خرید اکانت فیلترشکن turbo vpn قانونی به همراه لیست تونل های رایگان

بارگذاری تصویر...
خرید اکانت فیلترشکن turbo vpn قانونی به همراه لیست تونل های رایگان

در این مقاله قصد داریم در مورد فیلترشکن turbo vpn یا توربو وی پی ان صحبت کرده و به بررسی مزایای استفاده از turbo vpn، راهنمای خرید فیلترشکن و دانلود برنامه توربو vpn بپردازیم. در ادامه همراه وب سایت تاینی وی پی ان باشید تا به صورت کامل با این فیلترشکن آشنا شوید.

معرفی کامل فیلترشکن turbo vpn

معرفی کامل فیلترشکن turbo vpn

در ابتدا لازم است به معرفی فیلترشکن توربو وی پی ان پرداخته و با به صورت کامل با آن آشنا شویم. فیلترشکن turbo vpn یکی از بهترین فیلترشکن ها در سال 2023 است که برای کاربران ایرانی پیشنهاد می شود و با داشتن سرورهای مختلف و رایگان انتخاب مناسبی برای کاربران می باشد. این فیلترشکن کیفیت و سرعت بالایی داشته و در مدت زمان کمی می توان به اکثر سرورهای آن متصل شد. turbo vpn تاکنون بیش از 100 میلیون دانلود را در گوگل پلی به ثبت رسانده و یکی از وی پی ان هایی است که بیشترین میزان دانلود را در بین فیلترشکن های موجود در گوگل پلی دارد. این فیلترشکن در بین کاربران ایرانی با نام فیلترشکن خرگوش نارنجی توربو نیز شناخته می شود. وی پی ان turbo vpn برای سیستم عامل های مختلف ارائه شده است و به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا فیلترینگ برنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلف را دور زده و به راحتی به آن ها متصل شوند. در ادامه به بررسی ویژگی ها و نحوه دانلود و خرید اکانت فیلترشکن توربو وی پی ان خواهیم پرداخت.

چرا باید از فیلترشکن turbo vpn استفاده نمود؟

در پاسخ به این سوال که چرا باید از این وی پی ان استفاده کرد باید گفت به دلیل سرعت بالا و وجود سرورهای رایگان از کشورهای مختلف فیلترشکن turbo vpn یکی از بهترین وی پی ان هایی است که از سرعت و امنیت بالایی برخوردار بوده و استفاده از آن به هر کاربری توصیه می شود. وی پی ان turbo vpn برای سیستم عامل های مختلف ارائه شده است و از وی پی ان هایی است که بیشترین میزان دانلود را در بین فیلترشکن های موجود در گوگل پلی دارد. این فیلترشکن از یک رمزنگاری مخصوص استفاده نموده و از سرقت اطلاعات شما جلوگیری خواهد کرد. همچنین با تغییر دادن آدرس آی پی به شما این امکان را می دهد تا به صورت ناشناس در فضای مجازی فعالیت نمایید.

مهم ترین مزایای فیلترشکن توربو vpn

در این بخش نوبت به بررسی مهم ترین مزایایی این وی پی ان می رسد که در همین رابطه باید گفت وی پی ان turbo vpn دارای ویژگی و امکانات منحصر به فردی است که در ادامه به بررسی ان ها پرداخته ایم و عبارت هستند از:

 • پشتیبانی کردن از سیستم عامل های مختلف: در بخش قبلی نیز گفته شد این فیلتر شکن برای سیستم عامل های مختلف ارائه شده و کاربران ویندوز، اندروید و ای او اس قادر خواهند بود تا از آن استفاده کنند.
 • امنیت بالا: این فیلترشکن از یک رمزنگاری مخصوص استفاده نموده و از سرقت اطلاعات شما جلوگیری خواهد کرد. با استفاده از توربو بدون نگرانی می توانید در فضای مجازی فعالیت کنید.
 • سرور های متعدد و پرسرعت: این وی پی ان دارای سرورهای مختلف و رایگان از کشور های گوناگون است و بسیار پرسرعت می باشند.
 • رایگان بودن: یکی از مهم ترین ویژگی های این وی پی ان امکان استفاده رایگان از آن و بدون ساخت اکانت است. با این حال بعضی از سرورهای آن نیازمند خرید اشتراک و ساخت اکانت می باشد که در ادامه آن را مورد بررسی قرار می دهیم.
 • سرعت بالا و قابل قبول: این فیلترشکن کیفیت و سرعت بالایی داشته و در مدت زمان کمی می توان به اکثر سرورهای آن متصل شد. فیلترشکن turbo vpn یکی از اولین گزینه هایی است که به کاربران ایرانی توصیه می شود.
 • دانلود و دسترسی راحت: برای دانلود وی پی ان توربو می توانید به وب سایت ها و یا پلتفرم گوگل پلی و اپ استور مراجعه کرده و دانلود و نصب آن بسیار راحت می باشد.
 • حجم کم: این وی پی ان حجم کمی را در موبایل یا کامپیوتر شما اشغال خواهد کرد و نیاز به فضای زیادی ندارد.
 • رابط کاربری جذاب: رابط کاربری جذاب و خلاقانه توربو وی پی ان باعث شده تا بسیاری از کاربران به سمت آن جذب و آن را دانلود و نصب نمایند.

محل سرورهای ارائه شده توسط وی پی ان توربو

در این بخش نام محل سرورهای ارائه شده توسط وی پی ان توربو آورده شده و عبارت هستند از:

 • آمریکا
 • انگلیس
 • سوئیس
 • دانمارک
 • آلمان
 • اسپانیا
 • مکزیک
 • بلژیک
 • هلند
 • اتریش
 • ژاپن
 • هند
 • رومانی
 • کانادا
 • ایتالیا
 • فرانسه

آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟

در پاسخ به این سوال که توربو وی پی ان در ایران کار می کند؟ باید گفت در بخش های قبلی نیز اشاره شد فیلترشکن turbo vpn یکی از اولین گزینه هایی است که برای کاربران ایرانی پیشنهاد می شود و با داشتن سرورهای مختلف و رایگان انتخاب مناسبی برای کاربران می باشد. این فیلترشکن در بین کاربران ایرانی با نام فیلترشکن خرگوش نارنجی توربو نیز شناخته می شود. در ایران اتصال به سرورهای مختلف در این فیلترشکن راحت بوده و در عرض چند دقیقه به بسیاری از آن ها می توان متصل شد.

فیلترشکن turbo vpn به صورت رایگان در دسترس است؟

همان طور که در بخش های قبلی نیز گفته شد توربو وی پی ان برای سیستم عامل های مختلف رایگان بوده و بیشتر سرور های آن قابلیت استفاده رایگان و بدون پرداخت هزینه را دارند. با این حال بعضی از سرورهای آن نیازمند خرید اشتراک و ساخت اکانت می باشد.

راهنمای خرید فیلترشکن turbo vpn

برای خرید اکانت فیلترشکن توربو روش های مختلفی وجود دارد و می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی توربو وی پی ان اقدام به خرید اکانت های پولی این برنامه کنید. همچنین دیگر روش برای خرید وی پی ان توربو استفاده از وب سایت های نمایندگی فروش در ایران است که کار خرید وی پی ان های مختلف را نجام می دهند و با پرداخت مبلغ و انتخاب اکانت مورد نظر فیلترشکن مورد نظر خود را خریداری نمایید. برای این کار روش های مختلفی مانند استفاده از درگاه های بانکی، کارت به کارت، رمز ارزها و یا حساب های بین المللی وجود دارد.

شرایط ویژه ای که برای خرید فیلترشکن turbo vpn از تاینی وی پی ان وجود دارد باعث شده تا شما بهترین قیمت و بهترین کیفیت اتصال را تجربه کنید. برای خرید تنها کافیست با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

دانلود فیلترشکن turbo vpn برای سیستم عامل های مختلف

حال در این بخش به بررسی  دانلود فیلترشکن توربو  برای سیستم عامل های مختلف خواهیم پرداخت. همان طور که گفته شد این فیلتر شکن برای سیستم عامل های مختلف ارائه شده و کاربران ویندوز، اندروید و آیفون قادر خواهند بود تا از آن استفاده کنند. در ادامه روش دانلود برای سیستم عامل های مختلف آورده شده است.

دانلود فیلترشکن توربو وی پی ان برای ویندوز

با مراجعه به وب سایت های مختلف یا وب سایت رسمی این وی پی ان می توان اقدام به دانلود فیلترشکن توربو برای ویندوز نمود.

دانلود فیلترشکن توربو وی پی ان برای اندروید

با مراجعه به وب سایت های مختلف مانند وب سایت رسمی این وی پی ان و یا گوگل پلی می توان اقدام به دانلود فیلترشکن توربو برای اندروید نمود.

دانلود فیلترشکن توربو وی پی ان برای آیفون

برای دانلود فیلترشکن توربو وی پی ان برای آیفون آن می توان از وب سایت های مختلف و یا اپ استور استفاده نمود.

محبوبیت این فیلترشکن چقدر است؟

در پاسخ به این سوال که محبوبیت فیلترشکن turbo vpn چقدر است؟ باید گفت از پر طرفدار ترین برنامه های وی پی ان در بین کاربران بوده و در ایران نیاز کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. turbo vpn بیش از 100 میلیون دانلود را در گوگل پلی داشته و از وی پی ان هایی به شمار می رود که بیشترین میزان دانلود را در بین فیلترشکن های گوگل پلی دارد.

آیا فیلترشکن turbo vpn برای بازی های آنلاین مناسب است؟

در پایان در پاسخ به این سوال باید گفت به دلیل سرعت مناسب و سرورهای متعدد این فیلترشکن از گزینه های مناسب برای استفاده جهت بازی های آنلاین به حساب می آید. با این حال بهتر است از نسخه های پولی ان استفاده نمود تا سرعت بهتری را تجربه کرد.


اپلیکیشن فیلترشکن turbo vpnاندروید، آیفون، ویندوز، مک
اکانت های turbo vpn1 ماهه، 6 ماهه و سالانه
قیمت اکانت توربو vpnنیاز به استعلام روزانه دارد
آدرس سایت اصلی توربو وی پی انturbovpn.com

بله می توانید از فیلترشکن تروبو vpn برای بازی های آنلاین استفاده کنید.

بله ایرانیان می توانند از این فیلترشکن استفاده کنند.

توسط خرید مستقیم از سایت و نمایندگان فروش وی پی ان می توانید خرید خودتان را انجام دهید.

بهترین سایت برای خرید فیلترشکن turbo vpn سایت تاینی وی پی ان است.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب