فیلتر شکن Snap VPN (اسنپ وی پی انی) به تونل های رایگان برای ایرانی ها

بارگذاری تصویر...
فیلتر شکن Snap VPN (اسنپ وی پی انی) به تونل های رایگان برای ایرانی ها

هر برنامه ای برای دستگاه مشخصی با عنوان و کارایی مشخص ساخته شده است و ممکن است گاهی برخی از این برنامه ها چون تعداد بازدید پایین تری داشته است کمتر معروف باشد. در این مطلب قصد داریم به فیلتر شکن Snap VPN که یکی از این نرم افزار ها می باشد اشاره ای داشته باشیم. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم شما با یک فیلترشکن آی پی ثابت رو به رو هستید که همه خواسته های شما برا دور زدن محدودیت ها را بر آورده می کند. در این برنامه شما می توانید با انواع مخلف از پروتکل های فیلترشکن کار کنید که این واقعا فوق العاده است.

آشنایی با فیلتر شکن Snap VPN

معرفی فیلتر شکن Snap VPN

اسنپ وی پی ان و یا فیلتر شکن Snap VPN نام شناخته شده و کاربردی این برنامه می باشد که تا حدودی می تواند این اطلاعات را به شما بدهد که این برنامه به چه بخشی از تکنولوژی و کاربرد آن ارتباط دارد. فیلترشکن snap vpn همچون دیگر وی پی ان های موجود برنامه ای است که می تواند محدویت های نت بین المللی را رفع کند و شما را کمک کند تا با برنامه های جهانی ارتباط برقرار کنید. خیلی ها این برنامه را به عنوان یکی از مدعیان بهترین فیلترشکن می شناسند.

این نرم افزار توسط افرادی که تجربه کافی دارند و در این زمینه فعالیت تخصصی دارند ساخته شده است و تمامی نکات لازم و ویژگی های یک نرم افزار ضروری در آن وجود دارد و شما می توانید با حداقل یک بار استفاده از آن این نکته را به خوبی درک کنید. این برنامه در گروه برنامه های بروز و جدید قرار دارد و شاید برای همین موضوع باشد که همه افراد با نام آن آشنایی ندارند.

روند پیشرفت و توسعه حرفه ای قابلیت های آن به گونه ای طی خواهد شد که در یکی دو سال آینده در گروه بهترین فیلتر شکن ها قرار گیرد. آشنایی کامل با چنین نرم افزار هایی امکان پذیر است چون در مطالب و سایت های جدید و به روز به آن ها و کاربردی که دارند اشاره خواهد شد.

فیلتر شکن Snap VPN دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

مهم ترین و چشم گیر ترین اصلی که در مورد هر برنامه فیلتر شکنی وجود دارد تعداد سرور های آن و همچنین کارایی هرکدام از آن ها به طور جداگانه به شمار می رود. فیلتر شکن snap vpn بیش از 300 سرور دارد که هر کدام از آن ها مربوط به کشور های مختلف جهان از هر بخشی می باشد. این سرور ها قابل جابه جایی هستند و اگر زمانی یکی از آن ها اتصال را دچار اختلال کرد می توانید سرور جدیدی را از بین کشور ها انتخاب کنید و اتصال را با آن ایجاد کنید. تعداد زیادی از این سرورها برای ما جدید خواهد بود چون ما همه مناطق جهان را نمی شناسیم.

آیا فیلتر شکن Snap VPN معتبر و مطمئن است؟

فیلتر شکن snap vpn اعتبار بسیار زیادی در بین مردم دریافت کرده است و یکی از برنامه هایی به شمار می رود که توانسته است در مدت زمان محدود امکانات فوق العاده ای را ارائه دهد و خودش را در رتبه برترین های جهان قرار دهد. این فیلتر شکن راحت نصب می شود و علاوه بر راحت بودن قابلیت ها و گزینه های آن امنیت خوبی دارد و هیچ اطلاعات شخصی از شما دریافت نخواهد کرد. این برنامه سطح دوم از برنامه های فیلتر شکن معتبر قرار گرفته است که این موضوع قابل اهمیت می باشد.

 

این فیلترشکن را چگونه می توان دانلود کرد؟

فایل این فیلتر شکن به راحتی پیدا می شود چون این برنامه اعتبار زیادی دارد و در لیست بهترین های حال حاضر وجود دارد. برای دریافت هر نرم افزار کافی است نام آن را جستجو کنید تا منابع معتبر و سایت های اینترنتی به شما در این راه کمک کنند. اولین راهی که اکثریت کاربران انجام می دهند مراجعه به نرم افزار هایی همچون بازار و مایکت و گوگل پلی و اپ استور برای آیفون می باشد. راه دیگر دانلود این برنامه سایت های اینترنتی هستند که به این موضوعات می پردازند و فایل های مختلف نرم افزار ها با حجم مختلف را قرار داده اند تا کاربران با توجه به نیاز خود برنامه دلخواه خود را دریافت کنند.

آیا برای استفاده از این فیلترشکن نیاز به ساخت اکانت است؟

برای استفاده از فیلترشکن سناپ نیاز به ساخت اکانت نیست چون شما می توانید به راحتی مانند دیگر فیلتر شکن ها از قابلیت های کلی آن استفاده کنید. البته که در نسخه های جدید فیلتر شکن snap vpn امکانات جدیدی اضافه شده است که یکی از مهم ترین آن ها ساخت اکانت شخصی می باشد. اگر وارد سایت هایی که فایل آن را قرار می دهند بشوید متوجه پیشنهاد اکانت ویژه از طرف سایت خواهی شد. برای ساخت اکانت با توجه به مدت زمانی که خود شما در نظر دارید باید هزینه‌ های مشخص شده را پرداخت کنید تا بتوانید تک نفره و مستقل از دیگران از کارایی های خوب این برنامه استفاده کنید.

سرعت فیلتر شکن Snap VPN چگونه است؟

سرعت snap vpn به حدی زیاد می باشد که می تواند همزمان چندین کاربر را متصل سازد و هیچ مشکلی را ایجاد نکند. این برنامه در گروه برنامه های پر قدرت با پشتیبانی بی نظیر قرار دارد که از زمان آغاز فعالیت تا به حال توانسته است توجه کاربران را تا حد زیادی به خودش جلب کند و آن ها را راضی نگه دارد.

آیا برای استفاده از فیلتر شکن Snap VPN نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای استفاده از فیلترشکن snap vpn نیاز به وارد کردن سرور جداگانه نیست چون همان طور که بار ها اشاره شده است و در لیست تبلیغات آن ذکر شده است سرور های گوناگونی از کشور های مختلف جهان ساخته شده اند و در این وی پی ان قرار گرفته اند که این سرور ها قرار است شما را متصل سازند بنابراین هیچ گزینه دیگری برای وارد کردن کانفیگ و یا همان سرور های خصوصی وجود ندارد. برخی از فیلتر شکن های جدید این قابلیت را دارند اما اسنپ وی پی ان این گزینه را ندارد چون برای عموم طراحی شده است.

استفاده از این vpn رایگان است؟

همان طور که اشاره شد این فیلترشکن رایگان ارائه شده است و اکثریت کاربران ترجیح می دهند تا به صورت عمومی از سرور های داخل آن استفاده کنند اما اخیرا یکی از گزینه های شخصی سازی فیلتر شکن snap vpn نیاز به پرداخت هزینه جداگانه دارد. کارایی های اصلی این برنامه رایگان هستند و شما برای استفاده اولیه نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید و باید این نکته را به خوبی بدانید تا نداشتن آگاهی مشکلی را ایجاد نکند.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلتر شکن Snap VPN چیست؟

سیستم عامل هایی که قابلیت دانلود کردن و نصب برنامه ها را دارند برای فیلتر شکن جوابگو هستند اما خوب منطقی است که سیستم عامل های بالاتر و به روز تر پشتیبانی برتری دارند. در مورد فیلترشکن snap vpn نیز همین موضوع صدق می کند و بهتر است برای موبایل های اندروید از نسخه 12 استفاده شود و بهتر است برای آیفون نیز از سیستم عامل های بالاتر استفاده شود. در مورد کامپیوتر نیز هرچه ویندوز شما بالاتر باشد عملکرد بهتری از این فیلتر شکن دریافت خواهی کرد.

آیا فیلتر شکن Snap VPN دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

فیلتر شکن snap vpn اشتراک پریمیوم ندارد و هیچ گاه قرار نبوده به آن اضافه شود پس اگر قصد استفاده از اشتراک دارید بهتر است به دیگر برنامه های ساخته شده مراجعه کنید و نسبت به خرید اشتراک پریمیوم اقدام کنید.

نصب و راه اندازی فیلتر شکن Snap VPN چگونه است؟

نصب و راه اندازی آن دقیقا مشابه دیگر نرم افزار ها می باشد و همان گزینه‌ ها و مراحل را در اختیار شما قرار می دهد تا آن را نصب کنید. گزینه های ورود به آن انگلیسی هستند اما باید توجه داشت که اگر دقت کافی داشته باشید و حداقل یک بار چنین برنامه هایی را نصب کرده باشید باز هم می توانید به فیلترشکن snap vpn ورود کنید و آن را راه اندازی و شروع به کار کنید.

این فیلترشکن امکان آپدیت دارد؟

همه فیلتر شکن ها امکان آپدیت شدن دارند و نمی توان این موضوع را فقط به یک برنامه ربط داد. امکانات و قابلیت های داخلی فیلتر شکن snap vpn ممکن است دچار اختلال شود و گاهی اتصال شما را قطع کند که این مشکلات معمولا زمانی رخ می دهد که فایل برنامه منسوخ شده باشد، در نتیجه باید به سایت و یا فروشگاه مراجعه کنید و نسخه آپدیت شده ای نرم افزار را جستجو کنید و آن را با حجم دلخواه دریافت کنید. فایل به روز این فیلتر شکن برای همه کاربران با هر دستگاهای وجود دارد و کافی است نسخه مورد نظر خود را جستجو کنید.فیلتر شکن snap vpn در سطح دوم برنامه های فیلترشکن مطمئن قرار گرفته است.

فیلتر شکن های جدید به تعداد زیادی هستند که این برنامه نیز جزء جدید ترین ها محسوب می شود.

هزینه ای مشخص برای ساخت اکانت فیلتر شکن snap vpn وجود دارد که باید قبل از خرید پرداخت شود.

سیستم عامل 12 اندروید بهترین سیستم عامل برای نصب آن می باشد.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب