معرفی فیلترشکن orbot + آموزش خرید و فعال سازی اکانت اوربات

بارگذاری تصویر...
معرفی فیلترشکن orbot + آموزش خرید و فعال سازی اکانت اوربات

اگر در لیست بهترین فیلترشکن کمی دقیقتر نگاه کنید می توانید اسم فیلترشکن orbot یا همان اوربات را مشاهده کنید. این vpn که امروز تیم تاینی وی پی ان به بررسی آن می پردازد یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد. ما در کنار معرفی، روش های خرید و راهنمای فعال سازی فوق العاده ای را در دسترس شما قرار می دهیم تا بتوانید مسیر استفاده از این فیلترشکن برای شما ساده شود.

معرفی کامل فیلترشکن orbot

معرفی کامل فیلترشکن orbot

معرفی کامل فیلترشکن orbot

در ابتدا بهتر است تا بدین بحث پرداخته و فیلترشکن اوربات را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در همین راستا باید گفت این فیلترشکن از بهترین فیلترشکن های موجود و رضایت کاربران را برای خود به همراه داشته است و شما می توانید توسط این فیلترشکن به راحتی به اینترنت متصل شوید.

این فیلترشکن برای سیستم عامل های مختلف ارائه داده شده است شما می توانید آن را برای سیستم عامل های مختلف دانلود و استفاده کنید. دسترسی به این فیلترشکن بسیار آسان بوده و شما می توانید توسط راه های مختلف آن را دانلود و سپس بعد از نصب از آن استفاده کنید.

این فیلترشکن دارای ویژگی های فراوان بود و بدین وسیله کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. در ادامه بهتر در مورد این فیلترشکن صحبت خواهیم کرد.

چرا باید از فیلترشکن orbot استفاده کرد؟

حال در ادامه این بحث مطرح می شود که چرا باید از فیلترشکن اوربات استفاده کرد که در جواب باید گفت متاسفانه در ایران  بخاطر وضعیت موجود و فیلترینگ شدید کاربران مجبور هستند تا از فیلترشکن استفاده کنند تا بدین وسیله بتوانند فعالیت های خودشان را انجام دهند.

از این فعالیت ها می توان به فعالیت های تخصصی و کسب و کار و … اشاره کرد. به طور کلی دلایل زیادی وجود دارد تا بتوانید از فیلترشکن اوربات استفاده کنید که در ادامه مقاله به آنان خواهیم پرداخت.

بهترین ویژگی های فیلترشکن اوربات

حال در ادامه بهتر است تا به ویژگی های این فیلترشکن پرداخته و آنان را به صورت کامل برای شما شرح دهیم تا با این فیلترشکن به صورت کامل تر آشنا شوید. قطعا هر فیلترشکن دارای ویژگی های خاص خود است که آن را با سایر فیلترشکن ها متمایز ساخته است که در نتیجه اوربات نیز در این دسته قرار داشته و ویژگی های آن از مهم ترین مسائلی است که باید بشناسید. مهم ترین ویژگی های فیلترشکن اوربات عبارتند از:

 • توسط فیلترشکن اوربات می توانید به سایت های مسدود شده دسترسی پیدا کنید.
 • توسط این فیلترشکن می توانید به اینترنت در مدرسه و محل کر بدون سانسور دسترسی پیدا کنید.
 • برای استفاده از این فیلترشکن نیازی به عضویت ندارید.
 • این فیلترشکن ترافیک نامحدودی را فراهم می کند.
 • تنها با یک لمس می توانید از این فیلترشکن استفاده کنید.
 • این فیلترشکن امنیت شما را از شبکه های اجتماعی تامین می نماید.

آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟

آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟

حال در ادامه این بحث مطرح می شود که آیا فلیترشکن اوربات در ایران کار می کند یا نه که در جواب باید گفت بله در ایران کار کرده و شما می توانید از این فیلترشکن در ایران استفاده کنید و برای استفاده از آن تنها کافی است تا آن را توسط روش هایی که گفته خواهد شد دانلود کرده و سپس بعد از دانلود آن را برای سیستم عامل و دستگاه خودتان نصب کنید و سپس در نهایت استفاده کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم تا برای کارآمد بودن بهتر و بیشتر از نسخه پولی این فیلترشکن استفاده کنید تا بتوانید از امکانات آن به صورت کامل تر استفاده کنید.

آموزش کار با فیلترشکن orbot

شاید برای شما کاربران عزیز این سوال مطرح شود که آموزش کار با فیلترشکن orbot را از کجا پیدا کنیم که در جواب باید گفت شما برای دانستن نحوه کار توسط فیلترشکن اوربات می توانید از پلتفرم یوتیوب کمک دریافت کنید تا فیلم های آموزشی آن را به صورت کامل مشاهده کنید.

حتی اگر نمی توانید به این پلتفرم دسترسی پیدا کنید می توانید مقالات مربوطه را به صورت کامل مطالعه کنید و حتی می توانید در صورت تمایل کمک های لازم را از پشتیبانی سایت ما دریافت کنید.

فیلترشکن orbot به صورت رایگان در دسترس است؟

حال در نهایت این بحث مطرح می شود که آیا فیلترشکن اوربات به صورت رایگان در دسترس است یا نه که در جواب باید گفت به طور کلی همیشه نسخه هایی از فیلترشکن رایگان به صورت محدود در دسترس است که می توانید از آنان استفاده کنید و در نهایت نیز در صورت تمایل می توانید نسخه های پولی آن را برای خودتان خریداری کنید و از آن به صورت حرفه ای تر استفاده کنید.

برای دانلود این فیلترشکن به صورت رایگان می توانید تنها نام آن را در اینترنت جستجو کنید و سپس توسط لینک های موجود آن را دانلود و سپس استفاده کنید.

قیمت فیلترشکن اوربات چقدر است؟

حال در ادامه بهتر است تا وارد این بحث شویم تا بدانیم که قیمت فیلترشکن اوربات چقدر است که در جواب باید گفت به طور کلی هر فیلترشکن دارای اکانت های مختلفی برای فروش است که هر اکانت نیز دارای ویژگی ها و شرایط خاص خود است و لذا نمی توان یک قیمت واحد برای آنان ذکر کرد.

حال اگر می خواهید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید باید به سایت رسمی این فیلترشکن مراجعه کنید و قیمت را جویا شوید. در ادامه نیز می توانید به نمایندگان فروش وی پی ان مراجعه کرده و سپس قیمت را از آنان جویا شوید زیرا این نمایندگان به صورت آپدیت در جریان قیمت ها هستند.

برای استعلام ساده تر قیمت ها می توانید به پشتیبانی تیم تاینی وی پی ان پیام بدهید.

راهنمای خرید اکانت فیلترشکن orbot

راهنمای خرید اکانت فیلترشکن orbot

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر روش های خرید اکانت فیلترشکن اوربات و آن را به صورت کامل برای شما شرح خواهیم داد. به طور کلی دو روش اصلی برای خرید اکانت فیلترشکن اوربات وجود دارد که به صورت کامل آنان را برای شما شرح خواهیم داد که عبارتند از:

 • خرید مستقیم از سایت رسمی فیلترشکن: این روش بسیار بهتر بوده ولی ممکن است اندکی برای شما پیچیده باشد زیرا خودتان باید به صورت کاملا مستقیم خرید را انجام دهید که برای این کار باید به سایت رسمی فیلترشکن اوربات مراجعه کرده و سپس بعد از پرداخت مبلغ خرید، اطلاعات لازم برای اتصال را دریافت کنید.
 • خرید از نمایندگان فروش وی پی ان: خب در ادامه بدین بحث خواهیم پرداخت تا بدانیم که این روش چگونه است. در همین راستا می توان گفت که فروشندگان زیادی وجود دارند که در این راستا مشغول فعالیت هستند و شما برای خرید باید به یکی از معتبر ترین فروشندگان مراجعه کرده و سپس بعد از انتخاب اکانت مورد نظرتان، مبلغ را برای آنان پرداخت کنید تا بدین وسیله خرید شما ثبت شده و اطلاعات لازم برای اتصال و فعال سازی فیلترشکن در اختیار شما قرار گیرد تا بتوانید به راحتی متصل شوید.

نکته مهم : برای خرید فیلترشکن orbat می توانید با تیم پشتیبان ما در بخش خرید فیلترشکن همراه باشید.

آیا خرید فیلترشکن اوربات قانونی است؟

در نهایت این سوال مطرح می شود که خرید فیلترشکن اوربات قانونی است یا نه که در جواب باید گفت به طور کلی در کشور ایران استفاده از فیلترشکن قانونی نیست ولی حال شاهد این هستیم که بسیاری از افراد از این نوع وی پی ان ها در حال استفاده هستند و می توان توسط روش های مختلف این فیلترشکن ها را مانند فیلترشکن اوربات دانلود و استفاده کرد.

برای خرید اکانت این فیلترشکن از چه روش هایی باید استفاده کرد؟

حال در ادامه بهتر است تا بدین موضوع بپردازیم و بدانیم که توسط چه روش هایی می توان پرداخت و خرید فیلترشکن ها را انجام داد که در همین رابطه باید گفت توسط روش های زیادی می توان پرداخت فیلترشکن ها را انجام داد که اندکی بعد تر در مورد متداول ترین آنان صحبت خواهیم کرد که عبارتند از:

 1. حساب های بین المللی: حساب های بین المللی یکی از روش هایی است که می توانید توسط آنان پرداخت و خرید خودتان را انجام دهید و در ادامه می توان افزود که امروزه حساب های بین المللی بسیار پراستفاده شده اند و بسیاری از ایرانیان از این روش برای پرداخت استفاده می کنند. شما نیز می توانید یک حساب بین المللی ایجاد کرده و پرداخت خودتان را توسط آن انجام دهید.
 2. ارزهای دیجیتال: این روش را حتما می شناسید زیرا دارای محبوبیت بسیار بالایی است و بسیاری از ایرانیان از این روش برای پرداخت های خودشان استفاده می کنند و برای این کار شما به یک صرافی ارز دیجیتال و کیف پول ارز دیجیتال نیاز خواهید داشت که باید بهترین آنان را برای پرداخت گزینش کنید تا پرداخت شما به راحتی انجام شود.
 3. کارت به کارت: این روش یکی از مرسوم ترین و متداول ترین روش ها بوده و شما به راحتی می توانید این پرداخت را به سرعت و بدون هیچ دردسری انجام دهید. می توان گفت که این روش در بین ایرانیان بیشتر باب بوده و به سادگی قابل انجام است و تنها باید شماره کارت را دریافت کنید و سپس بعد از پرداخت مبلغ اطلاعات لازم را برای اتصال دریافت کنید.
 4. درگاه بانکی: در نهایت می رسیم به این روش پرداخت که می توان در مورد آن دارای امنیت بالایی بوده و بهترین در پرداخت های آنلاین است و به راحتی نیز قابل انجام است و تنها کافیست تا اطلاعات کارت خود و مبلغ را وارد و سپس بر روی گزینه پراخت کلیک کنید تا پرداخت به سرعت انجام شود.

دانلود فیلترشکن orbot برای سیستم عامل های مختلف

دانلود فیلترشکن orbot برای سیستم عامل های مختلف

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر این مسئله تا بدانیم که این فیلترشکن برای کدام سیستم عامل ها ارائه داده شده است و از آن برای کدام سیستم عامل ها می توان استفاده کرد که در همین راستا باید گفت این فیلترشکن یعنی اوربات برای سیستم عامل های مطرحی ارائه داده شده است که در اندکی جلو تر به تمام آنان خواهیم پرداخت.

دانلود فیلترشکن اوربات برای اندروید

خب در ادامه اندکی در مورد این سیستم عامل صحبت خواهیم کرد تا اطلاعات دقیقی از آن بدست آوریم که در همین راستا باید گفت امروزه تمام افراد از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند که دارای کاربرد و طرفداران بسیاری است و نرم افزار های زیادی برای آن ارائه داده شده است که یکی از آنان فیلترشکن orbot بوده و می توانید توسط روش های مختلفی آن را دانلود و نصب کنید.

می توانید توسط سایت های ارائه دهنده فیلترشکن آن را دانلود کنید و یا این که از پلتفرم های دانلود نرم افزار مانند گوگل پلی برای دانلود استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن اوربات برای ویندوز

خب در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر این سیستم عامل و در مورد آن صحبت خواهیم کرد که در همین راستا باید گفت این سیستم عامل دارای کاربران زیادی از سرتاسر دنیا بوده و فیلترشکن های زیادی برای این سیستم عامل طراحی و ساخته شده اند که فیلترشکن اوربات نیز در این دسته قرار داشته و می توانید توسط روش های مختلفی آن را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود می توانید به سایت های ارائه دهنده فیلترشکن مراجعه کنید و سپس بعد از دانلود آن را نصب کرده و سپس استفاده نمایید.

دانلود فیلترشکن اوربات برای آیفون

نوبت به بررسی این سیستم عامل می رسد که برای تکمیل تر شدن مطالب در این بحث می توان گفت که دارای طرفداران بسیاری از سرتاسر دنیا بوده ولی نسبت به اندروید دارای کاربران کمتری در ایران است. دانلود فیلترشکن اوربات برای سیستم عامل آی او اس بسیار راحت بوده و می توان توسط سایت های مربوطه و حتی پلتفرم های دانلود نرم افزار مانند اپ استور آن را به راحتی دانلود و نصب کرد.

این سیستم عامل خدمات خوبی را برای کاربران خودش ارائه داده است که می توانید فرایند تمام کار ها را به راحتی انجام دهید.

محبوبیت این فیلترشکن چقدر است؟

به طور کلی در جواب این سوال می توان گفت که این فیلترشکن یعنی فیلترشکن اوربات با توجه به وضعیت فیلترینگ شدید در ایران دارای محبوبیت بالایی است زیرا امکانات خوبی را برای کاربران خودش ارائه داده است و شما نیز توسط روش های زیادی می توانید آن را دانلود و نصب کنید.

اگر می خواهید تا محبوبیت این فیلترشکن را به صورت دقیق تر درک کنید می توانید به صفحات دانلود آن مراجعه کنید و نظرات کاربران را در زیر لینک دانلود آن بخوانید.

آیا این فیلترشکن برای بازی های آنلاین مناسب است؟

در قدم آخر این مورد نیز بحث جالبی است که باید در مورد آن صحبت کنیم و بدانیم که آیا فیلترشکن اوربات برای بازی های آنلاین مناسب است یا نه که در جواب این سوال باید گفت بازی های آنلاین در دسته بازی هایی هستند که دارای طرفداران بسیاری بوده و اکثر گیمر ها از این دسته بازی ها استفاده می کنند و لذا برای انجام بازی های آنلاین بهتر است تا از نسخه پولی و اورجینال فیلترشکن orbot استفاده کنید.


اپلیکیشن فیلترشکن orbotاندروید، آیفون، ویندوز، مک
اکانت های orbot vpn1 ماهه، 6 ماهه و سالانه
قیمت اکانت اوربوت vpnنیاز به استعلام روزانه دارد
آدرس سایت اصلی اوربوتorbot.app

بله می توانید از فیلترشکن اوربات برای بازی های آنلاین استفاده کنید.

بله ایرانیان می توانند از این فیلترشکن استفاده کنند.

توسط خرید مستقیم از سایت و نمایندگان فروش وی پی ان می توانید خرید خودتان را انجام دهید.

به طور کلی 4 روش متداول برای پرداخت مبلغ خرید وجود دارد که یکی از آنان پرداخت توسط ارزهای دیجیتال بوده که برای این کار به کیف پول ارز دیجیتال و صرافی ارز دیجیتال نیاز خواهید داشت. روش دیگر پرداخت توسط حساب های بین المللی بوده و شما می توانید یک حساب بین المللی ایجاد کنید و پرداخت خودتان را توسط آن انجام دهید. روش دیگر پرداخت توسط درگاه بانکی بوده و شما می توانید توسط درگاه بانکی پرداخت خودتان را انجام دهید که یک روش ایمن و سریع به شمار می آید. روش دیگر کارت به کارت بوده که بسیار متداول است و می توان به راحتی با دریافت یک شماره کارت پرداخت را انجام داد.

فیلترشکن orbot برای سیستم عامل های اندروید و ویندوز و آی او اس ارائه داده شده است.

به طور کلی نمی توان یک قیمت واحد برای این فیلترشکن بیان کرد زیرا ممکن است اکانت های آن دارای شرایط مختلفی باشد که قیمت نیز با توجه به این شرایط مشخص می شود. برای کسب قیمت می توانید از وب سایت رسمی و یا نمایندگان فروش وی پی ان اطلاعات لازم را کسب کنید.

بهترین سایت برای خرید فیلترشکن orbot سایت تاینی وی پی ان است.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب