فیلترشکن سایفون پرو رایگان (Psiphon vpn) + لینک دانلود و خرید اکانت قانونی

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن سایفون پرو رایگان (Psiphon vpn) + لینک دانلود و خرید اکانت قانونی

فیلترشکن سایفون چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در مورد این فیلترشکن محبوب (Psiphon vpn) که درلیست بهترین فیلترشکن ها هم حضور دارد، صحبت کرده و تمام مطالب پیرامون آن را برایتان بازگو کنیم تا پس از خواندن این مقاله در سایت تخصصی ما بتوانید با دیدگاهی جامع و کامل دست به دانلود و نصب این وی پی ان بزنید.

 • برای خرید اکانت های قانونی و بدون قطعی سایفون می توانید به بخش خرید فیلترشکن سایت ما مراحعه کنید.

سایفون vpn چیست؟

خب در همین ابتدا و قبل از شروع مطالب بیشتر بهتر است تا بدین بحث پرداخته و نگاهی جامع داشته باشیم بر فیلترشکن سایفون وی پی ان که در همین راستا می توان گفت این وی پی ان یکی از بهترین وی پی ان ها برای کاربران ایرانی بوده و همیشه متصل است و کمک بسیاری به کاربران ایرانی و اینترنت کرده است تا کاربران بتوانند به راحتی فیلترینگ را دور بزنند. طراحی نخست Psiphon vpn بوسیله آزمایشگاه سیتیزن تورنتو صورت گرفته اما از سال 2008 بوسیله یک کمپانی کانادایی تحت عنوان سایفون توسعه داده شده است. در ادامه باید گفت که این فناوری و تکنولوژی به کاربران فضای پهناور گسترده اینترنت ساکن کشور های آزاد این قابلیت را می دهد تا اینترنت آزاد را توسط کامپیوتر شخصی خودشان در اختیار کاربرانی که اینترنت در کشور آن ها فیلتر شده است، قرار دهند. از جمله این کشور ها می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد:

 • بلاروس
 • میانمار
 • چین
 • کوبا
 • مصر
 • ایران
 • کره شمالی
 • عربستان
 • سوریه
 • تونس
 • ترکمنستان
 • ازبکستان
 • ویتنام
 • و …

چرا باید از فیلترشکن سایفون استفاده کنیم؟

حال در ادامه بهتر است تا بدین بحث بپردازیم و بدانیم که چرا باید از این وی پی ان استفاده کنیم که در همین رابطه می توان گفت Psiphon vpn دارای ویژگی های زیادی است که در ادامه مقاله به مهم ترین مزایای این وی پی ان خواهیم پرداخت ولی در جملاتی کوتاه می توان گفت که این فیلترشکن همواره متصل است و گاهی ممکن است که متصل شدن آن چند دقیقه طول بکشد ولی در نهایت متصل خواهد شد. در ادامه می توان افزود که این فیلترشکن رایگان بوده و به راحتی توسط روش های گوناگون توسط پلتفرم های مطرح و برای سیستم عامل های شناخته شده قابل دانلود و نصب است. این وی پی ان دارای سرعت و امنیت قابل قبولی است و همچنین محبوبیت بالایی در بین کاربران ایرانی دارد زیرا یک فیلترشکن کار راه انداز و همیشه در دسترس به شمار می آید.

شناخته شده ترین مزایای فیلترشکن سایفون

در ادامه بدین بحث خواهیم پرداخت و برترین و شناخته شده ترین مزایا و ویژگی های سایفون را برایتان بازگو خواهیم کرد تا با دیدگاهی جامع دست به انتخاب و استفاده بزنید. Psiphon vpn دارای ویژگی های مطرحی بوده که در بین تمام کاربران مخصوصا کاربران ایرانی شناخته شده است و جزء پر استفاده ترین وی پی ان ها نیز به شمار آمده است. مهم ترین ویژگی ها و مزایای سایفون وی پی ان عبارتند از:

 

 • رایگان بودن: امروزه که هزینه خرید وی پی ان ها بالا رفته است بسیاری به دنبال این هستند تا بهترین وی پی ان های رایگان را دانلود و سپس استفاده کنند که در همین راستا باید گفت فیلترشکن سایفون یکی از بهترین نسخه های رایگان فیلترشکن را ارائه داده است و شما می توانید برای سیستم عامل های مختلف این فیلترشکن را دانلود و از آن استفاده کنید. نسخه رایگان سایفون vpn به راحتی قابل دسترس است و شما به راحتی می توانید آن را از سایت های مختلف و پلتفرم های دانلود نرم افزار دانلود و نصب کنید.
 • دانلود آسان: همان طور که گفته شد این وی پی ان به راحتی قابل دانلود و نصب است و از سایت های بیشماری می توان آن را دانلود و نصب کرد و حتی از پلتفرم های دانلود نرم افزار شناخته شده نیز به راحتی قابل دانلود بوده و دسترس پذیری راحتی دارد. اگر به دنبال دانلود این وی پی ان هستید می توانید به راحتی آن را در فضای گسترده اینترنت سرچ زده و به آن دسترسی پیدا کنید.
 • امنیت قابل قبول: می توان این ادعا را کرد که این فیلترشکن دارای امنیت قابل قبولی است و می توانید با خیالی راحت از آن استفاده کنید و در دسته وی پی ان های ایمن قرار دارد که برای کار های روزانه و عادی می توانید از آن استفاده کنید.
 • سرعت قابل قبول: این فیلترشکن دارای سرعت قابل قبولی است و می تواند پاسخگوی برخی از کار های روزانه و عادی کاربران خود باشد پس اگر در این دسته از کاربران قرار دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما از این وی پی ان  استفاده کنید.
 • تغییر آدرس آی پی: یکی از مزایای Psiphon vpn این است که این فیلترشکن آی پی شما را تغییر می دهد.
 • تغییر آدرس: این فیلترشکن این قابلیت را دارد تا هویت شما را مخفی کرده و از آن محافظت کند.
 • سرور قدرتمند: این وی پی ان دارای یک سرور قدرتمند است.
 • محیط کاربرپسند: در ادامه می توان افزود که این وی پی ان دارای یک محیط کاربرپسند بوده و کاربران به راحتی می توانند با محیط آن کار کرده و بسیار آسان متصل شوند.
 • ارائه برای سیستم عامل های مختلف: همان طور که گفته شد این وی پی ان برای سیستم عامل های مطرحی ساخته شده است و شما می توانید تا از این وی پی ان برای سیستم عامل های مختلفی استفاده کنید و تنها کافیست تا نام آن را سرچ زده تا با نتایج بسیاری از این وی پی ان رو به رو شوید.
 • اتصال راحت: اتصال توسط این وی پی ان بسیار راحت بوده و گاهی ممکن است که چند دقیقه این اتصال طول بکشد ولی در نهایت متصل خواهد شد.
 • کیفیت قابل قبول: فیلترشکن سایفون دارای کیفیت قابل قبولی بوده و حتی در دسته بهترین وی پی ان ها نیز قرار دارد که کاربران ایرانی می توانند از آن استفاده کنند.

آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند؟

حال ممکن است که این سوال برایتان مطرح شود که آیا این فیلترشکن در ایران کار می کند یا نه که در جواب باید گفت بله این فیلترشکن در ایران کار کرده و شما می توانید به راحتی آن را دانلود کنید و پس از نصب از آن استفاده کرده و به اینترنت متصل شوید. می توان گفت که این فیلترشکن دارای قدرت بالایی است زیرا با توجه به این که بسیاری از فیلترشکن ها در ایران از کار افتاده اند ولی با این وجود این وی پی ان هنوز به خوبی در ایران کار می کند و اگر به دنبال یک وی پی ان همیشه متصل هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا از فیلترشکن سایفون استفاده کنید و در ادامه باید گفت که این وی پی ان توسط سایت ها و پلتفرم های گوناگون به راحتی قابل دانلود و نصب است.

سایفون vpn به صورت رایگان قابل دسترس است؟

سایفون vpn به صورت رایگان قابل دسترس است؟

حال بهتر است بدین بحث بپردازیم و بدانیم که آیا این فیلترشکن به صورت رایگان در دسترس است یا نه که در جواب باید گفت بله فیلترشکن سایفون به صورت رایگان قابل دسترس بوده و شما می توانید به صورت رایگان آن را دانلود کرده و به صورت رایگان نیز از آن استفاده کنید. سایفون vpn توسط سایت های ایرانی زیادی قابل دانلود است و حتی می توانید توسط پلتفرم های دانلود نرم افزار موجود نیز آن را دانلود و نصب کنید.

قیمت سایفون vpn چقدر است؟

در ادامه بهتر است بدین بحث بپردازیم تا بدانیم که قیمت Psiphon vpn چقدر است که در همین راستا باید گفت این فیلترشکن به صورت رایگان در دسترس است و نیازی نیست تا برای آن هزینه کنید و یک وی پی ان رایگان و مجانی به شمار می آید ولی قدرتش نسبت به فیلترشکن های پول مانند اکسپرس وی پی ان کمتر است. اگر به دنبال قدرت و سرعت و امنیت بسیار بالا هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا از فیلترشکن های برتر پلی استفاده کنید ولی اگر می خواهید تا فقط کار های عادی و روزانه را انجام دهید به شما پیشنهاد می کنیم تا از نسخه رایگان Psiphon vpn استفاده کنید.

راهنمای خرید اکانت فیلترشکن سایفون

در ادامه این سوال برایتان مطرح می شود که آیا برای استفاده از فیلترشکن سایفون به ساخت اکانت نیاز است یا نه که در جواب باید گفت خیر! برای استفاده از سایفون وی پی ان نیازی به ساخت اکانت و یا حتی خرید اکانت نبوده و کاربران اینترنت می توانند به راحتی پس از دانلود این فیلترشکن از آن استفاده کنند.

آیا استفاده از سایفون vpn قانونی است؟

آیا استفاده از فیلترشکن سایفون قانونی است؟

به طور کلی استفاده از فیلترشکن در ایران قانونی نبوده و حتی فروش وی پی ان نیز در ایران جرم شناخته می شود. ولی در یک قالب کلی می توان گفت که استفاده از سایفون وی پی ان طبق قوانین ایران ممنوع بوده ولی امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از کاربران از این وی پی ان استفاده می کنند.

دانلود فیلترشکن سایفون برای سیستم عامل های مختلف

حال در ادامه بهتر است تا بدین بحث بپردازیم و بدانیم که Psiphon vpn برای کدام سیستم عامل ها طراحی و ساخته شده است که در ادامه باید افزود به دلیل این که این فیلترشکن دارای محبوبیت بالایی است برای سیستم عامل های مطرح و شناخته شده ای طراحی و ساخته شده است که می توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره کرد.

دانلود فیلترشکن سایفون برای اندروید

همان طور که می دانید سیستم عامل اندروید دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران موبایلی است و اکثر کاربران گوشی های همراه از این سیستم عامل استفاده می کنند. برای این سیستم عامل برنامه های زیادی طراحی و ساخته شده اند که وی پی ان ها نیز در این دسته قرار داشته و سایفون vpn نیز برای این سیستم عامل طراحی و ساخته شده است و شما عزیزان می توانید توسط روش های مختلف مانند سایت ها و پلتفرم های دانلود نرم افزار مانند گوگل پلی این فیلترشکن را دانلود و نصب کنید.

دانلود فیلترشکن سایفون برای آیفون

سیستم عامل آی او اس برای دارندگان گوشی های همراه آیفون دارای محبوبیت خاص خود بوده و اگر از این سیستم عامل استفاده می کنید، می توانید توسط سایت های مربوطه و پلتفرم های دانلود نرم افزار مانند اپ استور این وی پی ان را دانلود کنید. به طور کلی دانلود این وی پی ان برای سیستم عامل آی او اس به راحتی صورت گرفته و نیازی نیست تا نگران این قضیه باشید.

دانلود فیلترشکن سایفون برای ویندوز

در نهایت می رسیم به این سیستم عامل که باید در مورد آن گفت سایفون vpn نیز برای آن طراحی و ساخته شده است و شما می توانید این فیلترشکن را برای نسخه های مختلف ویندوز دانلود  و سپس استفاده کنید. در ادامه باید افزود که Psiphon vpn توسط روش های مختلف برای سیستم عامل ویندوز در دسترس بوده و تنها با یک سرچ ساده می توانید به دریایی از سایت های ارائه دهنده آن دست پیدا کنید.

محبوبیت این فیلترشکن چقدر است؟

در نهایت این بحث مطرح می شود که محبوبیت این وی پی ان چقدر است که در جواب باید گفت همان طور که گفته شد این وی پی ان دارای امکانات و مزایای زیادی برای کاربران ایرانی است و همچنین به صورت رایگان برای سیستم عامل های مختلف در دسترس بوده و همچنین همواره متصل است و با توجه به تمام این موارد می توان گفت که دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران ایرانی است.

آیا این وی پی ان برای بازی های آنلاین مناسب است؟

در این مورد بهتر است تا اندکی با جزئیات بیشتر صحبت کنیم و همان طور که می دانید بازی های آنلاین امروزه دارای محبوبیت و کاربران زیادی در تمام دنیا هستند و برای استفاده از آنان بهتر است تا از یک فیلترشکن پر سرعت استفاده کنید. Psiphon vpn با توجه به این که یک فیلترشکن بسیار عالی است ولی برای بازی های آنلاین دارای سرعت کافی نبوده و برای انجام بازی های آنلاین بهتر است تا از اکانت های پولی و اورجینال وی پی ان های دیگر استفاده کنید که در مقالات وب سایت ما به صورت کامل به آنان پرداخته شده است.یکی از بهترین فیلترشکن های موجود است که به صورت رایگان برای سیستم عامل های مختلف قابل دانلود و استفاده است.

سایفون وی پی ان برای سیستم عامل های ویندوز، آی او اس و اندروید ارائه شده است.

بهتر است تا برای بازی های آنلاین از فیلترشکن های پولی پر سرعت استفاده کنید.

توسط سایت های مرتبط، سایت سایفون vpn و پلتفرم های دانلود نرم افزار مانند گوگل پلی و اپ استور و ...

بله این وی پی ان به صورت رایگان قابل دانلود و استفاده است.

بله کاربران ایرانی می توانند از سایفون وی پی ان به راحتی استفاده کنند.

در مورد ویژگی های سایفون vpn به صورت کامل در مقاله صحبت شد که می توانید آنان را مطالعه کنید.

بله این وی پی ان به راحتی در ایران کار کرده و می توانید از آن استفاده کنید.

خیر این وی پی ان پولی نبوده و به صورت رایگان قابل دانلود و استفاده است.

این فیلترشکن رایگان بوده و نیازی نیست تا هزینه ای برای آن پرداخت کنید.

این وی پی ان به صورت رایگان در دسترس بوده و نیازی نیست تا آن را خریداری کنید.

به طور کلی استفاده از فیلترشکن قانونی نیست ولی شاهد این هستیم که تمام افراد از فیلترشکن استفاده می کنند.

برای بازی های آنلاین بهتر است تا از فیلترشکن های پولی استفاده کنید.

بله این فیلترشکن برای تلگرام مناسب است و می توانید از آن استفاده کنید.

بله مناسب بوده و می توانید از آن استفاده کنید.

بله مناسب است و می توانید از آن استفاده کنید.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب