینترنت و برنامه‌ های مسدود شده دسترسی داشته باشد.

حال ناگفته نماند که یکی از دلایلی که وی پی ان lite vpn این روز ها محبوب و پرطرفدار شده است، سرعت بالای آن می‌ باشد. شما با استفاده از این وی پی ان می‌ توانید بهترین تجربه را از اینترنت داشته باشید. هم چنین این وی پی ان به راحتی بر روی تمامی دستگاه‌ های موبایل و حتی کامپیوتر قابل استفاده می‌ باشد.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

با توجه به این که فیلترشکن lite vpn از ویژگی‌ ها بسیار خوبی برخوردار است، به همین دلیل مورد استقبال خیلی از کاربران قرار گرفته است. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به استفاده از آن بپردازند. اما سوالی که برای برخی از آن ها به وجود می آید، این است که این وی پی ان با کدوم خطوط عملکرد بهتری خواهد داشت؟

در رابطه با این وی پی ان بهتر است بدانید که به گونه ای طراحی و ساخته شده است که بر روی تمامی خطوط همچون ایرانسل، همراه اول، مودم و … عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت.

این وی پی ان رایگان است؟

بنا به مشکلاتی که در اینترنت ایران وجود دارد، به همین دلیل این روز ها خیلی از کاربران اینترنتی به برنامه‌ هایی همچون وی پی ان روی آورده اند. حال با توجه به این که در حال حاضر استفاده از اینترنت هزینه بر است، به همین دلیل معمولاً کاربران تمایل دارند تا به استفاده از فیلترشکن رایگان بپردازند تا به این گونه هزینه‌ های اینترنت را کمتر کنند.

حال این موضوع باعث شده است تا فیلترشکن‌ های متعددی به صورت کاملاً رایگان ارائه شوند که یکی از این فیلترشکن‌ ها Lite VPN است. باتوجه به این که این فیلترشکن رایگان است به همین دلیل خیلی از افراد به دانلود مستقیم لایت وی پی ان و یا lite vpn – secure vpn proxy پرداخته اند.

فیلترشکن lite vpn امن و مطمئن است؟

زمانی که افراد می‌ خواهند به انتخاب یک وی پی ان برای دسترسی به برنامه ها و سایت‌ های مسدود شده بپردازند، امنیت و معتبر بودن آن وی پی ان یکی از مواردی است که به آن توجه می‌ کنند. حال با این که مدتی قبل امنیت این وی پی ان زیر سوال رفته بود، اما سازندگان این وی پی ان تمام این حاشیه‌ ها را از بین بردند. سازندگان این برنامه ادعا کرده‌ اند که تمام داده‌ های lite vpn را به ایالات متحده منتقل کرده و داده‌ ها مطابق قوانین آمریکا پردازش می‌ شود.

بهتر است بدانید با استفاده از این وی پی ان، اطلاعات کاربر رمزنگاری شده و از طریق یک تونل امن به سرور های دیگر منتقل می‌ شود. این امر باعث افزایش امنیت کاربر در اینترنت می‌ شود. هم چنین lite vpn هیچگونه اطلاعاتی را در رابطه با آخرین بازدید کاربر جمع آوری و یا ذخیره نمی کند.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید Lite VPN apk در ابتدا تنها برای اندروید ساخته و ارائه شده بود. اما پس از مدتی با توجه به این که این وی پی ان از ویژگی‌ های بسیار خوب و سرعت و امنیت بالایی برخوردار بود، به همین دلیل تقاضای استفاده از آن افزایش یافت. به همین دلیل در حال حاضر نرم‌ افزار این وی پی ان برای ویندوز هم ساخته و ارائه شده است.

حال اگر تمایل دارید تا به دانلود لایت وی پی ان برای ویندوز بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید. اگر در اینترنت عبارت مورد نظر خود و یا عبارتی همچون دانلود فیلترشکن lite vpn را جستجو نمایید، سایت‌ های متعددی برای شما نمایش خواهد یافت. حال با مراجعه به هر کدام از این سایت‌ ها می‌ توانید در کوتاه‌ ترین زمان به دانلود نرم‌ افزار این فیلترشکن برای ویندوز بپردازید.  

فیلترشکن lite vpn اشتراک پریموم هم دارد؟

در حال حاضر خیلی از وی پی ان ها اشتراک پریموم دارند که این موضوع شامل lite vpn نیز می باشد. بهتر است بدانید برای استفاده از اشتراک پرمیوم باید آن را خریداری کنید و از امکانات ویژه این بخش استفاده نمایید. همان طور که انتظار می رود به احتمال زیاد قسمت پریوم وی پی ان lite vpn سرویس های بیش تر و بخش های پیشرفته تری دارد. هم چنین سرور هایی که در این بخش قرار دارند پر سرعت تر از قسمت عادی می باشند و تداخل و قطع و وصلی آن کم تر می باشد.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

با توجه به این که این وی پی ان به صورت رایگان ارائه شده است، به همین دلیل کاربران برای استفاده از آن نیازی به ثبت نام و یا ساخت اکانت ندارند. در این باره بهتر است بدانید که کاربران تنها با دانلود و نصب این نرم‌ افزار بر روی سیستم مورد نظر خود می‌ توانند به تمام سایت‌ ها و برنامه‌ های مسدود شده دسترسی داشته باشند.

برای استفاده از lite vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای استفاده از این وی پی ان نیازی به وارد کردن سرور نمی‌ باشد و کاربر تنها با کلیک بر روی دکمه تعبیه شده می‌ تواند به اینترنت متصل شود. به این گونه فیلترینگ را دور بزند و به تمام برنامه ها و سایت‌ های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.با توجه به این که در حال حاضر اکثر برنامه‌ ها و سایت‌ های پربازدید مسدود شده‌ اند و اینترنت ایران به شدت ضعیف است، به همین دلیل کاربران از برنامه‌ هایی همچون lite vpn استفاده می کنند.

این وی پی ان به صورت کاملاً رایگان ارائه شده است و کاربران برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه‌ ای ندارند.

اگر عبارت مورد نظر خود و یا عبارتی همچون دانلود فیلترشکن lite vpn برای ویندوز را در اینترنت جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و سایت‌ های مربوطه برای شما نمایش خواهد یافت.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب