فیلتر شکن VPN 360 رایگان و نامحدود برای ایرانیان + لینک دانلود

بارگذاری تصویر...
فیلتر شکن VPN 360 رایگان و نامحدود برای ایرانیان + لینک دانلود

امروزه برای جست و جوی ساده نیاز به فیلتر شکن دارید که یکی از این فیلتر شکن های مطمئن vpn 360 می باشد که در این متن می خواهیم به معرفی این فیلتر شکن عالی بپردازیم.

معرفی فیلتر شکن vpn 360

 

برای جست و جویی مطمئن و امن توصیه ما به شما فیلتر شکن VPN 360 می باشد که در نظر سنجی ها مختلفی به عنوان بهترین و برترین فیلتر شکن معرفی شده است که اکنون به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است و می توانید به راحتی آن را داشته باشید.

این فیلتر شکن به سرعت بالا و بدون محدودیت مجهز می باشد که می شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و حتی با کم ترین سرعت اینترنت تجربه اتصال مطمئن و بدون هیچ گونه کم شدن سرعت در اینترنت خود به جست و جو بپردازید.

فیلتر شکن VPN 360 دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

از نکات مهم که باید هنگام انتخاب فیلتر شکن توجه کنید این است که، فیلتر شکن شما تمامی سرور های مطمئن را پوشش دهد تا زمان قطعی هر کدام از آن ها دیگری متصل شود و همین روند ادامه داشته باشد.

به همین منظور VPN 360 APK از بهترین فیلتر شکن های موجود است و دارای بیشترین سرور های مطمئن و امن است، شما این گونه می توانید هر زمان از شبانه روز بدون هیچ گونه قطع بودن اتصال ایمنی را تجربه کنید.

آیا فیلتر شکن VPN 360 معتبر و مطمئن است؟

هنگام نصب فیلتر شکن از سئوالات مهم این است که آیا فیلتر شکن VPN 350 معتبر است که حتی با وجود رایگان بودن این امکان را به شما می دهد تا دسترسی معتبر و مطمئنی را داشته باشید به این صورت که این فیلتر شکن توسط سازنده های معتبری ساخته شده است که باعث اعتماد ببشتر کاربران می شود.

در نقطه مقابل خیلی از فیلتر شکن های موجود مطمئن و معتبر نیستند و باعث نگرانی مصرف کنندگان می شوند ولی این فیلتر شکن بسیار مطمئن است و در بيشتر موارد نیز پشتیبانی های بسیاری از سایت های منتشر کننده داشته است.

این فیلترشکن را چگونه می توان دانلود کرد؟

نسخه های مختلفی از این فیلتر شکن در اینترنت در اختیار کاربران قرار گرفته است که می توانید با جست و جویی ساده نسخه هایی مانند دانلود VPN 360 برای اندروید با لینک مستقیم و یا دانلود VPN 360 با لینک مستقیم، دانلود VPN 360 نامحدود و همیچین نسخه های متفاوتی مانند دانلود VPN 360 برای ایفون با لینک مستقیم یا دانلود VPN 360 برای کامپیوتر را داشته باشید.

در این مورد توجه کنید نصب VPN 360 بسیار آسان است که می توانید دانلود vpn 365 از مایکت داشته باشید و سپس این نسخه ساده را در نوع سیستم عامل مد نظر خود نصب و از آن لذت ببرید.

آیا برای استفاده از این فیلترشکن نیاز به ساخت اکانت است؟

در بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار شما برای استفاده از آن می بایست نسخه های موجود را خریداری کنید و سپس اقدام به نصب کنید که به این دلیل این سری از فیلتر شکن ها زیاد مورد توجه قرار نمی گیرند.

اما فیلتر شکن VPN 360 به این صورت نمی باشد و شما می توانید به راحتی و بدون راه اندازی نسخه ایی و یا ساخت اکانت می توانید به راحتی در آن فعالیت کنید و به همین دلیل است که این فیلتر شکن نسبت به رقبای خود محبوبیت بیشتری دارد.

 

سرعت فیلتر شکن VPN 360 چگونه است؟

این مسئله کاملا واضح است که سرعت فیلتر شکن شما مستقیم به سرعت اینترنت شما بستگی دارد که در این مورد از فیلتر شکن شما اصلا نیاز نیست نگران این مسئله باشید زیرا این فیلتر شکن بدون محدودیت سرعتی و در تمام سرعت های موجود دارای بهترین سرعت است.

به همین منظور است که بسیاری از افراد حرفه ایی در زمینه فعالیت های مجازی از فیلتر شکن VPN 360 استفاده می کنند زیرا می توانند در تمامی مدت و در سرعت های مختلفی از اینترنت بهترین سرعت فیلتر شکن را در حال ایمنی بالا تجربه کنند.

آیا برای استفاده از فیلتر شکن VPN 360 نیاز به وارد کردن سرور است؟

فیلتر شکن های موجود گاهی نیاز به وارد کردن سرور می باشند که پس از آن سرور توسط برنامه تایید می شود و سپس متصل می شود که کاربران را دچار مشکل می کند برای پیدا کردن سرور های مطمئن می کند که در این مواقع کابران ار نصب این اپلیکیشن ها خودداری می کنند.

برای راه حل این مسئله طراحان و تولید کنندگان فیلتر شکن VPN 360 سرور های مطمئن و مناسبی را برای شما درون برنامه طراحی کرده اند که می توانید بدون نیاز به اضافه کردن سرور خاصی به سرور های داخلی برنامه متصل شوید و از آن ها لذت ببرید.

 

استفاده از این vpn رایگان است؟

VPN 360 در لیست وی پی ان های رایگان قرار دارد که شما می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه پرداخت هزینه ایی این برنامه را دانلود و نصب کنید. این فیلتر شکن دارای اکانت های مختلفی است که تنها برای استفاده از آن شما تنها نیاز به نصب این فیلتر شکن را دارید. دقت کنید استفاده شما در تمام مدت رایگان است، بر خلاف فیلتر شکن هایی که پس از مدتی شما برای ادامه استفاده باید هزینه ایی پرداخت کنید برای این فیلتر شکن شما هیچ گونه پرداختی نخواهید داشت.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلتر شکن VPN 360 چیست؟

در هنگام نصب یک برنامه از نکات مهم نوع سیستم عامل آن است، که نسبت به سیستم عامل دستگاهی که داریم نسخه های مختلف را می توانیم دانلود و نصب کنیم و از آن لذت ببریم. در مورد فیلتر شکن VPN 360 نیز می توانید به راحتی برای هر نوع از سیستم عامل های خود نسخه هایی که موجود است را دانلود کنید تنها در هنگام دانلود توجه کنید که نسخه مد نظر شما حتما مانند سیستم عامل باشد، که امروزه تمامی نسخه های متفاوت این فیلتر شکن در سایت و فروشگاه های اینترنتی موجود است.

آیا فیلتر شکن VPN 360 دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

اشتراک پریمیوم در یک برنامه به این معنا است که شما در قبال پرداخت هزینه ایی به نسخه پریمیوم برنامه دسترسی پیدا می کنید و می توانید از قابلیت های بهتر برنامه استفاده کنید که این اشتراک می تواند به صورت ماهانه یا سالانه برای شما تمدید شود که در برخی از مواقع کاربران به دلیل هزینه های اشتراک، از این کار صرف نظر می کنند.

اما برنامه VPN 360 اشتراک پریمیوم ندارد، و این به معنای این می باشد که شما تمام قابلیت های برنامه را می توانید بدون پرداخت هزینه ای داشته باشید به صورتی دیگر شما نسخه پریمیوم این برنامه را به صورت رایگان برای خود دارید.

نصب و راه اندازی فیلتر شکن VPN 360 چگونه است؟

برای نصب و راه اندازی VPN 360 شما باید نسخه ایی که سیستم عامل شما هماهنگ است را از فروشگاه های اینترنتی و یا سایت های معتبر دانلود و سپس مانند تمامی برنامه های آن را نیز نصب کنید و سپس هنگامی که وارد اپلیکیشن شدید با دکمه اتصال، به سرور های موجود متصل شوید.

این فیلتر شکن با توجه به آسانی نصب و راه اندازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به همین دلیل محبوبیت بالایی دارد که شما می توانید در هر سنی به راحتی این فیلتر شکن را نصب و راه اندازی کنید که باعث می شود افراد در سنین مختلف جذب این فیلتر شکن شوند.

این فیلترشکن امکان آپدیت دارد؟

فیلتر شکن VPN 360 از هنگامی که وارد بازار شد تا آپدیت های مختلفی را از خود به کاربران هدیه داده است که امکان، سرعت بالا تر اتصال، سرور های مطمئن تر و بهتر و غیره را به شما می دهد. در این مورد شما می توانید هر چند وقت یک بار هنگامی که خود برنامه اعلان به روزرسانی نمایش داد این کار را انجام دهید و از خدمات بهتر فیلتر شکن برای خود بهره مند شوید.با توجه به نسخه های موجود برای فیلتر شکن VPN 360 شما می توانید با داشتن هر نوع سیستم عاملی این برنامه را نصب کنید.

این فیلتر شکن نیاز به اضافه کرون سرور ندارد و در خود برنامه شما دسترسی به سرور های زیاد و مختلفی را دارید که از آن ها استفاده می کنید.

در این فیلتر شکن شما نیازی به ساخت و راه اندازی اکانت ندارید و می توانید از تمامی مراحل فیلتر شکن به صورت رایگان استفاده کنید.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب