فیلترشکن هوک (Hook VPN) با سرعت بالا و سرورهای قوی

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن هوک (Hook VPN) با سرعت بالا و سرورهای قوی

فیلترشکن هوک vpn یک فیلترشکن قوی و پرسرعت است که کاربران می توانند بدون پرداخت هزینه و خرید فیلترشکن، از آن استفاده کنند. در این مقاله یک بررسی دقیق و تخصصی از این فیلترشکن را برای شما در دسترس قرار داده ایم.

معرفی فیلترشکن هوک vpn

معرفی فیلترشکن هوک vpn

در حال حاضر استفاده از اینترنت در میان مردم سراسر دنیا بسیار رایج و متداول شده است که این موضوع شامل مردم ایران نیز می‌ باشد. البته متاسفانه مدتی است که برخی از برنامه‌ های محبوب و سایت‌ های پربازدید در ایران فیلتر و مسدود شده‌ اند. به همین دلیل کاربران اینترنتی برای دسترسی به برنامه‌ های مورد نظر خود و دور زدن فیلترینگ به برنامه‌ هایی همچون فیلترشکن روی آورده اند.

این روز ها استفاده از فیلترشکن در میان مردم بسیار رایج و متداول شده است. حال در میان فیلترشکن‌ های مختلف مدتی است که نام فیلترشکن هوک vpn بسیار شنیده می شود.

این فیلترشکن یکی از پر استفاده‌ ترین برنامه‌ ها برای دور زدن فیلترینگ و دسترسی به شبکه‌ های اجتماعی محسوب می‌ شود. این فیلترشکن از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و کیفیت مناسبی دارد، هم چنین در نسخه رایگان ارائه شده است.    

 

سرعت فیلترشکن هوک vpn چقدر است؟

بهتر است بدانید در کنار این که در حال حاضر اکثر برنامه‌ ها و سایت‌ های محبوب فیلتر شده اند، سرعت اینترنت ایران نیز بسیار پایین است. از این رو زمانی که کاربران می‌ خواهند به دانلود یک فیلترشکن برای دور زدن فیلترینگ بپردازند، فیلترشکنی را انتخاب می‌ کنند که از سرعت بالایی هم برخوردار باشد. به همین دلیل این روز ها خیلی از کاربران به استفاده از فیلترشکن هوک vpn روی آورده اند.

یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های این فیلترشکن سرعت بالای آن می‌ باشد. با این که این فیلترشکن رایگان ارائه شده است، اما در مقابل سایر فیلترشکن‌ های رایگان از سرعت بالایی برخوردار است و کیفیت خوبی را هم ارائه می‌ دهد. به همین دلیل مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

این وی پی ان دارای ویژگی‌ هایی همچون: محیط کاربری جذاب و زیبا، امکان استفاده ساده و راحت، امنیت بالا و مناسب، دارای سرور های قوی و پرسرعت، بدون تبلیغات آزار دهنده و … می باشد. حال با توجه به این ویژگی‌ ها خیلی از کاربران به استفاده از این وی پی ان روی آورده اند.

حال یکی از سوالاتی که برای اکثر کاربران به وجود می آید، این است که این وی پی ان با کدام خطوط عملکرد بهتری خواهد داشت؟ در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که این وی پی ان از سرعت و عملکرد بالایی برخوردار است، به همین دلیل کاربران اینترنتی با هر خطوطی همچون مودم، همراه اول و ایرانسل می‌ توانند به راحتی از این وی پی ان استفاده کنند و به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به تمام سایت‌ ها و برنامه‌ های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان رایگان است؟

با توجه به این که استفاده از اینترنت هزینه بر است، به همین دلیل این روز ها خیلی از کاربران اینترنتی تمایل دارند تا به دانلود این فیلترشکن برای اندروید به صورت رایگان بپردازند تا به این گونه هزینه‌ های استفاده از اینترنت را کمتر کنند.

حال یک از وی پی ان‌ هایی که رایگان است و از سرعت بالایی هم برخوردار می‌ باشد، وی پی ان هوک می‌ باشد. به همین دلیل این روز ها Hook VPN دانلود مستقیم آن بسیار رایج و متداول شده است.

بهتر است بدانید شما می توانید به دانلود Hook VPN از مایکت و یا Hook VPN دانلود از بازار بپردازید. هم چنین با مراجعه به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند هم می توانید به دانلود hook vpn 2.0 با حجم ۲۶.۱ مگابایت، دانلود Hook VPN برای اندروید لینک مستقیم بپردازید و یا اطلاعاتی در مورد این که چگونه hook vpn را فعال کنیم بدست آورید.  

فیلترشکن هوک vpn از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

این روز ها فیلترشکن هوک به یکی از وی پی ان های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است. این وی پی ان علاوه بر ایران در برخی از کشور های دیگر نیز برای دور زدن فیلترینگ استفاده می شود. لازم به ذکر است دلیل این که این وی پی ان از سرعت بالایی برخوردار است، سرور های آن می باشد.

بهتر است بدانید که hook vpn دارای سرور های بی شماری از کشور های مختلف همچون: هند، سوئد، جمهوری چک، ژاپن، رومانی، فرانسه، سنگاپور، اسپانیا، مجارستان، کره، سوئیس، ایالات متحده آمریکا، کانادا و … است. حال کاربران با اتصال به هر کدام از این سرور ها می توانند به راحتی از اینترنت بدون قطعی و اختلال از برنامه های مورد نظر خود استفاده کنند.

ناگفته نماند زمانی که وارد این وی پی ان می شوید دو گزینه وجود دارد، گزینه خودکار و گزینه دستی! حال اگر شما گزینه خودکار را انتخاب نمایید به پرسرعت ترین و باکیفیت ترین سرور منطقه متصل خواهید شد. هم چنین زمانی که گزینه دستی را انتخاب کنید می توانید در بین سرور های بی شماری که این وی پی ان دارد سرور مورد نظر خود را که از سرعت بالایی برخوردار است انتخاب نمایید.  

فیلترشکن هوک vpn امن و مطمئن است؟

بهتر است بدانید معمولا زمانی که یک کاربر اینترنتی می خواهد یک وی پی ان را انتخاب کند یکی از مواردی که در هنگام انتخاب وی پی ان به آن توجه می‌ کند معتبر بودن آن می باشد. حال یکی از مهم ترین دلایلی که این روز ها فیلترشکن هوک vpn از محبوبیت زیادی برخوردار شده است معتبر بودن آن می باشد. کاربران با استفاده از این وی پی ان با سرعت بالا و ایمنی کامل و اجازه غیرمجاز و دسترسی غیرمجاز برنامه های کاربر می توانند به تمام سایت ها و شبکه های اجتماعی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

در حال حاضر وی پی ان قوی و پرسرعت هوک به یکی از بهترین فیلترشکن هایی تبدیل شده است که کاربران از آن استفاده می کنند. بهتر است بدانید که در کشور ایران اکثر کاربرانی که از این وی پی ان استفاده می کنند به دلیل دور زدن فیلترینگ می باشد.

حال ناگفته نماند که این وی پی ان در ابتدا برای اندروید ساخته شده بود و به همین دلیل تنها کاربران اندروید می‌ توانستند به دانلود فیلتر شکن هوک بپردازند. اما با توجه به این که این فیلترشکن مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفت، به همین دلیل نسخه آن برای ویندوز هم ساخته و ارائه شد.

حال کاربران اینترنتی که از ویندوز استفاده می‌ کنند هم می‌ توانند با مراجعه به سایت‌ های مربوطه به دانلود این فیلترشکن برای ویندوز بپردازند. هم چنین در این سایت‌ ها می‌ توانند اطلاعاتی در رابطه با راهنمای Hook VPN نصب آن و یا Hook VPN بروزرسانی را نیز به دست آورند.

فیلترشکن هوک vpn اشتراک پریموم هم دارد؟

یکی از متداول‌ ترین سوالاتی که برای خیلی از کاربران به وجود می‌ آید، این است که آیا این فیلترشکن دارای اشتراک پرمیوم هم می‌ باشد؟ در این باره بهتر است بدانید که این فیلترشکن دارای اشتراک پرمیوم هم می‌ باشد و با استفاده از آن می‌ توانید از اینترنت پرسرعت‌ تری برخوردار شوید.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

این روز ها وی‌ پی‌ ان‌ ها به دو دسته تقسیم می‌ شوند، دسته‌ ای که برای استفاده نیاز به ساخت اکانت دارند و دسته دیگر که برای استفاده نیاز به ساخت اکانت ندارند. حال با توجه به این که وی پی ان هوک به صورت رایگان ارائه شده است. به همین دلیل استفاده از آن راحت و آسان می باشد و کاربران برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت ندارند.

حال اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که می‌ خواهید به استفاده از یک وی پی ان بپردازید که از کارایی ساده و راحتی برخوردار است و نیازی به ساخت اکانت ندارد، پیشنهاد ما به شما وی پی ان هوک می‌ باشد.

برای استفاده از هوک vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، استفاده از وی پی ان هوک بسیار راحت و آسان می‌ باشد. این موضوع باعث شده است تا این وی پی ان مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار بگیرد. حال ناگفته نماند که برای استفاده از این وی پی ان نیازی به وارد کردن سرور نمی باشد.با توجه به این که در حال حاضر اکثر برنامه ها و سایت ها فیلتر شده اند، از این رو خیلی از کاربران از فیلترشکن هوک برای دور زدن فیلترینگ استفاده می کنند.

فیلترشکن هوک vpn به صورت کاملا رایگان ارائه شده است و به همین دلیل کاربران می توانند تنها با نصب نرم افزار این فیلترشکن بر روی سیستم مورد نظر خود از آن استفاده کنند.

برای دانلود این وی پی ان کافی است تا به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب