فیلترشکن proxy master با لینک مستقیم و سرورهای رایگان

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن proxy master با لینک مستقیم و سرورهای رایگان

فیلترشکن proxy master برنامه ای است که به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند بدون هیچگونه محدودیتی و به صورت محرمانه به سایت‌ ها و برنامه های مورد نظرشان دسترسی داشته باشند.

معرفی فیلترشکن پروکسی مستر

 

معرفی فیلترشکن پروکسی مستر

در حال حاضر استفاده از وی پی ان در میان مردم ایران که از اینترنت استفاده می‌ کنند بسیار رایج و متداول شده است. دلیل استفاده از وی پی ان هم مسدود شدن اکثر برنامه‌ ها و سایت‌ های محبوب و هم چنین ضعیف بودن سرعت اینترنت می‌ باشد. این موضوع باعث شده است تا وی پی ان‌ های متعددی با ویژگی‌ ها و آپشن‌ های مختلف ارائه شوند. حال یکی از این وی پی ان‌ ها proxy master می باشد که در حال حاضر مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفته است.

فیلترشکن proxy master یکی از قوی ترین و بهترین فیلترشکن های حال حاضر به شمار می رود که دارای ویژگی های متعددی می باشد و در میان کاربران اینترنتی از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. یکی از ویژگی‌ های خوب این وی پی ان امنیت بالای آن می باشد. کاربران با امنیت بالای این وی پی ان می توانند با خیال آسوده به اینترنت متصل شوند. هم چنین کیفیت فیلترشکن پروکسی مستر نیز بسیار عالی است. این موضوع را هم باید افزود که فیلترشکن پروکسی مستر به دلیل نداشتن تبلیغات و کیفیت ثابت از استقبال بسیار خوبی برخوردار شده است. کاربران با استفاده از فیلترشکن پروکسی مستر می توانند با سرعت بالا از فیلترینگ عبور کنند.

فیلترشکن proxy master از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

بهتر است بدانید که در حال حاضر وی پی ان‌ ها دارای سرور های مختلفی هستند تا به این گونه کاربران بتوانند با اتصال به یکی از این سرور ها از اینترنت پرسرعت استفاده کنند. حال این موضوع شامل فیلترشکن proxy master هم می‌ باشد. بیان شده است که این وی پی ان دارای سرور های متعددی است که این سرور ها در کشور های مختلف همچون: فرانسه، استرالیا، انگلستان، کانادا، هند، ژاپن، آمریکا، آلمان و … قرار دارند.

بهتر است بدانید که در این وی پی ان یک گزینه خودکار تعبیه شده است. حال زمانی که کاربر بر روی این گزینه کلیک نماید به نزدیک‌ ترین، پرسرعت‌ ترین و امن‌ ترین سرور منطقه متصل خواهد شد. به این گونه می‌ تواند محدودیت‌ ها را از بین ببرد و به تمام سایت‌ ها و برنامه‌ های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.

سرعت فیلترشکن proxy master چقدر است؟

در کشور ایران علاوه بر این که فیلترینگ وجود دارد، اینترنت نیز از سرعت بسیار پایینی برخوردار است. به همین دلیل زمانی که کاربران تمایل دارند تا به دانلود یک وی پی ان بپردازند، سرعت آن را نیز در نظر می‌ گیرند. این موضوع باعث شده است تا این روز ها دانلود Proxy Master با لینک مستقیم بسیار رایج و متداول شود، چرا که این وی پی ان از سرعت بسیار بالایی برخوردار است.

یکی از مهم ترین ویژگی‌ های فیلترشکن proxy master سرعت بالای آن می باشد که به کاربران اجازه می‌ دهد تا با سرعت و کیفیت بالا به اینترنت و تمام برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشند. فیلترشکن proxy master از انواع سرور های مختلف پشتیبانی می‌ کند. به این گونه کاربر می تواند با استفاده از سرور هایی که بیشترین سرعت را دارند، بهترین تجربه را از اینترنت داشته باشد.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

کاربران با فیلترشکن پروکسی مستر می توانند تمامی سایت ها را باز کنند. حتی امکان این وجود دارد که به تمامی برنامه هایی که در کشورمان مسدود شده اند نیز با سرعت بالا دسترسی داشته باشند. هم چنین علاوه بر آن می توانند از مرور خصوصی با محافظت از ترافیک شبکه وای فای خود بدون ردیابی شدن لذت ببرند.

حال این موضوع باعث شده است تا خیلی از کاربران به دانلود و استفاده از این وی پی ان بپردازند. اما یکی از سوالاتی که برای خیلی از آن ها به وجود می آید، این است که این وی پی ان با کدام خطوط عملکرد بهتری دارد؟ در این باره بهتر است بدانید که وی پی ان proxy master به گونه‌ ای طراحی و ارائه شده است که با تمام خطوط همچون ایرانسل، همراه اول، مودم و … عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله فیلترشکن برای ایرانسل و فیلترشکن برای همراه اول را مطالعه کنید.

این وی پی ان رایگان است؟

در حال حاضر برخی از وی‌ پی‌ ان‌ ها به صورت رایگان و برخی دیگر به صورت پولی ارائه شده اند. البته ناگفته نماند با توجه به این که استفاده از اینترنت هزینه بر است، به همین دلیل کاربران برای این که هزینه‌ های اینترنت را به حداقل برسانند به فیلترشکن‌ های رایگان روی آورده اند. حال این روز ها فیلترشکن‌ های متعددی با کارایی‌ های مختلف و سرعت بالا به طور کاملاً رایگان ارائه شده اند که یکی از این فیلترشکن‌ ها proxy master می‌ باشد. کاربران اینترنتی برای استفاده از این وی پی ان هیچگونه پولی را پرداخت نمی‌ کنند و تنها با دانلود فیلتر شکن پروکسی با لینک مستقیم و نصب آن بر روی موبایل خود می‌ توانند به استفاده از این وی پی ان بپردازند.

اگر می خواهید تا به دانلود vpn رایگان پروکسی نامحدود – proxy master بپردازید، توصیه می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید. اگر در اینترنت عبارت مورد نظر خود و یا حتی عبارتی همچون دانلود فیلتر شکن پروکسی مستر برای اندروید و یا دانلود VPN Proxy Master برای اندروید با لینک مستقیم را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. هم چنین می توانید به دانلود VPN proxy master از گوگل پلی هم بپردازید.

فیلترشکن proxy master امن و مطمئن است؟

اگر می‌ خواهید به دانلود یک وی پی ان برای دور زدن فیلترینگ بپردازید. یکی از مهم‌ ترین نکاتی که باید در هنگام انتخاب وی پی ان در نظر بگیرید امنیت آن می‌ باشد تا به این گونه در هنگام استفاده از آن با مشکلی رو به رو نشوید. حال لازم به ذکر است که یکی دیگر از دلایل محبوبیت فیلترشکن proxy master امنیت آن می باشد. فیلتر شکن پر سرعت و قوی سوپر پروکسی مستر تنها راه حل امن برای دسترسی و فیلتر نامحدود به اینترنت است. اگر به یک فیلترشکن با امنیت بالا نیاز دارید، این فیلترشکن یک گزینه عالی برای شما خواهد بود.

با استفاده از وی پی ان proxy master، اطلاعات کاربر رمزنگاری شده و از طریق یک تونل امن به سایر سرور ها منتقل می‌ شود. این امر سبب افزایش امنیت کاربر در اینترنت می‌ شود. هم چنین proxy master هیچگونه اطلاعاتی را در رابطه با آخرین بازدید کاربر جمع آوری و یا ذخیره نمی کند.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

لازم به ذکر است که در ابتدا این وی پی ان تنها برای موبایل ساخته و ارائه شده بود. اما پس از گذشت مدتی با توجه به این که تقاضای استفاده از این وی پی ان افزایش یافت، به همین دلیل طراحان proxy master تصمیم گرفتند تا این وی پی ان را برای ویندوز هم ارائه دهند.

حال اگر می خواهید تا به نصب فیلتر شکن پروکسی برای ویندوز و دانلود vpn super proxy – proxy master با لینک مستقیم بپردازید، توصیه می کنیم تا به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید. در این سایت ها علاوه بر دانلود و نصب فیلتر شکن VPN Master می توانید به دانلود فیلترشکن های دیگر از جمله فیلتر شکن کلید قوی رایگان هم بپردازید.


فیلترشکن  proxy master اشتراک پریمیوم هم دارد؟

بهتر است بدانید در حال حاضر این فیلترشکن دارای اشتراک پریموم هم می‌ باشد. اما برای استفاده از این اشتراک در ابتدا باید به خرید آن بپردازید. با استفاده از اشتراک پریموم می‌ توانید از امکانات و سرعت بیشتری برخوردار شوید.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

بهتر است بدانید این وی پی ان به صورت کاملاً رایگان ارائه شده است و از محیط جذاب اما ساده‌ ای برخوردار است و استفاده از آن بسیار راحت و آسان می‌ باشد. هم چنین ناگفته نماند که برای استفاده از فیلترشکن proxy master نیازی به ساخت اکانت و یا ثبت نام نمی‌ باشد.

برای استفاده از proxy master نیاز به وارد کردن سرور است؟

فیلترشکن proxy master از آن دسته از فیلترشکن‌ هایی است که برای استفاده نیاز به وارد کردن سرور ندارد. بهتر است بدانید در این فیلتر شکن به صورت پیش فرض سرور های متعددی وجود دارد. حال کاربران می توانند بین آن ها سروری که از سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری برخوردار است را انتخاب کنند. در پایان توصیه می شود مقاله تفاوت فیلترشکن و پروکسی را مطالعه نمایید.proxy master برنامه ای است که این امکان را به کاربر می دهد تا بدون هیچگونه محدودیتی و با امنیت و سرعت بالا بتواند به اینترنت دسترسی داشته باشد.

proxy master بسیار معتبر و امن می باشد و کاربران با امنیت بالای این وی پی ان می توانند با خیال آسوده به اینترنت متصل شوند.

به دلیل این که تقاضای استفاده از proxy master افزایش یافته است، از این رو در حال حاضر نرم افزار آن برای ویندوز هم در دسترس می باشد.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب