فیلترشکن reseup vpn (فیلترشکن کلاغ) با سرعت بالا و بدون قطعی

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن reseup vpn (فیلترشکن کلاغ) با سرعت بالا و بدون قطعی

فیلترشکن reseup vpn این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند بدون هیچگونه محدودیتی به تمام سایت‌ ها و برنامه های مختلف که مسدود شده اند دسترسی داشته باشند. این فیلترشکن را خیلی از کاربران به عنوان بهترین فیلترشکن برای اینستاگرام می شناسند که خب در این مورد کمی جلو تر توضیحات کامل تری ارائه کرده ایم. بهتر است قبل از هر توضیحی لینک دانلود آن را در دسترس شما قرار دهیم :

آشنایی با فیلترشکن reseup vpn

آشنایی با فیلترشکن reseup vpn

در عصر مدرن استفاده از اینترنت در بین مردم ایران همانند سایر مردم جهان بسیار رایج و متداول شده است. البته ناگفته نماند که متاسفانه مدتی است طرحی در کشورمان تصویب شده است که باتوجه به این طرح اکثر سایت ها و برنامه های محبوب و پر بازدید مسدود شده اند. حال کاربران اینترنتی برای این که بتوانند به سایت‌ ها و برنامه های مسدود شده مورد نظر خود دسترسی داشته باشند، به برنامه‌ هایی همچون فیلتر شکن و (وی پی ان) روی آورده اند. حال در میان انبوه فیلتر شکن هایی که ارائه شده اند، این روز ها نام فیلتر شکن reseup vpn به گوش می خورد و مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

این فیلترشکن از آپشن های متعددی برخوردار است و نصب آن به کاربر کمک می کند تا بتواند تمام فیلترینگ و سانسورینگ موجود در کشور را از بین ببرد و به راحتی به تمام سایت های مسدود شده در کشور دسترسی داشته باشد. علاوه بر آن کاربر می تواند هر برنامه ای که می خواهد را بر روی گوشی همراه خود نصب کند و با کیفیت و سرعت بالا از آن ها استفاده کند. هم چنین کاربر می تواند با سرعت بالا بازی های آنلاین را انجام دهد و از آن ها لذت ببرد.

فیلترشکن reseup vpn از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

بهتر است بدانید در حال حاضر اکثر وی پی ان ها دارای سرور های مختلفی هستند که کاربران با اتصال به هر کدام از آن ها می توانند به اینترنت پرسرعت متصل شوند. حال کاربر با استفاده از هر کدام از این سرور ها می‌ تواند تجربه اینترنت پرسرعت را داشته باشد. این موضوع را هم باید افزود که این سرور از کشور هایی همچون هلند، انگلستان، آمریکا، کانادا و … پشتیبانی می‌ کند و هر کدام از سرور های این وی پی ان از سرعت و کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند.

سرعت فیلترشکن reseup vpn چقدر است؟

بهتر است بدانید در ایران علاوه بر این که اکثر برنامه های محبوب و پربازدید فیلتر شده اند، سرعت اینترنت ایران نیز به شدت ضعیف است و به همین کاربران در هنگام انتخاب یک وی پی ان سرعت آن را نیز در نظر می‌ گیرند. حال این موضوع را هم باید افزود یکی از دلایل محبوبیت وی پی ان reseup vpn سرعت آن می‌ باشد، چرا که این وی پی ان از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و بر روی تمامی دستگاه های موبایل قابل استفاده است و کاربران می توانند با استفاده از این وی پی ان با سرعت بسیار بالا بهترین تجربه را از اینترنت داشته باشند و به دور زدن فیلترینگ بپردازند.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

در حال حاضر خیلی از کاربران با توجه به آپشن ها و کارایی هایی که این وی پی ان دارد، تمایل دارند تا به استفاده از آن بپردازند. حال یکی از سوالاتی که برای اکثر آن ها به وجود می آید، این است که این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عملکرد بهتری دارد؟ در این باره بهتر است بدانید که این وی پی ان به گونه ای طراحی شده است که با تمام خطوط اینترنتی عملکرد خوبی خواهد داشت و از این رو کاربران اگر از همراه اول، ایرانسل و … استفاده می کنند می توانند به راحتی از آن استفاده کنند و به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان رایگان است؟

با توجه به این که در حال حاضر برای استفاده از اکثر سایت ها و برنامه های کاربردی باید از فیلتر شکن استفاده شود، به همین دلیل کاربران تمایل دارند تا از فیلتر شکن هایی استفاده کنند که به صورت رایگان ارائه شده اند تا به این گونه هزینه استفاده از اینترنت را به حداقل برسانند. به همین دلیل تا به اکنون فیلترشکن های متعددی با کارایی های مختلف به صورت کاملاً رایگان برای کاربران ارائه شده اند که یکی از این فیلتر شکن ها Riseup VPN نام دارد. این فیلتر شکن با این که از آپشن ها و کارایی های مختلفی برخوردار است، اما به صورت کاملاً رایگان می باشد. از این رو شما تنها با دانلود فیلتر شکن سریع RiseupVpn برای آیفون، دانلود Riseup VPN اندروید و یا Riseup VPN دانلود مستقیم و نصب این فیلتر شکن بر روی سیستم عامل مورد نظر خود می توانید به استفاده از آن بپردازید و بدون هیچگونه هزینه‌ ای به دور زدن فیلترینگ بپردازید و به تمام سایت ها و برنامه های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

فیلترشکن reseup vpn امن و مطمئن است؟

امنیت یکی از مواردی است که کاربران در هنگام انتخاب یک فیلتر شکن به آن توجه می کنند. حال این موضوع را هم باید افزود یکی از دلایلی که Riseup VPN به شدت محبوب و پرطرفدار شده، این است که از امنیت و اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد. حال ناگفته نماند با استفاده از این وی پی ان، اطلاعات کاربر رمزنگاری شده و از طریق یک تونل امن به سایر سرور ها منتقل می‌ شود. این موضوع باعث افزایش امنیت کاربر در اینترنت می‌ شود. هم چنین این وی پی ان هیچگونه اطلاعاتی را در رابطه با آخرین بازدید کاربر جمع آوری و یا حتی ذخیره نمی کند.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

این وی پی ان با توجه به آپشن ها و کارایی هایی که دارد، این روز ها مورد استقبال خیلی از کاربران قرار گرفته است و تقاضای استفاده از آن افزایش یافته است. حال این موضوع را هم باید افزود در حال حاضر این وی پی ان برای ویندوز هم موجود می باشد. حال کاربران تنها با Riseup VPN دانلود برای ویندوز می‌ توانند پس از نصب وی پی ان بر روی سیستم خود به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به تمام برنامه ها و سایت های مسدود شده دسترسی داشته باشند و از یک اینترنت پرسرعت لذت ببرند.

فیلترشکن reseup vpn اشتراک پریموم هم دارد؟

خیلی از کاربرانی که تمایل دارند تا به استفاده از این وی پی ان بپردازند، کنجکاو هستند تا بدانند که آیا این وی پی ان دارای اشتراک پریموم هست؟ در این باره بهتر است بدانید که اگر به سایت رسمی پیج مراجعه نمایید می توانید اطلاعات کاملی در رابطه با این موضوع و یا سایر آپشن ها و کارایی هایی که این وی پی ان دارد را به دست آورید.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

در حال حاضر وی پی ان های متعددی با کارایی های مختلف ارائه شده اند که کاربران با استفاده از هر کدام از آن ها می‌ توانند به دور زدن فیلترینگ بپردازند. حال این موضوع را هم باید افزود که برای استفاده از برخی از وی پی ان ها نیاز به ساخت اکانت است. اما با این حال بهتر است بدانید که وی پی ان reseup vpn از آن دسته از وی پی ان هایی است که برای استفاده نیاز به ساخت اکانت و یا ثبت نام ندارد و کاربران تنها با نصب نرم افزار آن بر روی سیستم مورد نظر خود می توانند به استفاده از این وی پی ان بپردازند و به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشند.

برای استفاده از reseup vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

بهتر است که بدانید وی پی ان ها به دو دسته تقسیم می شوند، دسته اول وی پی ان هایی هستند که کاربران برای استفاده از آن ها نیاز به وارد کردن سرور دارند. حال دسته دوم وی پی ان هایی هستند که کاربران برای استفاده نیاز به وارد کردن سرور ندارند. حال reseup vpn نیز از آن دسته از وی پی ان هایی است که نیازی به وارد کردن سرور ندارد، برای استفاده از این وی پی ان کاربر تنها با انتخاب گزینه خودکار می تواند به سریع ترین و نزدیک ترین سرور منطقه متصل شود. هم چنین با انتخاب گزینه دستی هم می تواند سرور مورد نظر خود را انتخاب و به آن متصل شود.وی پی ان reseup vpn نرم افزاری است که این امکان را به کاربران خود می دهد تا بتوانند بدون هیچگونه محدودیتی با سرعت بالا و امنیت کامل به اینترنت دسترسی داشته باشند و به دور زدن فیلترینگ بپردازند.

این وی پی ان از آن دسته از وی پی ان هایی است که کاملا رایگان ارائه شده است و کاربران تنها با نصب نرم افزار آن بر روی سیستم عامل مورد نظر خود می توانند به استفاده از این وی پی ان بپردازند و تمام سایت ها و برنامه های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان از امنیت بالایی برخوردار است و هیچگونه اطلاعاتی را در رابطه با آخرین بازدید کاربر جمع آوری و یا حتی ذخیره نمی کند.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب