فیلترشکن CandyLink (کندی لینک) با سرورهای قوی و بدون قطعی

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن CandyLink (کندی لینک) با سرورهای قوی و بدون قطعی

فیلترشکن CandyLink برنامه ای است که توسط آن کاربران می توانند با سرعت و کیفیت بالا به دور زدن فیلترینگ بپردازند. برای آشنایی با این وی پی ان در ادامه با تاینی وی پی ان همراه باشید. 

معرفی فیلترشکن کندی لینک

معرفی فیلترشکن کندی لینک

در عصر مدرن استفاده از اینترنت در میان مردم به یک امر عادی تبدیل شده است. البته ناگفته نماند که در کشور ایران بنا به دلایلی برخی از سایت‌ های پربازدید، شبکه‌ های اجتماعی و یا حتی بازی های آنلاین فیلتر شده اند و علاوه بر آن سرعت اینترنت نیز به شدت ضعیف است. به همین دلیل کاربران اینترنتی برای این که بتوانند فیلترینگ را دور بزنند و به تجربه یک اینترنت با سرعت بالا بپردازند، به نرم افزار هایی همچون فیلتر شکن قوی روی آورده اند.

حال این روز ها وی پی ان های متعددی با کارایی های مختلف در اختیار کاربران قرار گرفته است که یکی از آن ها فیلترشکن کندی لینک نام دارد که با توجه به ویژگی ها و امکاناتی که دارد به شدت محبوب و پرطرفدار شده است. کاربران با استفاده از این وی پی ان می توانند با ترافیک نامحدود و سرعت فوق العاده به دور زدن فیلترینگ بپردازند.

CandyLink به یکی از بهترین فیلترشکن های حال حاضر تبدیل شده است که از سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این وی پی ان دارای سرور های متعددی از کشور های مختلف می باشد. بهتر است بدانید که در حال حاضر این وی پی ان دارای چند هزار سرور قدرتمند و ثابت است و این سرور ها این امکان را دارند تا به کشور های مختلف در سراسر دنیا متصل شوند.

حال کاربران می توانند با استفاده از فیلترشکن CandyLink به اینترنتی که به صورت بین المللی است، متصل شوند و از هر گونه برنامه، وب سایت و یا حتی بازی های آنلاین که فیلتر و مسدود شده اند استفاده کنند.

این موضوع را هم باید افزود که اگر کاربری نگران این موضوع است که با وصل شدن به وی پی ان ممکن است اطلاعات خصوصی خود را از دست بدهد، باید بگوییم که این وی پی ان از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل کاربر به راحتی و با خیال آسوده می تواند با استفاده از این وی پی ان و اتصال به یکی از سرور های آن به تمام برنامه ها و سایت های مسدود شده دسترسی داشته باشد، بدون این که دستگاه او هک و یا اطلاعاتش دزدیده شود.

متاسفانه در ایران علاوه بر این که خیلی از برنامه ها و سایت‌ ها و حتی برخی از بازی های آنلاین فیلتر شده اند، سرعت اینترنت نیز به شدت ضعیف است. به همین دلیل خیلی از کاربران زمانی که می خواهند به دانلود یک وی پی ان بپردازند، وی پی انی را انتخاب می‌ کنند که از سرعت بالایی هم برخوردار باشد.

حال یکی دیگر از دلایلی که این روز ها فیلترشکن CandyLink به شدت محبوب و پرطرفدار شده است سرعت آن می باشد، زیرا این وی پی ان از سرعت بالا و عالی برخوردار است. با توجه به این که این وی پی ان دارای سرور های متعددی است، به همین دلیل کاربران با انتخاب یک سرور می توانند به اینترنت متصل شوند و تمام محدودیت‌ ها را بشکنند و با سرعت بالا به سایت ها و برنامه های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

فیلتر شکن Candy Vpn به کاربران خود اجازه می دهد تا به طور ناشناس به وب سایت ها و برنامه های مورد نظرشان با سرعت بالا دسترسی پیدا کنند تا از ردیابی و نشت حریم خصوصی جلوگیری کنند. به همین دلیل این روز ها این وی پی ان مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

حال یکی از متداول‌ ترین سوالاتی که برای برخی از کاربرانی که تا به اکنون به استفاده از این وی پی ان نپرداخته‌ اند به وجود می‌ آید، این است که این وی پی ان با کدام خطوط عمل کرده بهتری خواهد داشت؟ در این باره بهتر است بدانید که این وی پی ان به گونه‌ ای طراحی و ساخته شده است که با تمام خطوط همچون ایرانسل، همراه اول، مودم و … عملکرد خوبی خواهد داشت.

به همین دلیل کاربران با هر خطی که از آن استفاده می‌ کنند، می‌ توانند به راحتی به دانلود و نصب این نرم‌ افزار بپردازند و با استفاده از آن به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان رایگان است؟

در حال حاضر فیلترشکن CandyLink در رده بالایی از وی پی ان ها قرار گرفته است و استفاده از آن بسیار رایج و متداول شده است. حال یکی از متداول ترین سوالاتی که برای برخی از کاربرانی که تا به اکنون به استفاده از این وی پی ان نپرداخته‌ اند به وجود می‌ آید، این است که آیا این وی پی ان رایگان است؟ بهتر است بدانید این وی پی کاملا رایگان می باشد.

باید افزود که یکی از دلایل محبوبیت این وی پی ان و دانلود مستقیم Candy VPN توسط کاربران اینترنتی رایگان بودن آن می‌ باشد. با توجه به این که در حال حاضر استفاده از اینترنت هزینه بر است، به همین دلیل کاربران تمایل دارند تا به استفاده از وی پی ان‌ هایی که به صورت رایگان ارائه شده‌ اند، بپردازند تا به این گونه هزینه استفاده از اینترنت را کمتر کنند.

حال اگر تمایل دارید تا به دانلود CandyLink رایگان بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به دانلود Candy VPN فارسروید و یا دانلود candy vpn از بازار بپردازید. شما با دانلود Candy VPN اندروید و نصب آن بر روی گوشی خود می توانید به صورت رایگان و با سرعت بالا از اینترنت استفاده نمایید.  

در حال حاضر زمانی که کاربران اینترنتی می خواهند یک فیلترشکن را انتخاب کنند، یکی از مواردی که به آن در هنگام انتخاب وی پی ان توجه می کنند معتبر بودن آن می باشد، زیرا یکی از اصول مطمئن برای هر وی پی ان معتبر بودن آن می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود یکی از دلایلی که این روز ها فیلترشکن CandyLink به شدت محبوب و پرطرفدار شده است، معتبر بودن آن می باشد.

کاربران از این وی پی ان می توانند برای محافظت ایمن در Wi-Fi های عمومی و پرخطر استفاده کنند. هم چنین این وی پی ان تمام عکس‌ ها، ایمیل‌ ها و جزئیات بانکی و موارد دیگر را خصوصی نگه می‌ دارد. فیلترشکن کندی لینک به کاربر این امکان را می دهد تا از طریق استفاده از آن با سرعت و امنیت بالا به سایت ها و محتوا های بیشتری دسترسی داشته باشد.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در ابتدا Candy VPN apk تنها برای اندروید ساخته و ارائه شده بود. اما پس از مدتی این فیلترشکن مورد استقبال کاربران اینترنتی قرار گرفت. به همین دلیل سازندگان آن نرم‌ افزار فیلترشکن کندی لینک را برای کامپیوتر هم ارائه دادند.

حال برای دانلود این فیلترشکن برای ویندوز کافی است تا به سایت‌ های مربوطه که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید تا به این گونه در کوتاه‌ ترین زمان بتوانید به دانلود فیلتر شکن Candy VPN بپردازید.  

در ابتدا در رابطه با اشتراک پریمیوم بهتر است بدانید که یعنی مبلغ اضافی پرداختی کاربران برای برخورداری از امکانات بیشتر! حال این موضوع را هم باید افزود که فیلترشکن CandyLink همانند سایر وی پی ان ها دارای اشتراک پریمیوم می باشد.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این فیلترشکن به صورت رایگان ارائه شده است. به همین دلیل کاربران برای استفاده از آن نیازی به ساخت اکانت ندارند و تنها با دانلود و نصب فیلترشکن CandyLink بر روی سیستم مورد نظر خود می‌ توانند با استفاده از این وی پی ان به دور زدن فیلترینگ بپردازند.

یکی دیگر از دلایلی که این روز ها استفاده از فیلتر شکن Candy VPN بسیار رایج و متداول شده است استفاده آسان از Candy VPN می‌ باشد. این فیلترشکن از محیط جذاب اما ساده‌ ای برخوردار است و برای استفاده از آن نیازی به وارد کردن سرور نمی باشد.این وی پی ان از امنیت بالایی برخوردار است و کاملاً رمزگذاری شده است.

یکی از دلایلی که فیلترشکن CandyLink محبوب و پرطرفدار شده است سرعت آن می باشد، چرا که این وی پی ان از سرعت بالا و عالی برخوردار است و کاربران با انتخاب یک سرور می توانند به اینترنت متصل شوند و تمام محدودیت‌ ها را با سرعت بالا از بین ببرند.

بهتر است بدانید این وی پی ان به صورت کاملاً رایگان ارائه شده است و کاربران بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ ای و تنها با نصب آن بر روی سیستم مورد نظر خود می‌ توانند به دور زدن فیلترینگ بپردازند.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب