فیلترشکن Hexatech VPN بالینک دانلود مستقیم

بارگذاری تصویر...
فیلترشکن Hexatech VPN بالینک دانلود مستقیم

از بهترین فیلتر شکن های موجود برای رد شدن از فیلترینگ فیلترشکن Hexatech VPN می باشد که در این متن قصد داریم بیشتر با این vpn آشنا شویم.

معرفی فیلترشکن Hexatech VPN

معرفی فیلترشکن Hexatech VPN

فیلترشکن Hexatech VPN APK از سری قوی ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد که با داشتن سرعت عالی و ایمنی از نظر اتصال همیشه مورد استقبال کاربران قرار گرفته است، اکنون دسترسی به این فیلتر شکن در بسیاری از فروشگاه های ایرانی غیر ممکن شده است اما همچنان روش های مختلفی برای دانلود این اپلیکیشن موجود است.

این فیلتر شکن در ابتدا معرفی طرفداران زیادی نداشت اما پس از مدتی و با گسترش فیلترینگ این فیلتر شکن نیز به روی عرصه آمد و اکنون در لیست فیلتر شکن های برتر قرار گرفته است، در سایت های گوناگون شما می توانید رده بندی های مختلف فیلتر شکن را مشاهده کنید که فیلتر شکن در قسمت پر سرعت ترین و مطمئن ترین فیلتر شکن ها قرار دارد که باعث اطمینان بیشتر کاربران می شود.

فیلترشکن Hexatech VPN دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

در بسیاری ار فیلتر شکن ها شما باید برای متصل شدن باید لیستی از سرور های مختلفی را در قسمت سرور های برنامه وارد کنید تا بتوانید به آن ها متصل شوید که این کار تا حدی دشوار و خسته کننده است که کاربران تا حدی از این فیلتر شکن ها دوری می کنند.

اما در مورد فیلترشکن Hexatech VPN این موضوع قرار نیست شما را اذیت کند و شما می توانید با سرور های مطمئنی که داخل برنامه موجود است متصل شوید، این سرور ها برای کشور های انگلیس، آمریکا و فرانسه و غیره بوده است که تمامی آن ها تست شده و سپس برای استفاده شما در این برنامه ثبت شده اند.

آیا فیلترشکن Hexatech VPN معتبر و مطمئن است؟

در هنگام نصب یک برنامه همیشه نگرانی که وجود دارد در مورد معتبر بودن برنامه است، در فیلترشکن Hexatech VPN شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی این فیلتر شکن را نصب کنید زیرا با توجه به سابقه درخشانی که دارد اطمینان به شما می دهد که نگران نصب و دسترسی آن به داده های گوشی خود نباشید و با اطمینان کامل آن را در هر سیستم عاملی که در نظر دارید نصب کنید.

در بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار شما پس از نصب و باز کردن برنامه باید دسترسی های موجود را برای برنامه باز کنید که اما در مورد Hexatech VPN شما نیاز به این کار ندارید. بدون مجاز کردن دسترسی های برنامه می توانید از این فیلتر شکن و ارتباطات امن آن استفاده کنید.

این فیلترشکن را چگونه می توان دانلود کرد؟

برای دانلود این فیلترشکن ما باید ابتدا نوع سیستم عاملی که قصد نصب برنامه روی آن را دارید مشخص کنید و سپس پس از آن به سیستم عامل خود نسخه های موجود را دانلود کنید مانند، دانلود نسخه قدیمی Hexatech، دانلود رایگان فیلترشکن HexaTech برای اندروید و یا دانلود HexaTech برای اندروید با لینک مستقیم می توانید این نسخه های موجود را دانلود و نصب کنید. سپس هنگام دانلود دقت کنید که دانلود و نصب آن به صورت کامل انجام شده است تا فایل به درستی برای شما باز شود، برای روش های راه اندازی و استفاده از این برنامه در ادامه با ما همراه باشید.

آیا برای استفاده از این فیلترشکن نیاز به ساخت اکانت است؟

برای استفاده از این فیلتر شکن نیاز به ساخت اکانت ندارید و بدون ساخت اکانت می توانید از آن استفاده کنید به صورتی که در همان ابتدا می توانید به برنامه متصل و از سرور های موجود استفاده کنید که تمامی این موارد به صورت آزاد برای شما موجود است.

البته در صورتی که نیاز داشته باشید می توانید اکانت برای خود تشکیل دهید تا به سایت های پشتیبانی و یا ایمیل های موجود دسترسی پیدا کنید، توجه کنید در صورت نساختن اکانت هیچ گونه مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و تنها ساختن اکانت برای دسترسی های راحت تر شما موجود می باشد.

 

سرعت فیلترشکن Hexatech VPN چگونه است؟

سرعت فیلترشکن Hexatech VPN شما به سرعت اینترنتی که از آن استفاده می کنید بستگی دارد، که میقدار سرعت اینترنت شما بالا تر باشد سرعت فیلتر شکن شما نیز بالا تر می رود و یا در هنگامی که سرعت اینترنت شما پایین است ارتباط فیلتر شکن شما به کلی قطع می شود.

در مورد این فیلتر شکن، داستان متفاوت است به صورتی که می توانید در تمام مدت و با سرعت اینترنت متغیر سرعت ثابت و یا سرعت بالایی برای فیلتر شکن خود را تجربه کنید که از دلایل محبوبیت این vpn می باشد.

آیا برای استفاده از فیلترشکن Hexatech VPN نیاز به وارد کردن سرور است؟

همانطور که در قبل گفتیم در برخی از فیلتر شکن ها به صورتی طراحی شده اند که شما باید لیست سرور های مختلفی را در آن وارد کنید و سپس پس از متصل شدن لیست به فیلتر شکن از آن ها استفاده کنید که دارای دردسر زیادی برای کاربران می باشد.

سرور های مختلفی در فیلترشکن Hexatech VPN به صورت لیست موجود دست که می توانید در بین این لیست سرور های مختلفی موجود است که می توانید با توجه به نیاز خود و موردی که از آن قصد استفاده vpn دارید را انتخاب و سپس به آن متصل شوید.

استفاده از این vpn رایگان است؟

شما می توانید به صورت کاملا رایگان از این vpn استفاده کنید که این فیلتر شکن هم در هنگام دانلود و در هنگام نصب رایگان می باشد و شما درون برنامه نیز احتیاج به پرداخت درون برنامه ایی نیز ندارید که این مورد، رایگان بودن این فیلتر شکن نیز از دلایل محبوبیت آن به شمار می آید.

برای این مسئله حتما دقت کنید تا در هنگام دانلود و نصب هیچ گونه پرداخت هزینه ایی نیاید داشته باشید که اگر سایت و یا فروشگاهی که از آن قصد نصب برنامه دارید درخواست هزینه کرد از دانلود خود انصراف دهید.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن Hexatech VPN چیست؟

در مورد فیلترشکن Hexatech VPN بهتر است بدانید هر نوع از سیستم عامل را که داشته باشید می توانید اقدام به نصب این vpn کنید که تنها کافی است در قدم اول نوع سیستم عامل خود را مشخص کنید و سپس نام فیلتر شکن را همراه با سیستم عامل خود جست و جو کنید.

خیالتان آسوده باشد زیرا با توجه به درخواست های کاربران اکنون شما می توانید نسخه های متفاوتی از این فیلتر شکن که سازگار با سیستم عامل های موجود می باشد را از اینترنت دانلود و سپس نصب کنید.

 

آیا فیلترشکن Hexatech VPN دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

در ابتدا این فیلتر شکن در تمامی امکانت ها رایگان منتشر شد اما پس از مدتی و با توجه به گسترش دامنه فعالیت های این برنامه به تازگی خبری با عنوان اضافه شدن اشتراک پریمیوم برای این فیلتر شکن منتشر شده است که این خبر هنوز توسط خود طراحان فیلتر شکن منتشر نشده است.

در قسمت اشتراک پریمیوم شما می توانید از قابلیت های جدیدی مانند سرور های بیشتری و یا سرعت بالا تری بهره مند شوید که در این گزینه شما به صورت ماهیانه و یا هفتگی مبلغی را برای این اشتراک به برنامه و یا سایتی که از آن دانلود کرده اید می پردازید و سپس اشتراک پریمیوم برای شما فعال می شود.

نصب و راه اندازی فیلترشکن Hexatech VPN چگونه است؟

نصب و راه اندازی فیلترشکن Hexatech VPN بسیار ساده است و شما می توانید حتی در منزل و خودتان این برنامه را نصب کنید، در ابتدا شما همان گونه که اشاره کردیم نسبت به سیستم عامل خود نسخه مناسب را دانلود و روی دستگاه خود نصب می کنید. سپس وارد برنامه می شویم و پس از فعال کردن اعلام ها وارد برنامه می شویم و آن را متصل می کنیم و این گونه به راحتی این vpn را برای خود نصب و استفاده کرده اید.

این فیلترشکن امکان آپدیت دارد؟

هر برنامه ایی پس از منتشر شدن نسخه های جدید تری را منتشر می کند که نسبت به نسخه قبلی دارای قابلیت های بیشتری می باشد. این فیلتر شکن نیز مانند دیگر برنامه ها پس از مدتی نسخه جدید تری را ارائه می دهد و قابلیت آپدیت را برای خود فعال کرده است.نسخه های زیادی از این فیلتر شکن در بازار موجود می باشد که می توانید حتی برای ویندوز نیز این فیلتر شکن را نصب و استفاده کنید.

برای دریافت نسخه جدید تر فیلترشکن Hexatech VPN می توانید به نمایندگی های موجود و یا سایت های مختلف معتبر دانلود و نصب کنید.

شما نیازی به پیدا کردن سرور برای فیلترشکن Hexatech VPN ندارید و درون خود برنامه سرور های مختلفی موجود است که می توانید استفاده کنید.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب