معرفی فیلترشکن privado به همراه راهنمای نصب و استفاده رایگان

بارگذاری تصویر...
معرفی فیلترشکن privado به همراه راهنمای نصب و استفاده رایگان

فیلترشکن privado یکی از بهترین فیلترشکن هایی است که در حال حاضر مورد توجه خیلی از کاربرانی که از اینترنت استفاده می‌ کنند قرار گرفته است، چرا که از آپشن های خوبی برخوردار می باشد.

آشنایی با فیلترشکن privado

آشنایی با فیلترشکن privado

مدتی قبل در کشورمان طرح جدیدی ارائه شد که در این طرح اکثر برنامه های مجازی و سایت های پربازدید فیلتر شدند. از این رو خیلی از کاربران به استفاده از انواع مختلف فیلترشکن روی آوردند که یکی از آن ها فیلترشکن privado نام دارد. فیلترشکن PrivadoVPN با بیش از صد هزار بار دانلود از گوگل‌ پلی، به عنوان یکی از برنامه ها برای دور زدن فیلترینگ با استقبال کاربران رو به‌ رو شده است. این فیلترشکن با توجه به این که از سرعت و امنیت بالایی برخوردار است و در کنار آن مزایای دیگری هم دارد، به همین دلیل این روز ها مورد استفاده خیلی از کاربران قرار گرفته است. از ویژگی های این وی پی ان می توان به: اجرا در هنگام روشن شدن دستگاه، جلوگیری از حالت استراحت دستگاه، دسترسی کامل به اتصالات شبکه و امکان تغییر آن، مشاهده اتصالات شبکه وای‌ فای، دسترسی به اطلاعات سرویس پرداخت گوگل، فعال بودن اپلیکیشن هنگام کارکردن با اپ‌ های دیگر اشاره کرد.

فیلترشکن privado از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

این روز ها استفاده از اینترنت توسط مردم بسیار رایج و متداول شده است. حال با توجه به این که مدتی است در ایران اکثر برنامه ها و سایت ها مسدود شده اند، از این رو خیلی از کاربران به فیلترشکن هایی همچون فیلترشکن privado روی آورده اند تا به این گونه بتوانند به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. حال این موضوع را هم باید افزود که privado برای سرور های پروکسی جهانی با سرعت بسیار بالا می باشد و کاربر می‌ تواند با یک ضربه بر روی دکمه ای که در نرم‌ افزار privado قرار داده شده است به راه اندازی آن بپردازد و پس از اتصال به تمام برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. ناگفته نماند که در حال حاضر این وی پی ان دارای 12 سرور جهانی می باشد و از برخی از کشور ها همچون هلند، انگلستان، لندن، ایالات متحده و … پشتیبانی می کند.

سرعت فیلترشکن privado چقدر است؟

سرعت یکی از مهم ترین جنبه های هر وی پی ان به شمار می رود. سریع ترین وی پی ان ها آن هایی هستند که تلفات سرعت ناشی از رمزگذاری سنگین را کاهش می دهند. حال اگر سرعت اینترنت کاربر مناسب باشد، به سختی متوجه خواهد شد که از وی پی ان استفاده می کند. با این حال، این مشکل می تواند در اتصالات رمزگذاری شده کند تر برجسته تر شود. مدتی قبل سرعت بارگیری ارائه دهنده این وی پی ان را بر روی اتصال آزمایشی 72 مگابیت بر ثانیه و مکانی در جنوب شرقی اروپا آزمایش شده است. به هر حال بهتر است بدانید که این وی پی ان از سرعت نسبتا خوبی برخوردار است. حال اگر شما تمایل دارید تا از یک وی پی ان با سرعت خوب برای دور زدن فیلترینگ استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم تا از فیلترشکن Privado VPN استفاده نمایید.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

این روز ها نام Privado VPN در میان سایر وی پی ان ها به گوش می خورد و از این رو خیلی از افراد تمایل دارند تا به استفاده از این وی پی ان بپردازند. حال خیلی از آن ها کنجکاو هستند تا بدانند که این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی بهتر عمل می کند؟ در این باره بهتر است بدانید باتوجه به آپشن هایی که در این وی پی ان قرار داده شده است، به همین دلیل Privado VPN برای استفاده از تمام خطوط اینترنتی همچون ایرانسل، همراه اول و … عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت.

این وی پی ان رایگان است؟

در حال حاضر وی پی ان های بی شماری به صورت رایگان ساخته و ارائه شده اند که هر کدام از این وی پی ان ها دارای یکسری مزایا و امکانات مختلفی هستند. حال این موضوع را هم باید افزود که وی پی ان Privado نیز در دسته وی پی ان های رایگان قرار گرفته است که کاربران تنها با دانلود فیلتر شکن privado vpn و یا Privado VPN دانلود مستقیم می توانند آن را بر روی گوشی خود نصب و به استفاده از این وی پی ان بپردازند. البته این وی پی ان به 10 گیگابایت ترافیک VPN در ماه محدود می شود. اما علاوه بر این برنامه رایگان، یک گزینه اشتراک ماهانه و سالانه هم با پشتیبانی از حداکثر ده اتصال همزمان، دسترسی به صد ها سرور جهانی، ترافیک نامحدود وی پی ان ماهانه و پروکسی Socks5 ارائه می دهد.

فیلترشکن privado امن و مطمئن است؟

با توجه به این که فیلترشکن privado از مزایای زیادی برخوردار است و سرعت خوبی دارد، به همین دلیل این روز ها مورد استفاده خیلی از کاربران قرار گرفته است. حال سوالی که برای برخی از افرادی که تا به اکنون از این فیلترشکن استفاده نکرده اند، به وجود می آید، این است که آیا فیلترشکن privado معتبر است؟ در این باره بهتر است بدانید که این فیلترشکن از امنیت بالایی برخوردار می باشد و امنیت آن باعث شده است تا کاربران بتوانند با خیالی آسوده به استفاده از برنامه ها و سایت های مورد نظر خود بپردازند. حال شما با استفاده از فیلترشکن privado می توانید تجربه آنلاین خصوصی امن را داشته باشید.

بهتر است بدانید خط مشی رازداری PrivadoVPN بیان کرده است این وی پی ان هیچ گونه اطلاعاتی در مورد آن چه که کاربر خاصی مرور کرده و یا به آن دسترسی داشته است را از طریق اتصال خود ذخیره نمی کند. هم چنین بیان شده است که این وی پی ان قادر نیست فعالیت های ناشی از آدرس آی پی سرور های VPN ما را به فعالیت های انجام شده توسط یک کاربر جداگانه متصل کند.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

با توجه به این که در حال حاضر این وی پی ان از سرعت و امنیت بسیار خوبی برخوردار است و دارای آپشن های متعددی است، به همین دلیل مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است. حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر این وی پی ان برای ویندوز هم موجود می باشد و از این رو کاربران می‌ توانند به Privado VPN دانلود PC بپردازند و پس از نصب نرم افزار وی پی ان بر روی ویندوز خود به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشند.

فیلترشکن privado اشتراک پریموم هم دارد؟

برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می آید، این است که آیا این وی پی ان دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟ در این باره بهتر است بدانید که اگر به سایت رسمی فیلترشکن privado مراجعه نمایید می توانید اطلاعات کاملی در این باره بدست آورید.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

اگر تمایل دارید تا به استفاده از این وی پی ان بپردازید و از طریق آن به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید، بهتر است بدانید که استفاده از این وی پی ان بسیار راحت و آسان می باشد. حال اگر شما نسخه رایگان آن را دانلود کرده اید، تنها با نصب آن بر روی سیستم عامل مورد نظر خود می توانید به استفاده از این وی پی ان بپردازید. اما اگر تمایل دارید تا از نسخه پولی آن استفاده کنید، بهتر است بدانید در ابتدا باید به ساخت اکانت privado VPN بپردازید که راهنمای ساخت اکانت privado برای شما ارسال خواهد شد.

برای استفاده از privado نیاز به وارد کردن سرور است؟

بهتر است بدانید که در حال حاضر برخی از وی پی ان ها برای استفاده نیاز به وارد کردن سرور دارند، اما در مقابل برخی دیگر از وی پی ان ها نیازی به وارد کردن سرور ندارند. حال این موضوع را هم باید افزود که فیلترشکن privado از آن دسته از فیلترشکن هایی است که برای استفاده نیاز به وارد کردن سرور ندارد و کاربران تنها با انتخاب گزینه خودکار به پرسرعت ترین سرور متصل خواهند شد. هم چنین با انتخاب گزینه دستی هم می توانند سرور مورد نظر خود را انتخاب و به آن متصل شوند.وی پی ان privado یک برنامه کاربردی است که کاربران با استفاده از آن می توانند به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

بهتر است که بدانید این فیلتر شکن به صورت رایگان ارائه شده است، اما به 10 گیگابایت در ماه محدود می‌ شود، با این حال نسخه پولی آن نیز ارائه شده است که از امکانات بیشتری برخوردار می باشد.

وی پی ان privado از امنیت بالایی برخوردار می باشد و این موضوع باعث شده است تا کاربران بتوانند با خیالی آسوده به برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب