خرید فیلترشکن v2ray + اکانت های رایگان وی تو ری برای ایرانیان

بارگذاری تصویر...
خرید فیلترشکن v2ray + اکانت های رایگان وی تو ری برای ایرانیان

در این مقاله قصد بر این داریم تا در مورد فیلترشکن که به عنوان یکی از بهترین فیلترشکن ها هم شناخته می شود، صحبت کنیم. پس در نتیجه اگر به دنبال شناخت بهترین وی پی ان ها هستید برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید تا قدم بر دنیای فیلترشکن ها بگذارید.

در ادامه تونل های رایگان فوق العاده ای در دسترس می باشد. همچنین می توانید برای خرید تونل های قوی تر و بدون قطعی اقدام کنید، بخش خرید فیلترشکن سایت ما آماده ارائه خدمات می باشد.

معرفی کامل فیلترشکن v2ray

معرفی کامل فیلترشکن v2ray

معرفی کامل فیلترشکن v2ray

در ابتدا بهتر است تا در مورد این فیلترشکن دارای دیدگاه جامعی باشیم و آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم تا شناختی کامل با آن پیدا کرده تا در ادامه وارد بحث های تخصصی تر شویم.

در همین ابتدا می توان گفت که این فیلترشکن دارای مزایای زیادی است و می توان آن را بر روی همه دستگاه ها نصب کرد و در حالت عادی کانکشن های پر سرعت و ساده ای ساخته و از چند پروتکل وی پی ان نیز پشتیبانی می نماید. این فیلترشکن موفق شده است تا در مدت بسیار کمی محبوبیت بالایی کسب کند و بسیاری آن را برای استفاده پیشنهاد بکنند.

بسیاری به غلط تصور می کنند که این فیلترشکن یک پروتکل وی پی ان است که این باور یک باور غلط بوده و این چنین نیست. فیلترشکن v2ray در حقیقت یک پروژه و مجموعه ای از ابزار ها به جهت دسترسی به اینترنت آزاد و بدون سانسور و فیلترینگ است. حال جالب است که بدانید فیلترشکن وی تو ری خود یک پروژه عظیم به نام project V است.

اولین هدف این پروژه دسترسی مردم چین به اینترنت آزاد و دور زدن سیستم فیلترینگ بسیار قوی کشور چین بود. در ادامه باید گفت که در پروژه وی تو ری مجموعه ای از روش ها و ابزار ها در اختیار کاربران قرار داده شده است تا قادر باشند  توسط پروتکل های وی پی ان مانند Shadowsocks و VMess و HTTP و Socks و MTproto به سرور های از راه دور روی اینترنت متصل شده و بتوانند از فیلترینگ عبور کنند.

این پروژه نیز مانند سایر پروژه ها دارای اهداف خاص خود است و یکی از این اهداف این است که عملکرد بهبود یافته و بتوان به سادگی از پروتکل وی پی ان شادوکس استفاده کرد که می توان افزود این پروتکل تنها پروتکلی است که بر روی اینترنت چین در حال کار است.

در نتیجه می توان این ادعا را کرد که فیلترشکن وی تو ری چیزی فراتر از یک پروتکل یا یک وی پی ان ساده و حتی نرم افزار است و حتی می توان از آن به عنوان یک پلتفرم که دارای گزینه ها و ابزار ها و تنظیمات زیاد است یاد کرد. با توجه به تمام این موارد می توان گفت که فیلترشکن v2ray برای کاربران ایرانی نیز بسیار مفید واقع شده و موفق شده است تا آزادی و انعطاف پذیری بالایی را به کاربران ایرانی بدهد و آنان را به اینترنت بین الملل و سایت ها و شبکه های اجتماعی فیلتر شده متصل کند.

مهم ترین مزایای فیلترشکن v2ray

حال در ادامه قصد بر این داریم تا در مورد مزایای فیلترشکن وی تو ری صحبت کرده و تمام آنان را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در همین راستا می توان گفت یکی از مزیت های مهم این فیلترشکن این است که هم به تنهایی و هم در کنار و ترکیب با ابزار های دیگر قابل استفاده بوده و در ادامه می توان افزود که این فیلترشکن از بسیاری از پروتکل های مشهور پشتیبانی کرده که از این بین می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد:

 • Socks: در خصوص این مورد می توان گفت که پروتکل استاندارد socks با پیشتیبانی از socks5 و socks 4 و socks 4.a است.
 • http: در مورد این مورد می توان گفت که رایج ترین پروتکل ورودی برای سیستم هال توزیع شده است.
 • Shadowsocks: در مورد این پروتکل می توان گفت که یک پروکسی ایمن بوده که براساس پروتکل socks5 راه اندازی شده است.
 • vmes: در مورد این پروتکل می توان گفت که مشهور ترین پروتکل در فیلترشکن وی تو ری بوده و یک پروکسی ورودی و خروجی با ارتباطات رمزنگاری شده به شمار می آید.
 • Freedom: در زمانی که قصد داشته باشیم تا ترافیک ورودی را به مقصد واقعی بفرستیم از این پروتکل استفاده می شود که از هر دو پروتکل tcp و udp نیز پشتیبانی می نماید.
 • Dockodemo-door: در مورد این مورد می توان گفت که همه اتصالات ورودی به یک مقصد تعیین شده منتقل شده و این پروتکل را نیز می توان تحت عنوان یک پروکسی شفاف استفاده نمود.
 • Blackhole: در مورد این مورد می توان گفت که برای مسدود کردن بعضی از آدرس های خروجی استفاده می شود و توسط فیلترشکن v2ray قادر هستید تا دسترسی به برخی از سایت ها را بر روی این پروتکل مسدود نمایید.

در نهایت باید گفت که هر پروتکل قادر است تا به حالت و شکل خاصی پیکربندی شده و ورودی و خروجی داشته باشد و یا این که بر روی پورت ها و ترنسپورت خاصی مثل websocket یا mkcp یا tcp و … تنظیم گردد.

یک نکته مهم وجود دارد و آن نیز این است که این تنوع و گستردگی باعث گردیده است تا شناخت و مسدودسازی فیلترشکن v2ray سخت و دشوار گردد.

در ادامه به سایر مزیت های این فیلترشکن خواهیم پرداخت که در همین رابطه می توان گفت زمانی که در فیلترشکن وی تو ری یک پروکسی تعریف می شود این امکان وجود دارد که به طور مستقل چندین ورودی و خروجی داشته باشد.

افزون بر این، این قابلیت وجود دارد تا بدین وسیله یک ورودی را به چند خروجی داده و مسیریابی خروجی ها به طور کامل قابل کنترل و برنامه ریزی باشد. حال این مزیت باعث شده است تا پروتکل های وی پی ان در یک منطقه یا روی یک دامنه به طور بهینه تر کار نموده و مسیریابی مبتنی بر آن راحت تر شود.

می توان افزود یکی دیگر از دلایل استفاده از فیلترشکن وی تو ری در بین کاربران دنیای گسترده اینترنت کشور ایران این است که این فیلترشکن از سیستم عامل های زیاد و مختلفی پشتیبانی کرده است.

کاربران قادر هستند تا فیلترشکن وی تو ری را بر روی سیستم عامل های لینوکس، آی او اس، اندروید، مک و ویندوز و سایر پلتفرم ها نصب و استفاده کنند. به طور کلی می توان گفت که این فیلترشکن بر روی هر دستگاهی کار می کند و جالب است که بدانید می توانید این فیلترشکن را بر روی تلویزیون و اندروید باکس خودتان نیز نصب و استفاده کنید.

راهنمای استفاده از فیلترشکن v2ray

بهتر است تا بدین بحث بپردازیم و نحوه استفاده از فیلترشکن وی تو ری را برایتان شرح دهیم که در همین رابطه می توان گفت به جهت استفاده کردن از فیلترشکن وی تو ری در قدم اول باید نرم افزار آن را بر روی سیستم عامل و دستگاه خودتان نصب نمایید.

می توان افزود که فیلترشکن وی تو ری دارای چندین نسخه و نرم افزار برای پلتفرم ها و سیستم عامل های گوناگون است که با توجه به دستگاه و سیستم عامل خودتان باید یکی را انتخاب، دانلود و کانفینگ کنید.

برنامه های v2ray برای سیستم عامل ویندوز عبارتند از:

 • V2rayng
 • Netch

و برنامه های دیگر مانند:

 • V2rayW
 • Qv2ray

در ادامه می توان افزود که برنامه های وی تو ری برای سیستم عامل مک به شرح زیر هستند:

 • V2rayx
 • V2rayU
 • clashX

باید گفت که برنامه های وی تو ری برای اندروید عبارتند از:

 • V2rayNG
 • BifrostV

حال برنامه های وی تو ری برای سیستم عامل آی او اس عبارتند از:

 • I2ray
 • Kitsunebi
 • Napsternet

با توجه به مطالب بالا حتما متوجه این بحث شده اید که براساس پلتفرم وی تو ری نرم افزار های بسیار زیادی ساخته شده اند که با توجه به تجربه می توان این ادعا را کرد که برنامه v2rayNG بهترین برنامه به جهت نصب و راه اندازی v2ray در سیستم عامل ویندوز و اندروید است.

راهنمای نصب و راه اندازی فیلترشکن v2ray

راهنمای نصب و راه اندازی فیلترشکن v2ray

در ادامه بهتر است تا بدین بحث بپردازیم و نصب و راه اندازی فیلترشکن وی تو ری را به صورت کامل به شما آموزش دهیم که در همین رابطه باید گفت کار کردن با این وی پی ان اندکی متفاوت است و در حالت معمول فروشندگان و ارائه دهندگان وی پی ان به شما کاربران اینترنت یک پیکربندی یا فایل با پسوند vmess داده که باید در برنامه وی تو ری نصب شده بر روی دستگاه خودتان باز نموده و سپس به سرور راه دور وصل شوید.

باید گفت در زمانی که یک کانفینگ وی تو ری را دریافت می کنید حال چه برای پروتکل vmess باشد یا برای پروتکل shadowsocks، یک متن مانند متن زیر به شما داده می شود که پروکسی وی تو ری یا کانفینگ وی تو ری نامیده شده و باید در نرم افزاری مثل v2rayNG باز نمایید.

حال قصد بر این داریم تا شیوه استفاده کردن از پروکسی v2ray در برنامه v2rayNG سیستم عامل ویندوز و اندروید را به صورت کامل به شما عزیزان آموزش دهیم. در ادامه باید گفت بعد از این که نرم افزار v2rayng را دانلود کردید باید وارد سایت شده و از قسمت assets باید بر روی لینک دانلود v2rayN-core زده و سپس فایل زیپ برنامه را دانلود نمایید.

باید فایل v2rayN-core را بر روی کامپیوتر و یا لپتاپ خودتان از حالت زیپ خارج نموده و در پوشه v2rayN-core بر روی فایل v2rayN.exe کلیک نمایید تا باز شود. بعد از گذشته چند ثانیه برنامه v2rayN باز می شود و آیکون این برنامه در نوار وظیفه و سیستم تری ویندوز ظاهر می شود. در ادامه بر روی آیکون برنامه v2rayN زده تا برایتان باز بشود.

حال پروکسی vmess خریده شده یا رایگان دریافت شده را در کلیپ بورد ویندوز کپی نمایید. حال در برنامه v2rayn از منوی server باید گزینه import bulk url form clipboard را انتخاب نمایید. به صورت خودکار یک سرور و کانفیگ v2ray به برنامه اضافه شده و یک پیغام دریافت خواهید کرد که با زدن بر روی گزینه ok تایید خواهد شد. برای این که اطمینان حاصل پیدا کنید که این سرور به شیوه ای صحیح کار می کند و چقدر پینگ دارد و یا این که آیا بر روی کانفیگ سرور افزوده شده است یا نه؟! باید راست کلیک نموده و گزینه test server with tcpip را انتخاب نمایید تا بدین وسیله پینگ سرور رو به روی آن درج شود. اگر timeout نوشته شد بدین معنیست که سرور کار نمی کند و شما این امکان را ندارید تا به آن متصل شوید. در ادامه باید گفت اگر چندین کانفیگ را وارد نمودید باید مجددا بر روی سرور کانفیگ اضافه شده به برنامه v2rayN راست کلیک نموده و سپس گزینه set as active server را انتخاب نمایید تا بدین وسیله سرور مد نظرتان انتخاب شده و سپس شروع به اتصال نماید.

حال در سیستم تری و نوار وظیفه ویندوز بر روی آیکون v2ray کلیک نمایید و از قسمت system proxy گزینه set system proxy را گزینش نمایید تا بدین وسیله آیکون v2ray به حالت قرمز رنگ تغییر کند.

حال باید به سرور از راه دور v2ray وصل شده باشید تا بتوانید از وب سایت ها و یا شبکه های اجتماعی مورد نظرتان دیدن کنید. در ادامه آموزش در مورد نصب و راه اندازی فیلترشکن v2ray در اندروید صحبت خواهیم کرد. برای نصب و راه اندازی نرم افزار و فیلترشکن v2ray برای سیستم عامل اندروید باید آن را در ابتدا از گوگل پلی دانلود کنید و سپس آن را نصب نمایید. حال در ادامه کد سرور کانفیگ وی تو ری را در کلیپ بورد تلفن همراه خودتان کپی نمایید.

در ادامه برنامه v2rayNG را باز نموده و سپس بر روی آیکون + در بالا سمت راست کلیک نمایید. حال از منویی که باز می شود باید گزینه import config form clipboard را گزینش نمایید. سرور و یا سرور های پروکسی vmess به فهرست برنامه v2rayNG افزوده می شوند و شما با انتخاب کردن یک کانفیگ و زدن بر روی کلید v2ray قادر هستید در پاییین صفحه قادر هستید تا به سرور راه دور متصل بشوید. حال در ادامه به معرفی و آموزش نصب و راه اندازی فیلترشکن وی تو ری در آیفون و آیپد خواهیم پرداخت.

در مورد نصب و راه اندازی فیلترشکن وی تو ری برای سیستم عامل آی او اس باید گفت که از نرم افزار هایی مانند napsternetV باید استفاده کنید.

در ادامه باید گفت که در قدم اول باید نرم افزار napsternetV را از اپ استور دانلود و سپس نصب کنید. حال از منوی پایین صفحه و پایین برنامه باید بر روی گزینه configs کلیک نمایید. باید بر روی آیکون + در بالا سمت راست کلیک کنید و حال اگر کانفیگ شما پسوند inpv دارد دارای گزینه import inpv config file است و حال اگر پسوند vmess دارد دارای گزینه import from v2ray uri form clipboard است که با توجه به پسوند باید گزینه مربوطه را گزینش کنید.

در ادامه باید کانفیگ v2ray را که در کلیپ بورد آیپد یا آیفون کپی کرده اید را در این قیمت وارد کنید. در قدم بعد به صفحه اصلی برنامه برگشته و بر روی آیکون آبی رنگ در پایین صفحه کلیک کنید. حال در آموزش آخر به بحث آموزش نصب و راه اندازی فیلترشکن وی تو ری در مک خواهیم پرداخت. برای نصب و راه اندازی فیلترشکن وی تو ری در مک باید در قدم اول نرم افزار v2rayX و یا Qv2ray را دانلود و نصب کنید و سپس برخی از مراحل را طی کنید که در زیر به شما معرفی خواهند گشت.

برای این کار در قدم اول باید نرم افزار v2rayX را دانلود و سپس نصب کنید و حال اگر سیستم مک شما این اجازه را نداد تا باید تنظیمات مجوز مک را تغییر دهید. حال زمانی که برنامه v2rayX را باز نمودید باید بر روی آیکون  برنامه در نوار بالای مک کلیک کنید و سپس گزینه configure…. را انتخاب نمایید. در پنجره ای که  باز شده است بر روی گزینه import کلیک نمایید. سپس از منوی ظاهر شده گزینه import from other links را گزینش نمایید.

در قدم بعد لینک سرور یا کانفیگ فیلترشکن وی تو ری خودتان را که از قبل در کلیپبورد مک کپی کرده اید را در این قیمت وارد کنید. در ادامه موضوعی که باید بدانید این است که باید تیک گزینه global mode را زده و سپس در قدم بعد برای فعال شدن سرور بر روی گزینه load core کلیک نمایید.

چرا باید از فلیترشکن وی 2 ری استفاده کرد؟

شاید این سوال برایتان مطرح شده باشد که چرا باید از این فیلترشکن استفاده کرد که در جواب باید گفت این فیلترشکن دارای مزایای زیادی برای کاربران ایرانی است و خدمات خوبی را به ایرانیان ارائه داده است و لذا از بهترین وی پی ان ها در ایران به شمار آمده و باید از آن استفاده نمود.

برترین مزایای فیلترشکن v2ray

بهتر است تا نگاه کوتاهی داشته باشیم بر مزایای فیلترشکن وی تو ری که در همین راستا می توان گفت اتصال توسط این فیلترشکن بسیار راحت بوده و دارای سرعت بالایی نیز است و حتی برای سیستم عامل ها و دستگاه های زیادی در دسترس قرار گرفته است که می توان آنان را به راحتی دانلود و استفاده کرد.

آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟

حال این سوال مطرح می شود که آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند یا نه که در جواب باید گفت بله کار می کند و شما می توانید این فیلترشکن را تهیه کرده و از آن استفاده کنید و توسط سایت های مختلف و گوناگون و پلتفرم های شناخته شده می توانید فیلترشکن وی تو ری را دانلود و نصب نمایید.

قیمت فیلترشکن v2ray چقدر است؟

قیمت فیلترشکن v2ray چقدر است؟

شاید برای شما کاربران عزیز این سوال مطرح شود که قیمت فیلترشکن وی تو ری چقدر است که در همین رابطه باید گفت با  توجه به شرایط اکانت فیلترشکن ها قیمت های آنان نیز متغیر است و به جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به وب سایت رسمی فیلترشکن وی تو ری مراجعه کرده و یا قیمت را از نمایندگان فروش این فیلترشکن جویا شوید.

راهنمای خرید اکانت فیلترشکن وی 2 ری

در ادامه نگاه کوتاهی خواهیم داشت بر این مورد که در همین رابطه می توان گفت برای خرید اکانت یک فیلترشکن می توانید به صورت مستقیم به سایت یا نرم افزار وی پی ان مراجعه کرده و سپس به طور کاملا مستقیم و بدون واسطه خرید خودتان را انجام دهید و حتی نیز می توانید به نمایندگان فروش وی پی ان مراجعه کرده و سپس بعد از پرداخت مبلغ، اطلاعات لازم را برای فعال سازی وی پی ان خودتان دریافت کنید.

آیا استفاده از فیلترشکن v2ray قانونی است؟

به طور کلی استفاده از فیلترشکن در ایران قانونی نبوده و حتی فروش آن نیز جرم شناخته می شود ولی امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از فیلترشکن ها برای انجام کار های مختلف استفاده می کنند و حتی می توان فیلترشکن وی تو ری را توسط راه های گوناگونی دانلود و نصب کرد.

برای خرید اکانت این فیلترشکن از چه روش هایی باید استفاده کرد؟

بهتر است تا اندکی در مورد این موضوع نیز صحبت کنیم که در همین رابطه می توان گفت برای خرید اکانت فیلترشکن روش های زیادی وجود دارد که می توانید با  توجه به توانایی و سلیقه خودتان یکی را گزینش و انتخاب کنید. می توانید به صورت مستقیم خرید خودتان را از سایت و نرم افزار فیلترشکن انجام دهید و یا این که خرید خودتان را توسط نمایندگان فروش انجام دهید.

پرداخت ها در ایران توسط درگاه بانکی و یا بوسیله روش کارت به کارت انجام شده و حتی می توان پرداخت را توسط حساب های بین المللی و ارزهای دیجیتال نیز انجام داد.

دانلود فیلترشکن v2ray برای سیستم عامل های مختلف

دانلود فیلترشکن v2ray برای سیستم عامل های مختلف

در ادامه وارد این بحث می شویم تا بدانیم که این فیلترشکن برای کدام سیستم عامل ها را در دسترس است و می توانیم آن را برای کدام سیستم عامل ها دانلود و نصب کنیم که در ادامه به صورت کامل راجب آن صحبت خواهیم کرد.

دانلود فلیترشکن وی تو ری برای ویندوز

خوشبختانه این فیلترشکن برای سیستم عامل ویندوز طراحی و ساخته شده است که می توانید توسط وب سایت های گوناگون نسخه آن را دانلود و سپس نصب و در نهایت استفاده کنید. تنها کافیست تا آن را سرچ کنید تا بتوانید دریایی از نتایج را ببینید.

دانلود فیلترشکن وی تو ری برای آی او اس

برای این سیستم عامل نیز نسخه ای از فیلترشکن وی تو ری طراحی و ساخته شده است که می توانید آن را از سایت های ارائه دهنده و یا پلتفرم های دانلود نرم افزار مانند اپ استور دانلود و نصب کنید و سپس بعد از فعال سازی از این فیلترشکن نهایت استفاده را ببرید.

دانلود فیلترشکن وی تو ری برای اندروید

در نهایت می رسیم به این سیستم عامل که می توان در مورد آن گفت از پرطرفدار ترین سیستم عامل ها بوده و برای آن نیز نسخه ای از فیلترشکن v2ray طراحی و ساخته شده است و شما می توانید آن را از سایت های ارائه دهنده و یا پلتفرم های دانلود نرم افزار مانند گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

محبوبیت فیلترشکن وی تو ری چقدر است؟

خب در این رابطه می توان گفت که این فیلترشکن یعنی فیلترشکن v2ray در بین کاربران ایرانی محبوبیت بالایی پیدا کرده است و شما می توانید آن را توسط پلتفرم ها وسایت های مختلف گزینش کرده و سپس استفاده کنید. از دلایل محبوبیت این فیلترشکن می توان به این مورد اشاره کرد که دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و از پروتکل های زیاد و متنوعی پشتیبانی کرده است و حتی یکی از بهترین پروکسی های تلگرام است.

شما می توانید از این فیلترشکن برای دستگاه های زیادی استفاده کنید. در ادامه می توان افزود که این فیلترشکن دارای سرعت زیادی بوده و تمام این موارد باعث شده است تا فیلترشکن v2ray در ایران محبوب شود.

آیا این فیلترشکن برای بازی های آنلاین مناسب است؟

در ادامه بهتر است بدین بحث بپردازیم تا بدانیم که آیا این فیلترشکن برای بازی های آنلاین مناسب است یا نه که در جواب باید گفت بله مناسب بوده و شما می توانید از این فیلترشکن در کنار بازی های آنلاین خودتان نهایت استفاده را ببرید.


v2ray برای سیستم عامل ویندوزV2rayng , Netch , V2rayW , Qv2ray
v2ray برای سیستم عامل مکV2rayx , V2rayU ,clashX
v2ray برای سیستم عامل اندرویدBifrostV , V2rayNG
v2ray برای سیستم عامل آیفونI2ray , Kitsuneb , Napsternet

بله مناسب بوده و می توانید از این فیلترشکن برای بازی های آنلاین استفاده کنید.

این فیلترشکن برای سیستم عامل های ویندوز، آی او اس و اندروید طراحی و ساخته شده است.

بله می توانند از فیلترشکن وی تو ری استفاده کنند.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب